Yardımınıza ihtiyacım var supplement kombinasyon

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ersinpl1 tarafından 12 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ersinpl1

ersinpl1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar
    Supplement kombinasyonu hakkında yardımınıza ihtiyacım var
    Şuanda optimum whey spor sonrası
    Xtend bcaa spor esnasında
    Amina 6000 spoe öncesi ve sonrası alıyorum
    Elimde optimum creatine de var Ama kullanmıyorum 77 kiloyum boyum 1.79 2-3 aydır bu kilodayom kilo alamıyorum weight gainer kullanmak istiyorum weider mass 4000 istiyorum aslında ama fiyat yüzünden hardline pro gainerada yönelebilirim şimdi bu kullandıklarıma ek gainer bide glutamin almayı planlıyorum elimde olan creatinide kullanmak istiyorım nasıl kullanabilirim bu hepsini gainer alıp kullanmaya başlarsam protein tozunu bırakmalımıyım ? Bide bu hepsini creatine glutamin spordan önce ve sonra nasıl kullanmalıyım gainer alırsam creatine ve glutamine gerek varmı birde bu kombinasyona kışın mı yoksa şimdiden başlayayım mı ?
    Fikirlerinizi bekliyorum
    Şimdiden teşekkürler

2. cedric8

cedric8 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    1.si neden glutamin alacaksın
    2.si neden amino asit ve bcaa kullanıyorsun
    3.sü kilo alamaman konusunda internette bir araştırma yaptın mı da gainer alacaksın
    Maalesef şuan gereksiz para harcıyosun glutamine veya amino aside ihtiyacın yok beslenmeni yoluna koyduğunda bcaa ve gainerada ihtiyacın yok. Kilo almanın basit bir matematiği vardır günlük kalori ihtiyacını oğrenirsin ve onun uzerine çıkarsın bu kadar basittir . Internetten bunu öğren ve bi süre kalori ihtiyacının 500 kalori üstune çıkmaya çalış çikamiyosan eğer gainer al eğer çıkmakta sorun yasamiyosan kesinlikle gainer tavsiye etmem.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. ersinpl1

ersinpl1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sabahları kahvaltıda yulaf protein tozu karısıtrıp yiyorum spordan sonra 300 gram tavuk göğsü yanında makarna yada pilav yiyorum akşam üzeri 7 gibi 200 gram daha tavuk yiyorum sence iyimi daha biieyler eklememe gerek varmı bide günlük kalorimi nasıl hesaplayıp ona göre üstüne cıkıcam

4. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    valla kardeşim 3 öğün böyle besleniyorsan kilo alamazsın 6 öğün yemeye bak.

5. cedric8

cedric8 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Google a gunluk kalori ihtiyaci yazarsan birsuru site cikacaktir istedigine gir ordan bak. Beslenmen çok az ve dengesiz karbonhidratı arttır özellikle fıstık fındık falan ye . Günde 150 gr protein alman yeterli olacaktır fazlasına ihtiyacın yok.

6. ersinpl1

ersinpl1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dediginiz gibi yapıyorum yanlarına ekmek makarna biiey ekliyorum ama yinede kalori
    İstenilen seviyeye gelmiyor sizden ricam kendi beslenme profeamlarınızı yazabilirmisimiz

7. cedric8

cedric8 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Ikimizin kalori ihtiyacı farklıdır programı yazsamda senin alıp uygulaman yanlış olacaktir . Kaloriyi tamamlamak için zeytinyağı içebilirsin kuruyemişlerdede yüksek kalori vardır bunları tüketerek kaloriyi tamamlayabilirsin.

Sayfayı Paylaş