yaptıdırdığınız/yaptırmak sitediğiniz ameliyatlar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve opeh tarafından 12 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    selam arkadaşlar herkez buraya geçirdiği ameliyatı veya geçirmek istediği ameliyatı yazarsa birbirimize yardımcı olabiliriz,
    mesela ben 13 yaşımda burun eti ve bademcik ameliyatı oldum . Ameliyat olmadan önce sık sık boğazlarım şişiyordu ve hasta oluyordum ve burundan nefes alamıyordum , şuan böyle bir sorunum kalmadı . hastahanede 1 gün de taburcu ettiler ilk 10 gün yoğurt dondurma harici bişey yiyemedim, daha sonra dikişler kendiliğinden eriyip gitti , böylece istediğim şeyleri yiyebildim, yan etki olarak anestezi yüzünden hızlı kilo aldım bunuda belirteyim, ameliyattan önce yaşıtlarımdan kalıplı uzundum ama kilolu değildim 1 yıl içinde 40 küsür kg aldım , ameliyatı olduktan sonra , ameliyat eden doktor hızla kilo alır ama ergenlik döneminde tekrar hızla kilo verir demişti , öylede oldu fakat bin bir türlü çilesinide çektim en basiti sarkmalar, bu da ameliyat dışı geçmiyecek,

olmak istediğim ,bilgi almak istediğim ameliyatlarda karın germe ve liposuction, daha önce olan bilgi sahibi arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim .
    sizde başınızdan geçen ameliyatları buraya yazarak bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz, teşekkürler

Son düzenleme: 12 Eylül 2011

Sayfayı Paylaş