YAKDIN BENİ FORUM YAKDIN

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve fırat 26 tarafından 18 Haziran 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    evet arkadaslar insan herseyi ölçüsünce yapacak, ben bu ölçüyü kacırdım sonu karanlık bi çıkmaza girdim.akıl verin

bu formu tanıdıktan sonra gercekden dünyada en sevdigim bi arkadasım oldu form.gece gündüz hep aklımda,her an siteye

girip okumak,bişiler katmak için hep bu güzel formla ilgilendim.sabah 9 da dükkanı acarım, aksam saat 19 a kadar hiç

dinlenmeden,sadece yemek için ve dükkana gelen müsteriler için formun basından ayrılırdım.uzun zamandır hayatımı

paylasdıgım insana hiç vakit ayıramıyordum cünkü gercekten form dan ayrılamıyordum.beni aradı teli acmazdım cünkü

formdan notlar cıkarıyordum.hep bu sekilde.işde sonunda patladı kendisi konyada okuyor.birlikteligimiz öle 2 3 yılllık degil

daha fazla.. agzından en son cıkan cümle sen formu tanıdıktan sonra bana hiç vakit ayırmadın bununda cezasını cekicen

dedi .artık o forma girme dedi.ben simdi napıcam yaw kız elden gidiyor siz siz olun herseyi dozunda bırakın sevdiklerinize

zaman ayırın.umarım hersey yoluna girere.belki sizlerinde form yüzünden kız arkadsınızla ve herhangi biriyle tartıstıgınız

olmusdur. paylasın bu baslıga ve ayrıca bana akıl verin ne olcak..tamda teseddüre girmişdi kız ne güzel yakdın beni form :!: :?: :cry:

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Hoca bazen kara mizah mı yapıyorsun, forumu dalgaya mı alıyorsun, yoksa su katılmamaış bir hiperaktif misin karar veremiyorum.

3. bilgen

bilgen Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bu arkadaş acaba forumu mu alaya alıyor, yoksa kendini mi gülünç duruma düşürüyor onu değerlendirmek lazım bence...

4. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    anlasıldı samimiyetli saf niyetli olmamak lazım.sizi insan bildim bişi paylasdım.kardes bildik formu aile olarak gördük. dediginiz laflara bakın.sanırım yasınız daha küçük.buda son olsun demekki önce ben mantıgı olucak.

despo veya saydam sana zahmet su baslıgı silermisiniz ve despo gecen konusdugumuz o girisimdende vaz gecmek istiyorum beni yanlıs anlama.işi pazartesi netice alacaktık.ama ben artık sitede bu tip insanlar varken bişi yapamam.kusura bakmayın.
    degmez be bugun söledikleriniz için tesekkür ederim bu saatten sonra farklı bi fırat 26 var artık.

5. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    surda biraz mizahsı biraz gülmece birazda ders verici bi yazı yazdım ...ama cok pişman oldum..neyse demicem bişi ...bilgen akıllı konus :x formun huzuru kacmasın.atılmıyalım.ayıp be

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş