yakın kız arkadaş

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve mentalitelvefiziksel tarafından 24 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mentalitelvefiziksel

mentalitelvefiziksel Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    deneyimli abilerim kardeşlerim yardımcı olurlarsa sevinirim yakın kız arkadaşımdan uzun zamandır hoşlanıyordum ve uzun zaman görüşmüyoduk kışın buluşalım vs vs arkadaşlarla yemege gittik ve oha bayagi değişmişssin(spor sayesinde) felan dedi yanımdaki erkek arkadaşımda ee kızım adam spor yapıyor dedi ordan bi laf geldi hatırlamıyorum kız şey dedi kaç yıldır arkadaşız yok artık diyip gülümsedi (sevgili muhabbeti o ve ben) dedigini hatırlıyorum ama zaten ben bu kızdan hoşlanıyordum uzun zamandır ama klasik açılamıyoruz arkadaşlık biter vs vs diye yazın buluşalım bi ara felan demiştim o da buluşuruz demişti ama ondan sonra bir sürü konuştuk felan gene ama buluşalım vs vs diye demiyor ya unuttu ya da bilmiyorum birşey bende mi demesem desem mi ve kıza açılmalımıyım sizce?
    herkese iyi günler..
    trollenmezse iyi olur konu :)

2. Pelloosshh

Pelloosshh Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Üniversite Öğrencisi
    Şimdi sana bir kız olarak yardım edeyim;

Şimdi bu kız sana hiç yazdı mı? Yani sms, whatsapp gibi bir iletiyi sen göndermeden önce sana yazdı mı? Çünkü biz kızlar genelde önce erkeklerin yazmasını bekleriz.
    Sana nedenini şöyle açıklıyayım. Bir erkek için ilişki kolaydır. Öylesine olur aşktan olur ama genelde kolaydır. En fazla ayrılır biter. Ama kızlar icin zordur. Gercek aşktır dertleri. Bu yüzden karşıdan emin olmak icin çaba gosterilmesini beklerler. Kızlar açsndan birini hayatına almak basit değil yani suandaki kzlar artk degisti ama temelde böyleydi. Basta erkek cabası sonra beraber caba.
    Yani uzun lafın kısası kız senin hareketlerin, düşüncelerin ve hislerinden emin olmak istiyor.
    Açılmalı mıyım konusuna gelirsek: biraz daha bekle derim ben

derin_aker ve sezer1994 bunu beğendi.
  3. mentalitelvefiziksel

mentalitelvefiziksel Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    şöyle söyliyim o 1-2 defa yazdı yani genel olarak cogunlukla ben yazdım

4. BounGiorno

BounGiorno Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Açılma konusunda benim tavsiyem beraber zaman gecirdikce olan olur zaten dillendirmeye gerek yok

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Pelloosshh

Pelloosshh Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Üniversite Öğrencisi
    Şimdi şöyle söyleyeyim bu kız sana 1 veya 2 kere yazmışsa sırf sürekli çocuk bana mesaj atmasın , bende atayım ayıp olmasın demeye getirmiş olabilir, çünkü kızlarımızın büyük bir çoğunluğu böyle yapıyor.
    Bence hoşlandığın bu kız tam olarak senin hislerine anlam verememiş ki adım atmıyor, sana daha demin de anlattığım gibi biz kızlar emin olmadan hiçbir şekilde adım atmayız... Öncelikle kızı dikkatli bir biiçimde, incele eğer bir kız senden hoşlanıyorsa

1-seninle konuşmak için can atacaktır saatlerce facebook'ta, whatsappta konuşabiliyorsanız anla ki bu kız sırf boş zamanı olduğu için değil, senden hoşlandığı sana değer verdiği için yazar

2-ince ince laflar sokuyorsa, aramıyorsun, sormuyorsun, vs. tadında o da işarettir. ama bu işaret çok net sonuç doğuracak demek, değildir.

3-kıskanmasa dahi kıskançlık hareketleri gösteriyorsa da bu yoldadır. Bir şekilde belli eder sana. Etmemeye çalışsa bile, ne kadar saklayabilir ki? Seninle aynı ortamlarda bulunmak isteyecektir. İlgi alanlarına yönelmeye çalışacaktır.

4-yakınlaşma, zaman geçirme belirtileri gösteriyorsa mesela..Konuşma başlatmaya çalışacaktır, gözlerini kaçırarak bakacaktır.İstediğin kadar sakla, vücudunun bir bölümü *gözlerin, kalbin, beynin, ayakların..* asla izin vermez.

5-seni takip ediyorsa, sosyal ağlarda veya reel hayatta, bunu mutlaka belli eder Kız kısmı. o zaman da anla ki takiptesin, çok emin olma ama takiptir işte işaret burada.

Umarım yardımcı olmuşumdur

6. mentalitelvefiziksel

mentalitelvefiziksel Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    teşekkürler sağol

Pelloosshh bunu beğendi.
  7. Pelloosshh

Pelloosshh Üye

Beğenileri: