Yag yakicilar ve kalca problemi...

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve nic39 tarafından 16 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. nic39

nic39 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle herkese merhaba,daha evvel kayit olmustum ama kismet simdiyeymis:)

Aslinda forumu 3 4 saattir inceliyorum,sagolsun herkes bilgisini paylasmis ve oldukca faydali olmus.

Benim olayim kalca kismiyla alakali,vucudum oldukca duzgun olmasina ragmen genetik olsa gerek kalcalardaki yaglardan kurtulamiyorum.isin sinir bozucu tarafi da kalca disinda vucudumun spor cok az yaptigim halde duzgun ve sekilli olmasi ama bunun yaninda kalcalardaki yaglarla orantisiz gorunmesi!! Salona gidiyorum haftada 3 gun falan.tabiki cardio yapiyorum ama bunun yaninda da arada agirlik calisiyorum.foruma baktim uzun uzun ve yag akimini hizlandiran ilaclari inceledim.su andaki programimi goz onune alirsak bana faydasi olur mu bu ilaclarin?daha dogrusu tavsiye verebilir misiniz hangi yag yakicinin etkili oldugu ve guvenilirligi konusunda?
    Ben de yillardir forumlardayim ve forum kulturune sahip oldugumu dusunurum.bu yuzden bu konu ile alakali baska bir kobu varsa ve gozden kacirdiysam affedin:)
    Ama bu durum gittikce sinirimi bozmaya basladi,bircoklarinin sahip olmak icin cabaladigi bacak kasi kol kasi ve omuzlar varken kalcadan yana cok dertliyimkafa_.bu arada yasim 22 boyum 180 kilom da 80,

Simdiden tesekkur ederim:)

2. Ozn

Ozn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    benim yaşımda 16.aynı dertten muzdaripim vücudumun üst kısmı çok şekilli olmasada altı çok bozuk genellikle kalçalar.

3. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    yani kalçanızın şeklini şemalini değiştiremezsiniz tabiki bu bir genetiklik ama üzerinde olan yağlardan şikayetçiyseniz yapıcak tek şey var buda vücut yağ oranını düşürmek.. bununda formulü gayet basit.. diyet spor irade... süreyi kısaltmak için ise l carnitine..

Sayfayı Paylaş