Yag yakımı ile ilgili yardım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve fitbiceps tarafından 8 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. fitbiceps

fitbiceps Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    iyi güler ben spora yeni basladım 28 yasında 89 kiloyum karın bölgesinde ve yanlarda çok ciddi yağlanma var baya göbek yani.
    uyguladıgım program doğrumu yanlışmı dogruysa nekadar sürede sonuç alabilirim bana yardımcı olursanız çok sevinirim
    spor başlayalı 1.5 ay oldu 97 kiloydum suan 89 kiloyum
    haftada 3 gün spora gidiyorum ilk basta 12 dakika hızlı tempo yürüyüş ile ısınıyorum daha sonra büyük kastan baslayarak küçük kasa kuvvet antremanı yapıyorum sonra 15 dakika cardio bisiklet sürüyorum nabız süreli 150 ile 152 civarında tutyorum ondan sonrada 30 -35 dakika cardio hızlı tempo yürüyüş yapıyorum bundada nabız hep 150-152 civarında oluyor.
    ayrıca sabah ögle akşam MRM CLA 1000 MG alıyorum yemeklerden 30 dakika önce 1 kapsül ve haftada 3 spor günü POWER SYSTEM 3000 MG LİKİT L- CARNİTİNE alıyorum 8 kilo verdim ama karın bölgesinde hiç değişim olmadı bunlarla beraber diette uyguluyorum disiplinli bir şekilde
    ve günlük 4x20 öglen ve aksam yarım mekik yapıyorum acaba yaptıgım bu program ile karın bölgesindeki yaglanmay yakabilirmiyim nekadar zamanda etkili olur
    BİRDE 30 dakika cardio hızlı tempo yuruyusmu iyi (6,5) hızda
    Yoksa koşu mu daha iyi

2. berke05

berke05 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    hızlı tempo yürüyüş daha iyi.

3. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    boyunuz kaç?

4. fitbiceps

fitbiceps Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    184
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Mart 2014 ---
    184

5. yağyakamayanadam

yağyakamayanadam Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    öncelikle selam
    koşu mu daha iyi yürüyüş mü dersen hitt kardiyo derim ikisinin birleşimi gibi birşey :)
    bölgesel zayıflama maalesef münkün değil zaten karın ve basen en zor giden kısımlardır
    mekik her gün yapılmamalı bence çünkü karın kasıda bir kas dinlenmesi gerekir
    zaten 1.5 ayda 8 kilo vermişin gayet iyi istikrarlı şekilde bu şekilde gitmelisin ama diyetini bilmiyoruz onun için çok birşey yazamayacağım( protein,karbonhidrat,yağ miktarlarını )
    cla ve l carnitine gelince bunlar mucize değil hatta araştırmalar hala sürmekte biri anya biri konya diyen çok oluyor etkisi varsa da az bunu belirteyim tabi sağlık yönünden etkilerine bakarsak kullanılabilir

6. fitbiceps

fitbiceps Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Cok tesekkurler hit cardio simdi arastircam onu diyette belli bisey degil 3 beyazi kestim yagli yemiyorum protein ve sebze yiyorum ogle ve aksam birdilim tam buday ekmegi yiyorum bencede cok bi etkisi yok ama cartin vucut isisini iyi yukseltiyor en azindan tekrar tesekkur ederim

yağyakamayanadam bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş