yag yakımı basarisizligim ve yakıcılar

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve akalkan66 tarafından 4 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. akalkan66

akalkan66 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhabalar
    ben 3 yıl önce vg ye başladım ama devamli calisamam nedeniyle reaksiyon alamadım. 2 ay Bi 6 ay Bi 2 ay Bi seklinde çalıştım.kollarım 37cm su an ve kanatlarımı beğeniyorum :)ama göbeğim ve belim bütün vücudumu olduruyor.yag yakına gereken önemi vermedim doğal olarak başarısız oldum.resim ekliyecegim 3 saat sonra daha iyi anlarsınız.su an hardlinenin cla+l carnitin +burner+chromium picolinate kampanyasından cesaret alarak ciddi Bi şekilde yag takımına girişmek istiyorum.ekstradan da ventolin cafein aspirin uclusunu antrenmandan önce almayı düşünüyorum ama bu kadar yağ yakıcı nasıl etki verir bilmiyorum.beslenme,cardio,suplement adina tavsiye ve yorumlarınızı alabilirsem mutlu olurum :)

2. hugocuk

hugocuk Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    daha önce hiç suplement kullanmadıysanız ilkkez kullanıyosanız bence fazla bu kadar gerek yok iş zaten diyet ve sporda bitiyo bunlar yan destek ürün
    spordan daha fazla verim için carnitin olur yanınada göbek eritmesi için cla olur ikisini kombine kullanabilrsiniz ben öyle yapıyorum diğerlerini kulanmadım
    termojenik yağ yakıcılarda var onlardanda olabilir ama bir seferde hepsini kullnamak bence zararlı olabilir
    kullananda var gerçi ama cesaret meselesi

akalkan66 bunu beğendi.
  3. akalkan66

akalkan66 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
  4. akalkan66

akalkan66 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    aslında daha cok bel ve gobek kısmından yag atmak istiyorum.sonra bulka girmeyi dusunuyorum bunun icin diyet tavsiyesi verebilirmisiniz? ve hardline burner termojenik midir?

5. Voitzeo

Voitzeo Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Doğruları söylemek gerekirse önünüzde baya uzun bir zaman var.Güzel diyet ve kardioyla iyi yerlere gelebilirsiniz. Ama tabii en önemlisi beslenme. Minumum kilonuzun 3 katı kadar protein kilonuzun 2 katı kadar kompleks karbonhidrat kilonuzun yarısı kadar sağlıklı yağ almalısınız.
    Bana kalırsa kardionuzu interval şeklinde yapın. Ve her gün kardio yapmanızı tavsiye ederim. Sabah düşük şiddetli 30dk-1saat yürüyüş, akşama doğru 30 dakika interval koşu. Eğer istikrarlı devam ederseniz 4-5 Ay sonra %9-10 yağ oranına düşeceğinize eminim. Ama her şeyin başı azim,azim,azim.

akalkan66 bunu beğendi.
  6. kareem said

kareem said Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İnş. Müh.
    Yer:
    İzmir
    dostum kardiyodan hemen sonra twist, dambıllara sağa sola yatma tarzında hareketler yap bölgesel yağ yakımı her ne kadar olmasa da o bölgelerde sıkılaşma sağlarsın önden bakınca kötü bi vücut sahibi değilsin ama arkadan bakınca o simitleri eritmelisin hocam bende de var ben her antrenman günü 3x200 sağa sola yatma ve 10 dk twist yapıyorum kolay gelsin

akalkan66 bunu beğendi.
  7. akalkan66

akalkan66 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hardline burner l carnitin cla ve chromium pcolinate aldım kombine.bunlarla devam edip gelismelerle birlikte yorumlarınızı isteyecegim yardımlarınız icin tesekkurler

Sayfayı Paylaş