1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaş 15 resimlerim önerileriniz ve bazı sorularım

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve can44 tarafından 6 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. mem0o0

mem0o0 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Gece yatarken yemek yenirmi ya hem büyüme hormonunun daha az salgılanmasını sağlar hemde yedikten sonra yakmadığın için senin kalori hanene yazılır..Ve arkadaş günde kaç litre su içiyorsun onu merak ettim tam olarak bişey söyleyebilirmisin ?

2. redbaron_

redbaron_ Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    Gece yemek ve büyüme hormonu hakkında birşeyler biliyorsunuz ama yanlış biliyorsunuz.
    İnsülin hormonu ve büyüme hormonu birbirine zıt çalışır.
    Yani biri artarsa diğeri azalır,siz gece yatarken oturup insülin hormonunu arttırıcı besinler yani karbonhidratlı besinler tüketirseniz tabiki büyüme hormonu etkilenir.
    Ama dikkat ederseniz benim önerdiğim besinler içinde karbonhidrat bulunmayan ama uzun süreli sindirimi olan proteinli besinler.
    Yağsız ve tuzsuz beyaz peynir ve yoğurt yemek gece için idealdir varsa casein protein tozu içilmesi en uygunudur tabiki.
    Bunlar en uzun sürede sindirilen proteinlerdir casein protein alındıktan 6-7 saat sonra ancak sindirilebilir.
    Gece uzun sürede sindirilen protein almanın mantığı ise kasları beslemek gece boyu mümkün olduğunca kanda protein olmasını sağlamaktır.
    Biliyorsunuzki kaslar dinlenirken gelişir.

can44 bunu beğendi.
  3. can44

can44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    günde ortalama yarım litre içerim yarım yağlı alıyorum sütü

4. thebarley

thebarley Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    adam badici bence senin büyümeye ihtiyacın var..body nin yaşla ne alakası var.10 yaşındaki çocuk bile mekik şınav barfiks gibi kendi vücut ağırlığıyla yapılan sporları yaparsa onun büyümesine büyük ölçüde katkı sağlayacaktır..redbaronun dediklerine katılıyorum forumu biraz araştır kardeşim..beslenme düzenin yanlış çünkü bilinçli beslenemiyorsun tabi bunda bozulacak bir durum yok bizlere sor cevap verelim..gelelim beslenme düzenine bak kardeşim öncelikle annene babana ben yağlarımdan kurtulmak istiyorum fakat bunun için yeterli beslenmem lazım de çünkü sabahları yediğim 5 yumurta yüzünden çok azar işittim yaşımda küçük değil ama imkan meselesi onlarıda anlıyorum:) sabahları yumurtayı eksik etme 2-3 tane yemeye çalış yanında bol salatalık domates az yağlı peynir çeşitlerinden tüketebilirsin.yanında içeceğin çay yeşil çay olsun ve şekersiz olsun tuzuda azaltmaya bak.ben tuzun tamamen kesilmesinden yana değilim.araöğünde süt filan içebilirsin veya protein tozu filan içebilirsin(eğer alabilirsen durumunuz msaitse) ama protein tozunu sütle içme suyla iç..hafif karbonhidrat alabilirsin yağsız haşlanmış bulgur olabilir ama oda çok olmayacak..tamamen karboyu kesme yağıda mümkün olduğunca azalt antrenman yap üzerine tavuk balık et türünden birşeyler ye ve yanında gene haşlanmış az miktarda bulgur olsun..akşam mümkün olduğunca az yağlı şeyler yemeye çalış sebze yemekleri v.s olabilir ama yatmadan yiyeceğin tek şey yağsız süt lor veya çökelek olsun lor ve çökeleğin tadı iğrenç bana göre ama mecbur..yoğurtta olabilir.aralara hep öğünler koy ama bu öğünler yağsız karbonhidratsız yiyecekler olsun.aralarda yanlış yazdığım şeyler olabilir yazarken kafam başka şeye gitti.sağlıcakla kal.

5. mem0o0

mem0o0 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yok bazı ustaların dediği gibi az beslendiğin için kas yapıcak besini bulamıyor olabilir vucudun..

6. rocky_

rocky_ Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bence sen bı salona gıt boyle kendı basına bılıncsızce yapıyosun bazı seylerı orda hacon sana beslenmede yazar programda uygular onları yap ogle yemegını ıhmal etme vucut oglenlerı daga hızlı calıstıgı ıcın yedıklerının sana daga cok yararı olacaktır

Sayfayı Paylaş