Yaşımdan küçük gösteriyorum, yaş:18 boy:1.74 kilo:59 yardım edin :(

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve RUMMER tarafından 1 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. RUMMER

RUMMER Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Çok sıkıntılıyım bu konudan seneye üniversiteye gideceğim 18 yaşındayım fakat çok küçük gösteriyorum bileklerim incecik, omuzlarım dar. üniversiteli göstermiyorum sakalım da henüz çıkmadığı için iyice küçük gösteriyorum :( Genetik bu durum da geç ergenlik söz konusu 16,5 yaşında boy attım mesela öncesinde en fazla 1.60'dım hala da boyum uzuyor son 3 ayda 2 cm uzadı.Bu durum çok canımı sıkıyor, aşırı derecede.Adam hesabına alınmak için yaşının adamı olmak gerekiyor malesef.

Haziran'ın son haftasından itibaren VG başlayacağım salona yazılacağım. Ekim ayına kadar gelişmem gerekiyor ki üniversiteye gideceğim ve bu dar omuzla ince bileklerle küçük çocukmuş gibi üniversiteye gitmek istemiyorum.

Siz tecrübeli abilerime sorum, 3 ayda istediğim gibi bir gelişme elde edebilir miyim? Şuan sınava hazırlandığım için VG'ye hiç zamanım yok VG haricinde hazirana kadarki zaman zarfında beslenme olarak veya başka şekilde hızlı gelişmek için ne yapabilirim? Lütfen bana yardım edin forumu karıştırdım ama bu sorularıma birebir yanıt bulamadım. Çok teşekkür ederim şimdiden yorumlarınız için.

Evde hiçbir spor aleti yok kendimce yapabileceklerim varsa denerim akşamları olabilir. Bunun dışında hazirana kadar beslenme konusunda önerebilecekleriniz varsa 4-5 ay kadar bunları uygularım, "temel eğitim" şeklinde evde beslenme ve vg anlamında önerdiğiniz uygulamalar varmış. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum, beni bu sıkıntıdan kurtarın. şimdiden çok teşekkür ederim.

2. RUMMER

RUMMER Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    yardım edecek kimse yok mu?

3. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Ayrıca sorduğunuz her sorunun cevabı forumda mevcut konu açmadan önce onları okumanızı öneririm. Aksi takdirde konunuz yine kilitlenecektir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş