Yağlardan kurtulup fitness'e başlıyacam yardımcı olun

Konusu 'Test Alanı' forumundadır ve PsikoHalil tarafından 5 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. PsikoHalil

PsikoHalil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar, Ben 15 yaşındayım 1.85 cm Boyum var ve 88 Kilodayım Yağ oranım %25 galiba bir fotoda yağ oranları ve adamlar gözüküyor %25 olan bana çok benziyor galiba %25 yağ oranım var bunu %15 cuvarlarına düşürüp Düzenli beslenme ve Proteinle fitnesse başlıyacam bundan yaklaşık 9 ay önce falanda 5 ay boyunca fitnes yaptım ama düzenli beslenme falan yoktu bu sefer iyi çalışacam yağ oranımı indirmeme yardımcı olun lütfen sadece diyet ve evde yapacak egzersizlerle indirmek istiyorum 1 aydan daha kısa bir sürede indirmek istiyorum iyi günler.

2. Orhan2742

Orhan2742 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle merhaba halil kardeşim ben askerdeyken spor yapmak yoktu tören bölüğü olunca orada kendi çapımda karın egzersizleri sabah namazından sonra 50 mekik 40da eller enseye koyup sağa sola eğilme hareketi yaprak tam 85kilodan 74e indim son 7 ay bu ikisini yaparak kilo verdim ama yağmı kasmı gitti belli değil sana tavsiyem kilo vermekten Önce spor salonuna bi başla geçmişi unutarak yavaş yavaş sıkı antrenmanlarla vücuttaki değişimleri farkedeceksindir şimdilik başlangıçta kullanman gereken birşey yok sporu akışına bırakıp sakin sakin zamanla neler olduğunu göreceksin 4 yada 5ay olduğundada iyi bir protein tozuyla başlangıç yaprsan güzel olur diyorum ben

3. PsikoHalil

PsikoHalil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İnşallah kardeşim

Sayfayı Paylaş