Yağ yakmak + kas yapmak için BESLENME PROGRAMI

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve hukukcu tarafından 16 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hukukcu

hukukcu Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar, 21 yaşında 175 boy ve 66 kilo bir kadınım. Bodybuildingle daha önceden uğraşıyordum kısa bir aradan sonra düzenli olarak yeniden başladım. Fitness salonuna gitmeye vaktim olmadığı için evde P90X3 programını uyguluyorum. hafif göbeğim ve basenlerim var amacım bunları yok etmek aynı zamanda tüm vücut güçlenmek, kas kütlemi arttırmak. :D Beslenme konusunda düzenli bir program elde edemedim uzun süredir araştırmama rağmen. Bir antrenör arkadaş şöyle bir diyet verdi yaklaşık 2200 kalorilik, yapman gereken bunu düşürerek uygulaman dedi. Diyet günlük olarak şöyle:

8:00 AM --- 2 YUMURTA, 4 YUMURTA BEYAZI, 1.5 KAP YULAF EZMESİ, BİR DİLİM KEPEK EKMEK, 1 ADET MEYVE
    11:00 AM --- 2 DİLİM KEPEK EKMEK
    12:30 PM --- 2 ADET MUZ, 30 gr PROTEİN SHAKE (protenini antrenman sonrası alıyorum)
    5:00 PM --- 1 KAP ESMER PİRİNÇ (sanırım bulguru kastediyor), 220 gr. TAVUK GÖĞÜSÜ, 1 MEYVE, SALATA
    8:00 PM --- 1 DİLİM KEPEK EKMEK, 250 ml SÜT, YEŞİLLİK
    10:00 PM --- yatmadan önce LOR PEYNİRİ

Sizce bu diyet bana uygun mudur, beni amacıma ulaştırır mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler:)
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Mart 2016 ---
    Yukarıdaki programı bugün azaltarak uyguladım ve hesaplamalarıma göre yaklaşık 1450 kcal almışım, sizce yeterli mi yoksa fazla mı?

Son düzenleme: 16 Mart 2016
  2. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    cok cok yetersiz 11de yediğinle 5e kadar aç kalıyorsun ve 2 dılım ekmekle spora gidiyorsun?

hukukcu bunu beğendi.
  3. hukukcu

hukukcu Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Esasında 11de pek birşey yediğim söylenemez, onu ara öğün olarak koymuş ama acikmadigim için ve derste uykum geldiği için kahve içiyorum o saatte, sade

Haftanın üç günü sabahtan akşama kadar okulum var, bu yüzden genellikle akşam üzeri gibi antrenman yapıyorum, ne temelli aç oluyorum o sırada ne de yemek sonrası.

Bi haftadır bu diyeti uyguluyorum henüz gözle görülür bir sonuç almadım, sizce ne yapmalıyım?

Sent from my SM-N7500Q using Tapatalk

Sayfayı Paylaş