Yağ yakarken yapacagım egzersizler

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve 10KOLİK tarafından 15 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 10KOLİK

10KOLİK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar...

Boy:170
    Kilo:85

İlk Başta 90 Kilodum.Öğünlerimi Azaltarak 83 kıloya dusmustum. Bİr sure bozdum ve 85 kılo oldum...
    Öğünlerimi azaltarak boyle devam etsem cardıyo olarak bısıklet sursem ve Flexorun verdı dumbel hareketlerını yapsam verılen ornek programa gore bir süre içinde yağlarımı yakarmıyım.?
    Benım aklımda olan vucudumdakı yağlardan kurtulabıldıgım kadar kurtulmak ve suankı gorunusume gore ınce olmak ıstıyorum... Bunlar yeterlı olurmu?
    Flexorun verdıgı haketlerı ılk aylarda boyle:
    Pazartesi 1.Gün Göğüs-kol
    Salı 2.Gün Omuz - Arka kol
    Çarşamba Off
    Perşembe 3.Gün Sırt
    Cuma 4. Gün Bacak

Hareketlerı Normal Yapmaya Başladıgımda Bu Haftalık Programı Yapacagım...

pazartesi :göğüs-kol
    salı muz-arka kol
    çarş: dinlenme
    perş:sırt-bacak
    cuma:göğüs-kol
    cumartesi-omuz-arka kol
    pazar off

Yardım edın lufen 1 yorumunuzu esirgemeyın...

bench_OÖğünleri azaltmak(diyet demıyorum ben buna)+bısıklet surmek dısarıda(cardıo)+Flexor dumbellarla evde calısma programı= Yağlardan kurtulmak ve bıraz vucudumu sıkılastırmak.bench_O

Son düzenleme: 15 Mayıs 2013
  2. ryuk

ryuk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Ben bisiklet sürmenin tek başına yağ oranını düşürebileceğine inanmıyorum bizzat kendim denedim evet kilo vermede cok faydalı fakat hafif tempoda koşu ve ya tempolu bir yürüyüşün yerini bana kalırsa tutamaz eliptikal bisikletide öneririm

10KOLİK bunu beğendi.
  3. sabre

sabre Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Hekim (Endokrinolog)
    Yer:
    Ankara
    bisikletten kastınız açık havada sürmek mi yoksa evde tv karşısında sürmek mi.. benim gittiğim salonda cycling ve spinning dersleri var.. o derslere sürekli girsem o tempo ile epey yağ yakarım ama kulakları sağır eden müzik ve yüksek tempoya gelemiyorum ve bende eliptik bisiklette takılıyorum..

10KOLİK bunu beğendi.
  4. 10KOLİK

10KOLİK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bisikletten kastım acık hava...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:10 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:05 ----------

Mesajımda Sadece Bisikletten Bahsetmedım. Yorumunuz İçin Teşekkurler...

5. 10KOLİK

10KOLİK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ben 15 Tatilinde Haftada 1.5 kg vermıstım... Sabahları yarım dılım koy ekmegı ve kahvaltıda salca penır yıyordum. öglen bellı olmuyordu meyve fılan. aksamda ev yemeklerınden ne varsa 3-5 kasık 2 cesıt yıyordum. Sizce SAglıklımı?

Sayfayı Paylaş