Yağ yakımına yönelik beslenme önerileri?!!

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve 0kelvin tarafından 29 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 0kelvin

0kelvin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    selam arkadaşlar.
    önümüzdeki hafta spora başlıcam.yaklaşık olarak 100 kiloyum boyum 1.89 yaş 23. spora başlamadan önce güzel bi beslenme programı oluşturmak istiyorum.fakat öğrenciyim bu yüzden her gün öğlen ızgara akşam ızgara ne maddi olarak kaldırabilirim nede zamanım yeter onlarla uğraşmaya.beslenme programı bununla birlikte antreman programı ve yardımcı olabilicek supplement önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

şimdiden çok teşkkürler.

2. kareem said

kareem said Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İnş. Müh.
    Yer:
    İzmir
    dostum ben de okulu bitirdim sana tam öğrenci işi bir diyet tavsiyesi vereyim öğrenciyken kendim yapıyodum bunu :)

--sabah--

mümkünse simit poğaça falan yerine 1 dilim kepekli-tambuğday vs. ekmeği fazla olmamak kaydıyla peynir 1 domates 1 salatalık 1 biber

--öğle--

tavuk göğsü yağsız tavada pişir yanında salata ya da az yağlı yoğurt e

--antrenman öncesi--

1 adet elma

--akşam--

ton balıklı salata ya da ton balıklı garnitür

mükemmel bi diyet olduğunu söylemiyorum ama öğrenci adama uygun ve fazla uğraşı olmayan pratik bi diyet ben uyguladığım zamanlar 1.5 ayda 97 kgden 85e inmiştim hydroxycut+cla+karnitin ile tabi bu 1.5 sene kadar önceydi projelerden vb. sebeplerden spora ara verdim ve çok saçma beslendim şu an bende 96 kg oldum yine :) umarım istediğin vücuda ulaşırsın dostum kolay gelsin

0kelvin bunu beğendi.
  3. kartals340

kartals340 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Bence bu program daha doyurucu ve daha iyi sonuc ;

Sabah--
    Aç karnına nar suyu ( YAĞLARI YAKAR) Veya Yeşil çay ( kahvaltı sırasında)
    2 adet haşlanmış yumurta ( 1 'nin sarını yeme)
    Kepek ekmeği , Yarım yağlı beyaz peynir veya yağsız peynir
    Domates , biber , zeytin

Öğlen
    Yağsız ton balıgı dardanel bir tabağa koy üstüne domates ve biber doğra bolca baharat kat
    baharatlar metobalizmayı hızlandırır. İçecek olarak taze nar suyu veya yeşil çay
    yemekten önce bol su iç

Akşam
    Bol yeşillik ( marul , dere otu,maydonoz) üstüne domates , biber istediğin kadar at
    Zeytin yağı veya bolca limon suyu ile tadını güzelleştiriebilirsin

Kesinlikle ;
    Asitli içecekler tüketme
    Kızarmış ürünlerden uzak dur
    Akşam 7 den sonra yemek yeme
    Geç yatma uyku düzenin olsun !

supplement şuan kullanmaya ihtiyacın yok ama kilo vermen için L-CARTİNE kullanabılırsın
    Vucutta ki yağları yakmaktadır.

Dumbelların var ise sana program çıkarabılırım ..
    Eğer yok ise kendi vucut ağırlıgınla sana program çıkarabılırım.
    Kendi vucut ağırlıgınla ( şinav ,mekik) çekemiyorsan önce zayıfla ondan sonrada sana program çıkararım.

Gün içinde bolca su tüketmeyi ihmal etme ( su zayıflatmaz ama sana tokluk hissi vereceği için yemek ihtiyacın azalacaktır ) :)

0kelvin bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş