Yağ Yakımı Ve Sıkılaşmak

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve emo95 tarafından 29 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. emo95

emo95 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar öncelikle spordaki 3.ayım 80.9 kiloydum 74.2 kiloya düştüm bugün tartıldığımda.2.5 aydır çok sıkı kardiyo yapıyorum ve beslenmeye de mümkün olduğunca dikkat etmeye çalışıyorum.50 dk kardiyo yapıyorum 40 dakika koşu 7.5-8.5 km hız arası değişen sonrasında da 10 dakika bisiklet yapıyorum.Onun dışında 4x10 şeklinde ağırlık antremanı yapıyorum.yaklaşık 7 kilo vermeme rağmen istediğim sıkılığa ulaşamadım o yüzden yağ yakıcı almayı düşünüyorum.Bana önereceğiniz etkili bir marka var mı 120-130 tlye kadar çıkabilirim.

2. Abayy

Abayy Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    L-carnitine zero shot 3000mg. al pişman olursan ben burdayım

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Ya yeterince yağ yakmamışsındır, devam etmen gerekiyordur ya da yeterli kas kütlen yoktur. Eğer sebep birinciyse yağ yakımına devam , ikinciyse bulka girip yeterli kas kütlesini edindikten sonra tekrar yağ yakman gerek.

4. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    L carnitine ya da cla verceğin para kadar etki alabilceğin ürünler değil. Ben olsam senin durumunda kullanmazdım. Eğer kullanmıyorsan protein tozu ya da aminoasit daha önemli takviye olur.

5. emo95

emo95 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Şöyle ki spora başladığımda belim 102 cm idi şuanda 84 cm yani bi incelme var ki gözle görülür çünkü herkes zayıfladığımı falan söylüyor çok sıkı kardiyo yapıyorum.Ama yağ oranım hala yetersiz geliyor.Daha fazla yağ yakmam gerektiğini düşünüyorum..

6. tan1925

tan1925 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    izmir
    karnitin cla ve diyet ile istediğin sonuçları alabilirsin bunlardan sonra da termojeniklere yönelebilirsin ama en önemlisi diyet yapmak

Sayfayı Paylaş