Yağ Yakımı Ve Karın Kasları Görünümü

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Murat Cenk tarafından 7 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Murat Cenk

Murat Cenk Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38

Arkadaşlar salona başlayalı 2 gun oldu hemen avmde yağ olcumu yaptırdım boyum 1.78 normalde bıraz egık durdumgumdan dolayı boyle cıktı agırlık calısmıyorum ıp atlıyorum, 500 mekik çekiyorum 150 şınav çekiyorum 5dk tempolu yuruyus 15 dk kosu ve barfix çalışıyorum pmyo ast mulakatlarına hazırlanıyorum karın kaslarının gorunmesı ıcın vucut yağ oranımı kaç miktarına dusurmelıyım agırlık calısmıyorum ve agırlıga gırmeyecegım cunku bılıyosunuz mulakatta kıloda onemlı ve karın kaslarının gorunmesı ıcın kaç ay çalışmalıyım programım ıcın onerecegınız baska hareketler varmı en az kac ayda kaslar gorunur ?

2. sserkan1

sserkan1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Bu soruların cevabını bende merak ediyorum . Takip edicem başlığı.

3. Murat Cenk

Murat Cenk Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap veren biri çıkarsa merakımızı gıderecez ınsallah :)

4. snpdgg

snpdgg Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    Şu fotoğraftaki fiş resmi herşeyi bozmuş. Kendi orijinal fotoğrafınızı koymanız daha sağlıklı yorumlar almanızı sağlayacaktır.
    Beslenme programınızı yazmamışsınız. Malum amaç yağ yakımı ise kardiyo + beslenme çok önemlidir.
    29.1 kg yağ fazla bir miktar. Karın kası için yağ oranı %10'u falan görmeli. ( tam emin değilim gerçi ). Bu da yaklaşık 18-20 kg yağ vermeniz gerektiğini gösterir. ( tığ gibi kalmamak için yağın gidip kas kütlesinin gelmesi gerekir ki bu da bir süreç ve sabır gerektirir. )
    Ayrıca yağ yakımı günlüğü sayfalarında örnek programlar mevcut. Ancak şunu unutmamalı ki sürenin uzunluğu ya da kısalığı kişiden kişiye değişir.
    Ve son olarak benim kuzenim PMYO' nunu bitirmişti. Öyle karın kasına baktıklarını bilmiyordum :l

5. Murat Cenk

Murat Cenk Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    evet kardeşim bilgilendirdiğin için tşkler Ben pmyoda karın kasına baktıklarını solemedım mulakata hazırlanırken hemde kasların cıkmasını ıstıyordum sanırım yanlıs anlasıldım

6. Murat Cenk

Murat Cenk Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar net bir cevap verecek bir bilgili arkadaş yokmu ?

7. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    %10'a düşmelisiniz verdiğiniz program ile 1 sene de zor karın kaslarını çıkarırsınız sıkı bir diyet ile. Diyet yapmazsanız zaten umudu kesin

8. Murat Cenk

Murat Cenk Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    program ıcın onerınız varmı acaba program verebılırmısınız ?

9. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    şınav mekik yapma yağ yakmak istiyorsan yağ yakmak sadece kardiyoyla mümkün eliptik bisiklet 20 dakika sür sonra mola ver 15 dakika 9.5 kilometrede koş sonra 25 dakika eliptik bisiklet sür en sonda 400 metre 12.5 kilometrede koş sonra ter atımı bitince git duş al ben 2 gündür bu programı uyguluyorum haftada 3 4 gün yap bende öyle yapıcam. ama en önemlisi yediklerine dikkat et ekmeği felan azalt

10. GrawX

GrawX Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    program cok ama mide kası öyle hoop diye cıkıcak bişey degilki vucuddaki en son kaslanan ve kendini gösteren kas gurubudur diye biliyorum diger bölgeler kolay zaten asırı derecede yagın var arkadaslarında soyledigi gibi tahminimce en az 1 yıl düzenli istikrarlı calısman lazım sadece mide kası yapman imkansıza yakın bişey ben o girecegin sınavı mülakatı bilmiyorum bana kalırsa mide kasını unut onun yerine biraz daha ideal bir görünüm kazan ayrıca 500 mekik niye cekiyorsun anlayamadım yadüzgün yapmıyorsun mekigi ya da hiç yorulmuyorsun düzenli yap 30 tane cek zaten karın kasların yanar fazla fazla yapmana gerek yok tam sayısını hatırlıyamıyorum simdi ama 40000 tane mekik cekersen 100 gr yag yakabilirsin karın bölgenden öyle bişiler okuustum bi yerde deneysel amac tabi :D ciddiye alma okadarda duh başarılar bu arada mulakatınız için

Bozo-Baku bunu beğendi.
  11. Murat Cenk

Murat Cenk Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    program ıcın saol kardeşim diline sağlık

---------- Post added at 18:18 ---------- Previous post was at 18:15 ----------

anlaşıldı 1.5 yılda karın kasına sahıp olurum boyle gıderse dıyorsunuz azim ve istikrarlı calısacam ben bu sureyı 3 ay gıbı kısa bır zaman cekecem bu işi kafaya koydum Allah Yardımcımız olsun onume 3 ay gıbı kısa bır sure koyuyorum ınsallah hakkıyla verecem eyer 3 ay sonra olmazsa sız haklı cıkacaksınız eyer olursa bu dedıklerınızın hepsi yalanlanacak tşk ederim bilgiler için :)

12. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0

ne demek ama sana tavsiyem ilk başta zayıflamaya bak göbek yağların çıkık olması geçene kadar spor yap zayıf olmaya çalışma yağ olacak kas için illaki çünkü kası yapman için çok zayıfsan öküz gibi yemen lazım onuda dengelemek çok zor nedeni kas kaybetmeyi önleyip boşa çalışmamak karnın düz olsun yağlı olsun ondan sonra mekiğe başla 1 yıl felanda hikaye öyle deniyor ama azimle çalışırsan olur ben öğrenci olduğum halde çıkartmaya çalışıyorum sınavlar felan zor oluyor düzenli yapamıyorum yinede başarıcağıma inanıyorum :)

şimdiden kolay gelsin

13. Murat Cenk

Murat Cenk Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    şuan diyetteyim perşembe veya cuma diyetisyene gidip ketojen diyet isteyecem
    Şimdilik kendim yaptığım çorbadan içiyorum yağ yakmak için inş faydasını gorursem forumdada paylasacam azımle calısıyorum Allah Emeklerimizi Zayi Etmesin

14. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0

ne demek ama sana tavsiyem ilk başta zayıflamaya bak göbek yağların çıkık olması geçene kadar spor yap zayıf olmaya çalışma yağ olacak kas için illaki çünkü kası yapman için çok zayıfsan obur gibi yemen lazım onuda dengelemek çok zor nedeni kas kaybetmeyi önleyip boşa çalışmamak karnın düz olsun yağlı olsun ondan sonra mekiğe başla 1 yıl felanda hikaye öyle deniyor ama azimle çalışırsan olur ben öğrenci olduğum halde çıkartmaya çalışıyorum sınavlar felan zor oluyor düzenli yapamıyorum yinede başarıcağıma inanıyorum :)

şimdiden kolay gelsin

15. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    amin

bende bi ara gidecem diyetisyene ama gerek kalmıyor gibi 1 haftada 1.5 kilo verdim ekmeği bırakmadan şekeri azaltarak 1.5 kilo kardiyo sağolsun

16. dkemre

dkemre Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Aldığın kaloriden fazlasını yakarsan ve etkili karın hakereklerini kullanırsan yapabilirsin.

17. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    karın hareketini bıraktım sadece kardiyo karın hareketi yapıyordum bu 1 haftanın bi kısmında ama dedilerki yağ varken olmaz ilk başta zayıflayın sonra kas yapın yoksa göbek iyiece dışarı çıkar dediler bende 45 dakika bisiklet yarım saatte koşu yapıyorum bölerek

18. Murat Cenk

Murat Cenk Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    deyim yerindeyse it gibi çalışıyorum valla

---------- Post added at 21:06 ---------- Previous post was at 21:03 ----------

Bu konuda katılıyorum ben avm de yağ olcumu yaptırdım kılo 83 gosterıyor ama hıkaye pek ınanmıyorum buna salondakı tartıda 86 gosterıyorum hocaya dedım bu yanlış 10 kg lık barı getırdı koydu ustune 10.2 cıktı dogru gosterıyor en ıyısı hastanelerde olcum yaptırmak

Sayfayı Paylaş