Yağ yakımı konusunda yardım bekliyorum..

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Umutcan Beyazıt tarafından 21 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Umutcan Beyazıt

Umutcan Beyazıt Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle selamun aleyküm abilerim ve kardeşlerim,bu foruma yeni üyeyim 1 veya 2 gün oluyor.Hemen bir konu açıp aranıza dahil olmak ve kafamdaki cevapsız soruları silmek için yazıyorum.Neyse konuya gelelim.

Ben 2 sene önce başlatım vücut geliştirme yapmaya 96 kilo ve 1.70 boylarındaydım ve yaşım 17 18 civarındaydı.Başladığım zaman hem kardiyo yapıp hemde ağırlık çalıştım ki zayıflarsam eğer vücutta çirkin bir görüntü olmasın,velhasıl 74 kiloya kadar düştüm 7 ay geçti ve vücudumu idare eder bir şekilde toparlamıştım.Sonra bir takım özel meseleler oldu ve ben spora gidemedim 10 11 aylık bir süre geçti,tabi bunun üstüne gırtlağımızıda tutamadık.Sürekli pizza hamburger derken 10 kilo aldım ve 85 kilo oldum.Şimdi spora tekrar başladım ve 5 günde 3 kilo attım.Sizce L-karnitin ve cla kullanayım mı çünkü olağanüstü derecede yağlanmış ve erimişim.75 kilonun daha altını 70li kilolarda olmayı hedefliyorum şuan.Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar,teşekkür ederim..

2. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    ''5 günde 3 kilo attım''

her ne yapıyorsan bi' yerlerde hata var.

soruna gelince, l karnitin ve cla'yı ilk platoya kadar kullanma. ilk önce bi' kaç ay verebildiğin kadarını doğal şekilde ver, daha sonra yağ oranın düştüğünde, yağ yakımı yavaşladığında tetikleyici olarak kullanırsın.

3. Umutcan Beyazıt

Umutcan Beyazıt Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba hocam yorumun için teşekkür ediyorum,tempoyu daha fazla arttırıp 74 kiloya kadar düştüm.Haftanın 3 gününü ağır egzersizlere ve 3 gününü kardiyo günüm yaptım arada 1 günde dinlenme ekledim ve 1 aydır salonda ki hocamın tavsiyesi ile animal cuts kullanıyorum..Karın kasları belli olmaya başladı..İyi sporlar dilerim

Ekli Dosyalar:

4. Helldorad0

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    animals cuts doğru bir tercih olmuş cla ve carnitine e göre. işe yarayan tek yağ yakıcı termojenik diyebiliriz zaten. gayet başarılı vücut kardeşim, iyi emek etmişsin ve başarmışsın.

5. Umutcan Beyazıt

Umutcan Beyazıt Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkür ediyorum abicim,şuan 72 kilodayım,yulaf ezmesi önerdiler aldım ama nasıl kullanıcam diye düşünüyorum,çünkü hem kilo alımı için hem zayıflama için güzel bir sabah kahvaltısı öğünü,sizce gramajı nasıl olmalı ?

6. Helldorad0

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    2 avuç dolusu yulaf ezmesi atıyordum ben tabağa. üstüne 200 ml süt ve bi ölçek protein tozu.

Umutcan Beyazıt bunu beğendi.
  7. Umutcan Beyazıt

Umutcan Beyazıt Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Tekrar teşekkür ederim abi,kolay gelsin iyi günler.....

8. atraksiyonlu

atraksiyonlu Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    43
    mutfak terazisi al bence 30-40 lira civarı gramını ayarlarsın kendin kalorine göre

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. Umutcan Beyazıt

Umutcan Beyazıt Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Çok mantıklı hocam,teşekkür ediyorum..

Sayfayı Paylaş