Yağ yakımı ürünleri

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve snake tarafından 22 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. snake

snake Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Göbek bölgemde biraz yağlanma var yani göbeğim yok,kısa sürede göbek bölgemi iyice inceltmek istiyorum,bunun için yağ yakıcı ürünlerden takviye almak istiyorum,yağ yakıcı ürünlerden kullanıpta faydasını görenlerden tavsiye bekliyorum.Yediğime içtiğime dikkat ediyorum yağlı-tuzlu-şekerli besinlerden uzak duruyorum,fakat çay ve kahveyi şekersiz yada az şekerli içemiyorum,tatlandırıcı kullansam nasıl olur ?? bu ürünler nasıl ??

Now STEVIA Extract Doğal Tatlandırıcı 100 paket

Splenda® Doğal Tatlandırıcı 300 Tablet

Son düzenleme: 22 Mayıs 2010
  2. y1g2t

y1g2t Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    ben ultimate l carnitin likid kullandim yag yakimini arttirdigi kesin normal antremanda bile vucut isisini yukseltio o urunle 1 ayda 3.5 k verdim ve yag oranim yuzde 1.5 dustu.Bence etkili antreman icin sıkı giyin bol su icin cok terle...

demircan256 bunu beğendi.
  3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul

y1g2t;....burda etkili antrenman için sıkı giyin demişsin ben tam olarak anlayamadım bilenler bu konu hakında biraz açablirmi acaba konuyu..ne dmeek sıkı giyin.ben bi şrt ve önüme gelen özelikle dar olmayan rahat bol tişörtle giderim spor salonuna ...takıldım ben siz değerli üstadlardan bilgi alabilirmiyim acaba...

4. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    her aminoasitin vücudumuzda çeşitli görevleri var, bu aminoasitlerin fazladan, ekstra olması sorumlu olduğu görevleri daha fazla yapması anlamına gelmez. kısacası carnitin eksikliği yaşamıyorsanız, vucudunuza fazladan alacagınız carnitin in de faydası olmaz yada az olur. para tuzaklarından uzak durunuz. terlemek yağ yakmak değildir.

terkiflimak bunu beğendi.
  5. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    thums:thums:

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Değerli üyemiz lütfen mesaj değeri olmayan hertürlü karekter smile,icon vs gibi içerik içeren mesajları atmayınız. eğer mesajı olumlu bulduysanız lütfen teşekkür butonu kullanınız.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

7. y1g2t

y1g2t Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    demircan sıkı giyin derken kapsonlu felan bole pamuklu seyler terletcek cunku definasyon yaparken agirlik antremaninda da terliosn ki terllemek ii birsey
    calistigin bolgelerde sıkılasma artiyo.Mesela ben kardio antremaninda belime poset sariyoruM:D komik gelebilir ama kosu bandindan sonra o bolgedeki ısınmayı ve attıgın teri gorunce cidden etkisini anlioysn

8. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Hımm anladım aslında ben askılı v.s giymiyorum ama kısa kol tişört giyerim hep ve rahat olmasına dikkat ediyorum sıkmaması lazım beni kiiii spordan sonra çıkaramıyorum haliyle herkesin bildiği gibi şiştiği için vücut...ama dikkate alıyorum daha terleticek giyisiler giymeye çalışıcam...teşekürler.

Sayfayı Paylaş