yağ yakıcı sorusu solgar veya diğerleri... ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve saygi1n tarafından 30 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. saygi1n

saygi1n Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yaş=17
    kilo=78
    boy=1.82
    yağ yakıcılar sizce ne zman kullanılmalıdır ? yağ oranım şu an %20-21 civarlarında hani bakınca o kadar fazla gozukmuyor ama mide oturunca katlanıyor ayaktaykende biraz olduğu belli oluyor hani baklavadan eser yok =) cardiyo yu haftada 3 gun olarak 30 dk yürüyüş bandı (''6.5'' civarı ile başlıyorum 10dk sonra 10 dk yaklaşık ''9.5'' sonra 10 dk ''7'') ardından 15 dk bisiklet daha sonra 3 gun e bölünmüş olan programımı yapıoyorum 1.gun göğüs ve bicesp 2. gün omuz triceps 3. gun kanat bacak (tabi cardiodan sonra çok kötü zorluyor artık diyorum tamamen yaktıktan sonra vg ye öncelik veririm) ve her gün mide hareketleri olmak üzere bu programı 4 aydır uygulamaktayım yaklaşık önceki kilom 85 kiloydum werdiim bu kilodan memnunum yavaşladı sanki yağ yakımı bir danışayım dedim. l-canitein almak istemiyorum açıkçası sormak istediğim gidişatım doğrumu yağ yakıcı olarak ne almam iyi olur ve sormak istediğim bir ürün olarak
    Solgar Lipotropic Factors 100tb:
    3 Tablet İçeriği :
    • Inositol 1000 mg
    • L-Metiyonin 1000 mg
    • Kolin (bitartarat)
    • (410 mg elementel kolin içerir) 1000 mg

Son düzenleme: 30 Kasım 2009
  2. saygi1n

saygi1n Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bir aftadır cevap gelmemiş bu haftaki bazı dusuncelerimi paylaşmak istiyorum 4 kaşık kahve eklediğim koyu bir kahve ardından Bemiks C (c vitamini ve b vitamini karışıktır/c ağırlıklı) bunları aldıktan yarım saat sonra 30 dk kosu bandında 15 dk bisiklet baya gzl ter attım ! tavsiye ederim daha değişik tavsiyelerinizi bekliyorum =)
    kilo yaklaşık 76-77 ancak halen yağlanma var.

Sayfayı Paylaş