Yağ kaybı-Beslenme

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve canimbenim tarafından 25 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. canimbenim

canimbenim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba benim 4 kg kadar fazlam var. Vücudumun genetik şekli kum saati. Bu kiloyu vermek istiyorum. Ama aynı zamanda kalçamın dışarıya doğru biraz daha büyümesini,kaslanmasını istiyorum. Sizce ikisi birden olur mu? Yani beslenmeye bağlı sanırım her şey. Haftanın hemen hemen her günü hızlı tempo yürüyüş,yoga,pilates yapıyorum. Beslenmemde proteini artırsam ve haftanın 3 günü kalça büyütme antrenmanları yapsam işe yarar mı yoksa önce kilo problemini halledip sonra kalça antrenmanı mı yapmalıyım? Bu arada göbek ve bacak bölgemde az miktar fazlam var. Beslenmemi kendim ayarlayabiliyorum ama nasıl bir yol izlemem gerektiğini bilmiyorum. Lütfen bilen birisi yol göstersin!!

2. _adanali_

_adanali_ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Hem beslenme hemde antreman ile alakalı bir durum.Kalçanızın büyümesini ve aynı zamanda yağlardan kurutlmak istiyorsanız ağır çalışmanız lazım bizim çalıştığımız gibi ağır çalışarak hem kas kütlenizi arttıp aynı zamanda yağ yakarsınız hemde zamandan kazanırsınız ve bu pilates yoga ile olacak şeyler değil düzgün formda squat , back kick hareketlerini ağırlıklar ile zorlanarak yapmanız lazım.beslenmeyi protein ağırlıklı karbonhidrat az miktarda ve yağlardan kaçınarak yapabilirsiniz

Sayfayı Paylaş