YAĞ YAKIMI

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Ömer2626 tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Ömer2626

Ömer2626 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ÇABUK YAĞ YAKIMI İÇİN ÖNERİLERİNİZ NELERDİR ACABA? YAĞ YAKICI KULLANIYORUM + DAHA NELER YAPABİLİRİM?

2. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    selamlar ömer bey öncelikle beslenme çok önemlidir yanlış hatırlamıyorsam 7000 kalori 1 kiloya denktir günlük bazal metobolizma 2500-3000 arası enerji harcar yani siz günde örneğin 2000 kalori alıyosanız 1000 kalori kardasınız demektir ek olarak bunu sporla desteklediğiniz zaman haftada 2 kg kadar vermeniz mümkün yalnız dikkat etmeniz gerekn hususlar var örneğin karbonhidrattan uzak durmanız gerek tabiki karbonhidrata yani enerjiye vücudun ihtiyacı var ama ihtiyacınızdan biraz daha az almanız gerekir yani 1 tabak makarna yerine bunu yarıya düşürebilirsiniz günde mutlaka 3 dilim çavdar ekmeği yiyiyn ki metobolizmanız çalışsın sabah aç karnına yeşil çay akşam yemekten önce yeşil çay günde 3 litre su protein ağırlıklı beslenin şeker yağ un tuz bunlardan uzak durun canınız tatlı çekiyosa patates haşlayıp yiyebilirsiniz kan şekerinizi düzenler günde 6 öğün yemeyin derim ben günde en fazla 3 öğün yeyin çünkü vücudunuz sürekli insülin sargılar ve sürekli acıkırsınız o yüzden çok tehlikelidir profosyonel bir sporcu değilseniz tabiki diyet yapaman bir insanın günde 6 öğün yemesinden yana değilim 3 öğün yeterli sabah öğle akşam. ara öğün meyve tüketebilirsiniz mesela greyfut avakado bunlar yağ yakımını destekleyici meyvelerdir muzu 2 günde bi tüketin alkolden uzak durun ben bunları uygulayarak 1ay20 günde 16 kg kadar verdim buyrun buda before aftER :) http://i.hizliresim.com/e21NXv.jpg

3. Ömer2626

Ömer2626 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler yardım ettiğiniz için tavsiyelerinizi hemen uygulamaya başlıycam inşallah

4. astarabistan

astarabistan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  5. Buchdich

Buchdich Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    Abi naptin ne 3000 kalorisi atletik insanlarin bile 2800 normal insanlarin 1700 2000 civari degil mi yanlis mi biliyorum?

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

6. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    işte kardeşim atletik diorsun atletik insanlar yani define vücuda sahip olan insanların yağ oranı çok düşük olduğu için metebolizmada ona göre çalışır ama yağ oranı fazla olan kişilerde arkadaşınki gibi enerjiyi direkt olarak yağlardan alır mesela kendimden örnek vereyim kardeşim ben haftada en az 2 kilo veriorm günlük 1500 kalori alıorm 7000 kalori 1 kg eşit 14000 kalori 2kg eder g erisini sen hesapla :))

Sayfayı Paylaş