1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yıllardır aynı kiloda kalan ben.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Kayra91 tarafından 26 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Kayra91

Kayra91 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Son 4-5 yılda kilom neredeyse hiç değişmedi ama kollar biraz daha irileşti. Açıkçası bilek güreşi sporuna bu kadar hevesli de olsam ağır siklet olarak devam edersem ülkede derece almak kat kat zor olacaktır. Her ne kadar yağsız ağırlığım da 90 kg civarında da olsa, ben 90 kiloya kadar düşmeyi deneyeceğim. 50 kg fazla ağırlık taşıyarak (Yağ) ben şu an bildiğin hamallık yapıyorum. 90 kg olabilirsem şayet o zaman bu siklette girebilirim. (Hep olacak diyorum ama dur bakalım, adam akıllı salona gitmeye başladım, belki biraz daha değişim görürüm.) Kilo vermeye odaklansam o kadar rahat veriyorum ki, kendim bile şaşıyorum ama ye ye ye, bitmiyor. Durmak da zor geliyor yalnız. İrade gerekiyor, irade. Pes etmekten ben bile sıkıldım. Ben de bir SS atayım istedim. Kol dışında bacak da çalışıyorum. 150 kg (Olimpik bar ile) deadlift hareketinde set çıkarabiliyorum mesela. (Çoook uzun zaman önce troll bir video çekmiştim, orada salladığım rakamlara ulaşmaya başladığımı söylemekten gurur duyuyorum, azimle devam) 200 kg deadlift girebileceğime inanıyorum ama kendime uygun kemer bulamadığım için belimi riske atmak istemiyorum. Son olarak, yemek konusunda revizyona girersem bu işin önemli bir kısmının halledileceğini söyleyebilirim, geri kalanında kür gerekebilir, zira iri bir vücudum var. Hep hayal edip duruyorum da, sağlık problemleri başlamadan bir an önce harekete geçmek gerekiyor. Kız arkadaş konusu da çok sıkıntılı bende, hiç olmadı. Yüz hatlarım düzgün olduğundan kilo verirsem kendileri gelirler belki diye düşünüyorum, bende bu konuda zerre özgüven yok. Telefon rehberimde kız ismi yok neredeyse. Konuşamayan biri değilim ama kızlarla sohbetim olmuyor. Neyse, uzatmadan;

http://i.hizliresim.com/g2nAOR.jpg

Not: Sayfada çok yer kapladığı için link halinde koydum.

Son düzenleme: 26 Kasım 2016
  2. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Diyet yapmazsan, aldığın kalorilere dikkat etmezsen elbette yağlar gitmez aynı kalır.

Zizxy bunu beğendi.
  3. Zizxy

Zizxy Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Mobilya Makina Operatoru
    Yer:
    istanbul
    HIIT Kardiyo arastir.

4. Kayra91

Kayra91 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Spor salonunda genelde cardio yapıyorum, 1 saat civarında değil, 40 dakika ama 1 saate çıkaracağım. Şu dediğiniz türdeki cardio olayını da hemen araştırıyorum. Diyet işin en zor kısmı ama dur bakalım, daha ölmedim. :D

Sayfayı Paylaş