yıkıldım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve suleyman1992 tarafından 30 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 26 üye.
  1. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba sayın forum üyeleri.

3 senedir yürütmeye çalıştığım bir ilişkim vardı. 19 yaşındayım, Bursa da ikametkah ediyorum. 17 yaşında bir kızla tanıştım, ve 1.buçuk ay öncesine kadar, çok samimi sadık ve birbirimize güvenen sevgiliydik o kızla.
    17/18 yaşlarında çocukça kavgalar etsekte, bu zamana kadar hiç ayrılmadık ve birbirimizi gerçekten seviyorduk. Yaş ilerledikçe haliylen olgunlaştık, dertlere beraber çok rahat dermanlar bulabiliyor ve güzel anlaşıyorduk, ( SEVGİLİMLE )
    Kız arkadaşımın babası, seneler önce annesini ve çocuğunu yani kız arkadaşımı bırakıp gitmiş, o yüzden hiç bir zaman ters gitmedim, ve haksızda olsa haklısın demesini bildim. ( MERHAMET DUYGUSU OLSA GEREK )
    Neyse, arkadaşım annesine benden söz etmiş. Uzun zamandır çıkıyoruz falan bilmeni isterim demiş. Anneside çağır gelsin tanışalım çay çorba içelim vs vs.
    Zamanı geldiğini düşünerek kabul ettim. Evlerine gittim, herşey çok güzel yedik içtik eğlendik. Annesi gömleğimin altından, dövmemi görmüş. Dövmelere merağın var galba dedi ? Ha evet merağım
    vardıda, merak falan kalmadı işin açıkcası pişmanım dedim. Eminim ölesindir dedi, ve mutfaga gitti, tabi arkasındanda kız arkadaşım gitti annesinin yanına. Hafif şaşırdım, fakat bozuntuya vermedim.
    2-3 Saat oturduk sohpet muhabbet ettik, ama dövmemi gördükten sonra tavırları değişti annesinin. Bende durumu anladım, müsade istedim ve kalktım. 1-2 Hafta kız arkadaşımla yine birşey olmammış gibi devam ettik, ben o dövme muhabbetini bile unutmuştum zaten. Geçen gün mesaj geldi, büyük harflar ile, SÜLEYMAN SANA BİRŞEY SÖYLEMEM GEREK dedi. Tabi buyur dedim, annem senden ayrılmamı istiyor dedi. Neden diye sormadım, dövme yüzünden mi dedim ? Evet dövme yüzünden dedi. Bunun için mi benden ayrılmak istiyorsun dedim ? Ben ayrılmak istemiyorum, ama annem böyle istiyor dedi. Ne yapmayı düşünüyorsun peki dedim, doğru olanı diye cevap verdi, en doğrusu ayrılmak dedi. Bende body sporu ile uğraştığımdan, göğüs kılları için falan para biriktiriyordum, lazer epilasyon için. Dedim az çok bi param var, sebeb buysa gider sildiririm, senden önemli değil dedim. Annesi bir insanın karakteri neyse, olacağıda oymuş artık onun için onlar için çok geçmiş. Bir dünya laf zırvaladı bana, tamam dedim nasıl istiyorsan öyle olsun. Bu muhabbetler geçerken dışardaydım ben, eve geldim Bilgisayarı açtım, Facebook'a falan girdim, baktım faceden silmiş beni.
    Faceden mesaj göndericektim, size yemin ederim 1 bir buçuk saat, sürekli mesaj yazdım sildim yazdım sildim, hiç bir şey göndermeden kapattım bilgisayarı. İlkez ayrılmıştık, sebebi onlara göre büyük olsada, bana göre biraz saçmaydı. Hergün profilini ziyaret edip, resmine bakıyordum. (GERÇEKTEN SEVİYORDUM) Bugün yine açtığımda, ilişkisi var yazıyordu, yıkıldım desem yalan olmaz.

Düşünüyorumda beni istemese, annesine neden söz etsin. Sırf annesi için ayrılıyorsa neden başkası ile ilişki yapsın ? Dövme kimine göre pişmanlıktır, ve pişmanlığın en büyünü yaşıyorum şu an. Gerçekten şu hayatta değer verdiğim bir insanı kaybettim, belkide o beni kaybetti. Ama arkamdan (ŞEREFSİZ) dedirtiçek hiç bir iz bırakmadım ona karşı. Gün gelir inşallah anlar eğriyi doğruyu.

Sizinle protein tozlarının faydalarından sonra, derdimide paylaşmak istedim arkadaşlar abiler. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Suçicek bunu beğendi.
  2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    valla kardesım olsaydınkı olabılecek yastasın senı bayıltana kadar doverdım. kız annesının ''emrıyle'' senden sacmasapan bı sebepten ayrılıyor sen agzının payını verecegıne bı de dovmeyı sıldırmeyı dusunuyorsun bırıkmıs paranla.
    en ıyısı uzelecegıne allaha dua et, allahım verılmıs sadakam varmıs ısler daha da cıddılesmeden benı bu manyak aıleden kurtardıgın ıcın sukurler olsun dıye.

HergeleSefa, Stallone, mma- ve diğer 21 kişi bunu beğendi.
  3. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Biz abi kardeş ilişkisine önem veren bir aileden geliyoruz abi. Sonuna kadar haklısın, ne yapacağımı şaşırmış vaziyetteyim zaten.
    Doğrusu buymuş demekten başka birşey gelmiyor elden.

4. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    şıp diye bi ilişkiye başladıysa annesinin ''dövme'' karşıtlığı kızında ayrılmak için bahanesine dönüşmüş gibi geldi, yani kız direk ayrılacağım diyip seni yıkmaktansa biraz anneyi bahane etmiş... senden zaten bi şekilde ayrılacakmış bana kalırsa

senin yapman gereken o kızında herkes gibi etten kemikten olduğunu idrak etmen ve yeni bir sevgiliye yelken açmandır, ve hiçkimseye tüm kalbinle bağlanma inan bana karşı taraftan ters teper, her an ayrılabilirmişsin gibi hissettir ama aynı zamanda hiç ayrılmayacak gibi sevdiğini hissettir bidahaki sevgiline,

Son düzenleme: 30 Haziran 2012
    Body06, selim4141, Azi ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Uzun bir süre yeni sevgili, kız arkadaş falan istemiyorum. En azından şu anki piskoloji ile öyle söylüyorum. Ama öğrendiğim bir şey var şu hayatta, seninde dediğin gibi hayatından ansızın çekip gidebiliyorlar.

GencGrafiker bunu beğendi.
  6. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    gelin ata binmiş ya nasip demiş,
    herşey kısmet hiçbişeye kesin gözüyle bakma, sen aşkı aramaya çalışma zaten, o seni bulur
    biri gider diğeri gelir, taa ki alnında yazan kişiye kadar

7. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Kesin gözü ile bakılan bir şey yoktu, dediğin gibi dövme bahane. Mutluluklar dilemekten başka bir şey gelmez elden. Biz erkek gibi kabullendik yenilgiyi. Sadece tek sorun hala seviyorum.

8. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    insan her acıyı unutabilecek şekilde tasarlanmıştır, bunuda unutacaksın,
    henüz taze o yüzden hala kalbindeki bağını sökememişsin belki bikaç sene tam manasıyla sökemezsin ama sonunda unutuluyor tatlı bir mazi bir macera olarak kalıyor geriye...
    hayatı akışına bırak gitsin, onunla geçirdiğin geçmiş anılarını düşünme geçmişi yok kabul et, aklına geldikçe kendine bi uğraş bul onunla oyalan...
    yenilmeyle alakalı bir durum yok, gönül kaymışsa bi yere bunun seninle değil onunla alakası var bunu durduramazsın

Body06 bunu beğendi.
  9. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    allah senden razi olsun.

10. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Yaklaşık iki üç ay kadar oldu benimde 3 senelik ilişkim bitti, ayrıntıya inmiyim pek ama yine benim de saçma bir sebepten bitti, bitiren oydu, gezip eğlenen, arkadaşlarıyla takılanda...

Sana tavsiyem sakın kendini soyutlama, ev-antrenmandan ibaret tutma hayatını, arkadaşlarınla eğlen, hayatını yaşa, git yeni bir kız arkadaş bul demiyorum, kendini kandırmaktan başka bir işe yaramaz.

Şöyle düşün, sen onun için üzülürken o yeni sevgilisi ile mutlu, seni üzen biri için kendini yıpratmana değmez. Bir daha da seni dış görünüşüne göre yargılayan insanları hayatına sokmazsın olur biter.

Body06, Suçicek, themertyildiz ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  11. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Beni bu zamana kadar hiç dış görünüşümle yargılamamıştı bu insan. Bende herşeyin farkına vardım. Kendimi soyutlamamam lazım, doğru olanda bu zaten. Dediğim gibi, ben bunu yenilgi olarak görüyorum. Çünkü ortada bir sebep yok, istediği kadar mutlu olsun, istediği kadar benden başkasına değer versin umrumda değil. Pişmanlık mesajları attığında, gülüp geçeceğim günü bekliyorum.

Suçicek, Azi, MyShadowKing ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  12. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    Annesi de olsa başkasının isteklerine göre yaşayan bir insanla evlensen, ilerde mutlu olabileceğini mi düşünüyorsun ? Bence böyle olduğu senin için daha iyi olmuş.

Suçicek, Kara Kalem, themertyildiz ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  13. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısın mantıken böylesi daha iyi oldu. Ama içimde çok büyük bir yangın var. 3 sene ardından, ayrılığın 2. haftası yeni bir ilişki koydu bana

14. gencebayorhan

gencebayorhan Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Arkadaşım bu yazımı okuyunca sinirlenme,bir yere not al daha sonra şükredeceksin bana..

Paran varsa git bir deve kestir.. Şükret haline,Allah seni kurtarmış,içinde bulunduğun durumun gerçek yüzünü göstermiş..
    Bir annenin,dövmesi var diye(ben de dövmeden nefret ederim)iki gencin ayrılması için baskı yapmasını bir yana koy, annem böyle istiyor diye seni terkeden kızdan sana hayır gelmez..
    Anasına bak,kızını al..Bu lafı yaz bir yere.. Bana da çok çektirdiler..Yapma etme..kanma bu tarz insanlara..Üzüldüğün her saniye için pişmanlık duyacaksın..

15. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    İyi olmuş yahu ne yıkılması. İşe bak annem dövmeni gördü ayrıl dedi bende senden ayrılıyorum falan düşünmesi bile komik:D:D:D Erken kurtulmuşsun bi de dövmeden nasıl bi çıkarım yapmış annesi merak ettim? Yani dövme yaptırmış ilerde bigün p.ornoda çevirir falan mı diye düşünmüş? Abi dövmeden ne anlam çıkarır ya bi insan ilginç valla:D

selim4141 ve Azi bunu beğendi.
  16. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Acaba ne dövmen varki kızın annesi bukadar büyütmüş olayı çıplak kadın falan mı ?
    Annesi bunda dövme var bu kesin ölene kadar cünup gezicek tarzında'da düşünmüş olabilir,şahsen benim boynumdada ay yıldız dövmesi var dinimizi bilen bilmeyen hahaha abdestin kabul olmuyor, kafir gibi saçma sapan şeyler konuşuyor.
    Forum üyelerinin dediği gibi annesi söyledi diye senden bir anda ayrılan kızdan'da hayır geleceğini pek sanmıyorum ama işte sevince gönüle laf geçmiyor Allah sabır versin.

GencGrafiker ve Azi bunu beğendi.
  17. stinq89

stinq89 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Konya
    arkadaşım; sevgiliden ayrılması insana çok koyuyor iyi bilirim annesi dedi diye kızın ayrılması başta hata olmuş gelecekde hayatını seninle mi geçirmek istiyor yoksa annesiyle mi ? annesine söylemese ilişkiden haberi bile yokmuş ayrıldım der seninle devamda edebilirdi ama hayllerindeki insan yerine annesini seçmiş büyük bi şansıda kaybetmiş geçmiş olsun ha kız devam etse dövme tekrar sorun olsaydı sildirebilirdin iş iyice ciddiye binince evlenme noktasına gelince ki ozamanda kimse karışamzdıda neyse üzülme arkadaşım zaman her şeyin ilacı derler unutursun umarım ben face falan kullanmam bu yüzden çok öncedende kapttım sende face falan kapat derim sporunu yap arkadaş cevrenle takıl eğlen aklına getirmemeye çalış kolay gele...

Azi, selim4141 ve GencGrafiker bunu beğendi.
  18. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Suleyman1992 ;
    Hemen hemen aynı yaştayız yaşadıklarını çook iyi anlıyorum 3 koca yıl, ilişkiye başladığınızda çocukmuşunuz ve birçok şeyi o kızla öğrenmişindir gibime geliyor unutmak zor olucak buna emin olabilirsin,kendini avutmaya çalışıcaksın ama olmuyacak dostum. İçin çok ama çok acıyacak suçlu sen olmasan bile kendine keşke şunu bunu yapmasaydım diyeceksin.
    Duyduğun bir çok şarkıda o gelicek aklına,takıldığınız kafeye gittiğinde hatırlıyacaksın,ne bileyim gezdiğiniz sokaktan geçerken aklına gelicek,ismini duyman bile kalp ritmini saatte 180 kilometre hıza çıkartıcak bunlar acı gerçekler ama elbette unutursun.
    Bu şarkı benden tüm sevdiğini unutamayan,acı çeken herkes'e gelsin dert yoldaşlarım..
    https://www.youtube.com/watch?v=DyF3W7LZoMU&feature=related

Azi bunu beğendi.
  19. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Doğru diyorsun ancak aynıları o kızada olucak ve daha sonra büyük ihtimalle pişmanlık yaşıyacak :)

20. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Eğer kızda sevdiyse olabilir ama ben sevdiği konusunda şüpheliyim Allah bilir.Seven biri 3 yıllık bir ilişki bitiminden sonra 1-2 hafta içinde yeni bir ilişkiye başlarmı ? Sanmıyorum..

themertyildiz ve Azi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş