1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yüzme

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve JuaNix tarafından 14 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. JuaNix

JuaNix Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Yüzücü
    Yer:
    Denizli
    SELAMIN ALEYKÜM ARKADASLAR. BEN BUNDAN 1 AY ÖNCE YÜZMEYE BASLADIM DÜZENLI OLARAK HAFTADA 5 GÜN 2 SAAT YÜZÜYORUM. VÜCUDUMUN DÜZENE GIRMESINI ISTIYORUM AMA BENIM BELIM BIRAZ CIKINTILI YANI KEMIK VAR BASKA DA BIR SORUNUM YOK SPORA BASLAMADAN ÖNCE 52 KILOYDUM SIMDI ISE 56 KILO OLDUM DAHA NE KADAR KILO ALMALIYIM VE OMUZLAR YÜZMEYE BASLAMADAN ÖNCE 94 IDI SIMDI ISE 98 OLDU YANI 1 AYDA 4 CM GENISLEMIS SIZE 1 AY ONCEKI FOTOGRAFLARIMI GÖSTERECEGIM ONA GÖRE YORUMLARI SÖYLERSENIZ SEVINIRIM BENIM EVDE 6 KG DUMBELLARIM VAR MEKIK VE SINAVDA CEKIYORUM ÖYLECE BIRSEYLER YAPMAK ISTIYORUM ACABA NASIL OLUR YORUMLARIZINI BEKLIYORUM IYI YADA KÖTÜ ARKADASLAR BEL KISMINA DIKKAT EDERSENIZ IYI OLUR.

http://c1210.hizliresim.com/12/d/dw4tp.jpg

http://c1210.hizliresim.com/12/d/dw4vu.jpg

http://c1210.hizliresim.com/12/d/dw507.jpg

AVATARDAKI RESIM BENIM DEGIL ARKADASLAR ONA GÖRE YORUM ATARSANIZ TESEKKÜRLER SIMDIDEN.

2. arnold95

arnold95 Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bu ne böyle :D

---------- Post added at 20:48 ---------- Previous post was at 20:46 ----------

fit bir vücut yapmak istiyorsan şınav mekik barfiks bunları hayatın boyunca yapabileceğin şeyler

3. JuaNix

JuaNix Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Yüzücü
    Yer:
    Denizli
    Bu ne böyle derken ?

4. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    fotolar yorum yapılacak düzeyde değil... gelişme çağındasın yüz top oyna eğlen...

5. JuaNix

JuaNix Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Yüzücü
    Yer:
    Denizli
    Yasimiz 17 olmus daha ne top oynamasi eglenmesi ya adam gibi cevaplar veremiyor musunuz

6. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Aleyküm Selam , dostum kilonun az olması şuan için güzel.Öncelikle kendine düzgün bir beslenme programı oluşturmalısın , nasıl ? neye göre? neler yemeliyim? tarz fikirler kafanda şimdiden oluşmuştur.Bunları forum sitemizdeki beslenme kısmındaki bazı konuları inceleyerek kendin bulabilirsin.Antreman olarak ne yapıcağın çoğu zaman amacına bağlıdır.56 kiloymuşsun boyunu bilmiyoruz ama boyunla kilonu doğru orantılı tutmalısın bence tabi bu senin isteğine bağlı yani mesela ben 1.86 yım 70 kgyi kendime ideal görüyorum.Neyse vücudunda göründüğü gibi pek bir kas kütlesi yok , çalışarak kas inşa etmelisin.Antreman programı olarak evdeki 2 adet dumbellarınla yapabileceğin bir program var sitemizde linki : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-sadece-2-adet-dumbell-t8554.html , cardio yapmana gerek yok bence zaten yüzmeyi düzenli yapıyorsun ve zaten aşırı bir yağlı vücudun yok cardioyu boşver şimdilik.Bu programı uygula bu programa bazı hareketler eklemelisin mesela karın antremanı için p90x karın antremanı var 17 dklık uyguluyabilirsin.Şunu unutma vücud geliştirmede sabretmen gerek 1 ay içinde mükemmel bir vücud imkansız ama 3 ay içinde bir hedefin varsa ona yaklaşmış olduğunu anlaman mümkündür , vücudunu değiştirmenin sporudur vücud geliştirme...Yaş olayına gelince bende 17 yaşındayım vücud geliştirme ile ilgileniyorum.Yaş olayı mantıksız bence gelişimini etkilemiyicek hareketleri yapabiliyorken neden top oynuyalım :D 3 sene önce öyle deseydim şuan gene 103 kiloydum heralde :D (gerçek kilom 76 şuan)

7. arnold95

arnold95 Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    kilon az karın kası yapmaya çalış şınav mekik barfiks çek alt yapıyı yap sonra bir spor salonuna yazıl

8. ChopChop

ChopChop Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Önce bir insanlara saygıyı,onlara yardımlarından dolayı Teşekkür etmeyi öğrenelim ondan sonra gelip konu açalım BENCE.
    Soruna gelicek olursak;Kardiyo ve düzenli beslenmeniz şart.Çünkü bel bölgenizde yağ birikimi mevcut.Bölgesel yağ yakımı da olmadığı için mecburen kardiyo ve diyet yapmalıyız.Kilonuz zaten yüksek değil o yüzden beslenmeniz çok dengeli olmalı yeterince protein almalısınız ki kas kaybı yaşamayınız.

9. JuaNix

JuaNix Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Yüzücü
    Yer:
    Denizli
    Hepinize cok tesekkür ediyorum evde dumbell mekik sinav cekiyorum barfiks cekmek icin yerim yok ama kollari genis acarakda sinav cekmeye calisiyorum dedigin p90x antrenmanlarini biliyorum bakacagim sagol. Zaten 1 . Ayim bitti omuzlarim 4 cm genisledi bel 1 cm inceldi goögüslerde ayni sekilde 4 cm artti falan ama benim kollarim büyümüyor ve ben bundan rahatsizim + kol antrenmani yazabilir misiniz ?

Sayfayı Paylaş