Yüzü zayıflatmadan göbek eritme

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve sivas_ tarafından 7 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sivas_

sivas_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle herkeze selamlar.Benim bir sorum olacaktı.Normalde bu seneye kadar çok zayıf birisi olmama rağmen ve bir türlü kilo alamama rağmen bu sene evde yata yata 54 kilodan 60 kiloya çıktım.Boyum 1.76 yaş 19 .Benim söylemek istediğim 1.76 boya göre 60 kilo az ama eskisine göre yüzüm biraz toparlandı.artı olarakda hafif bir göbek çıkdı.Şimdi önümüzdeki seneye kadar yüzümü zayıflatmadan yüzümdeki yağları eritmeden evde çalışarak egzersiz vs yaparak göbeğimi eritmek mümkünmü? yada bir body salonuna yazılsam bol bol yemek yesem vücut çalışsam kas yaparken bunun yanında yanaklarım şişmanlar mı? çünkü yüzümün çökük ve zayıf olmasını istemiyorum.Aksine dahada şişmanlamasını istiyorum ama yanlış uyku ve yemek düzeninden dolayı biraz göbeklenme oldu işte.Dediğim gibi 1 sene zaman ayırabilirim buna.

2. antisteroid

antisteroid Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    ole bırsey mumkun degıl dıyete basladım sıkı kardıyo yapıyorum
    yuzum kaşık kadar kaldı
    popom ufacık kaldı
    gobegımde yaglar sanrım en son ordan yakılıyor
    ayrıca dedıgın olay sadece amelıyatla gerceklesır liposuction vs.

3. mc-hot

mc-hot Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bölgesel yağ yakmak mümkün değildir. Yağ yakımına beyin karar verir. Forumu biraz araştırsaydınız sorunuzun cevabına karşılık bulurdunuz.

Sayfayı Paylaş