Yürekten yardım edecekler >>

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve alkan34 tarafından 10 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. alkan34

alkan34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba yaşım 18 boyum 1.85 ve 87 kiloya sahibim gögüsümde ve göbeğimde inanılmaz bir yağlanma var artık kendimden utanır oldum yazları denize giremiyorum neden bütün arkadaşlarım fit'ken ben hantalım neden neden :( artık hayattan sıkıldıgım için ve kendime yeni bir görüntü elde etmek için sizlere danışıyorum eylül ayında spora başlayacağım sizce kendimi toparlarmıyım kaç ayda toparlarım ne yapmam ne etmek gerekiyor eğer gerçekten şu kardeşinize yürekten hayatını değiştirmeye yardım edecek abilerim kardeşlerim varsa yardımlarınızı bekliyorum. lütfen azim edersen başarırsın gibi klişe cümleler kurmayın bunu hepimiz biliyoruz zaten ve ben bu işi dalgasına değil en esaslı şekilde yapacağım . duyarlı davranıp yardım eden etmeye şimdiden çok teşekkür ederim çok. inanıyorum bu forum benim hayatımı değiştirecek . resimleri aşağıda paylaşıyorum ;

Göğüs ve karın bölgem;

http://f1207.hizliresim.com/z/b/9lz45.jpg

Yan çekim göğü ve karın ( göğüsüm resimde tam belli olmuyor ama inanılmaz yağlanma var) ;

http://f1207.hizliresim.com/z/b/9lz88.jpg

2. IICiMaEzZzII

IICiMaEzZzII Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    hocam benden sana tavsiye eylülde başlama şimdi başla hava sıcakken cooook daha rahat kilo verirsin 2. olarak kardioya cok önem ver
    he badi değilde ilk ay fitness'a git kilo vermen daha rahat olur.

neden bunları söylüyorum ben senle tıpa tıp aynıydım yaş 18 boy 1.88 kilo 90dı 2. ayım 82 kilodayım ve kaslarım belirginleşti tavsiyem dediklerimi dene. ağırlıkda calıs kendini kilolara alıştırki cok zorluk cekmiyesin fitnees programın bittikten sonra alt göğüs ve üst göğüs calıs kilolar gittikten sonra sarkmasın ( daha utanç verici sarkık olması :)) fitneesdada ara verme hergün git. Hayırlı akşamlar...

alkan34 bunu beğendi.
  3. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    İnanılmaz yağlanma var demişsin fakat abarttığın kadar da yağlı değilsin.Düzenli cardio ve diyet ile 10 kg felan verirsen ve body ye devam edersen çok güzel vücudun olur :)

alkan34 bunu beğendi.
  4. alkan34

alkan34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam bu ay sonu memlekete gideceğiz ailece ramazana. yoksa bende senin gibi düşünüyordum asıl bu sıcakta kilo verilir

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:51 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:49 ----------

dostum yorumun için teşekkürler dediğim gibi resimlerle reel çok fark eder sen beni dinle :)

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş