YÜKSEK KALİTE Yeni kanat çalışması ve poz TAVSİYE EDERİM !!

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve PUMPING IRON 75 tarafından 12 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    maşallah güzel kanatlar.
    ama benim gibi amele yanığı olmasa kollarda daha güzel olurdu :)
    tebrikler ve başarının devamını dilerim.

PUMPING IRON 75 bunu beğendi.
  2. netugur

netugur Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    gsm - bilişim
    Yer:
    istanbul
    güzel çalışma tebrik ederim. bundan sonra barbell bent over row , deadlift , barbell squat videoları iyi gider :)

başarılar.

3. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Definasyonu yanlış yaptığın için bu kadar performans kaybetmişsindir. Sana şunu yap bunu yap gibi yüzlerce öneri sayabilirim ama tek bir önerim olacak.

Bu ay ki muscle and fitness dergisini satın al. Arka sayfalarda Mr.Olympia'da 3.olmuş bir adamın yarışmadan 6 hafta önce başladığı bir definasyon programı var. Supplement ve yağ artışıyla birlikte cardio programını anlattığı. Antrenmanlarını detaylı yaptığı ve fst-7 programıyla nasıl inanılmaz definasyon sağladığını ayrıntılarıyla anlatıyor. Ben imzamda gördüğün definasyon günlüğümle kendimce birşeyler yapmaya çalışmıştım.

Bu dediğim yazıyı okuduktan sonra hiç bilmediğim şeyler öğrendim.Bazılarını söyleyim.

Definasyon döneminde en büyük sorun kaslarda yenilenmeyi sağlayamadığımız için güç kaybıymış.

Antrenmandan önce 2 gram balık yağı takviyesini almak yağ yakımını hızlandırdığı gibi kaslardaki yenilenmeyi de hızlandırırmış. Aynı şekilde yeşil çay da öyle.

Aynı şekilde e Vitamini de öyle. Derginin önerisi 800IU e vitaminiydi.

Antrenmandan sonra cardioyu adam abartmamıştı. Yarım saat -45 dk arası 130 nabız hızında cardio idi. Ağırlık çalışmadığı ya da çalışamadığı gün olursa o günde hiit yüksek gerilimli interval cardio yaptığıydı.

Hafta hafta harika hocasıyla birçok hedefleri var dergide. Örneğin ilk hafta sadece abur cuburu kesiyorlardı. Hatta definasyon programında 7 günde 1 biraz yağlı kaçırma yapıyorlardı. Metabolizma hızlanması için.

Hedeflerde hafta hafta işte amaç damarlanma, güç kaybı yaşanmaması vs. vs. idi.

Definasyon diyetlerinde hep karbonhidrat azaltılıp yağ da sıfırlanır. Meğer öyle olmuyormuş karbonhidrat düşürürken doymamış yağları da toplam kaloriyi azaltacak şekilde düşürüyorlardı.

Uzun uzun okumanı tavsiye ederim.

Ayrıca dergide Jay Cutler'ın da sezon dışı hacim programı vardı. Günde 7400 kalorilik.

Bence dediğim gibi sen diyette birşeyleri yanlış yaptığın için olmuyor. Lütfen eleştirilerimi yanlış anlama ben daha 9 aylık sporcuyum senin yanına yaklaşamam ama bence cidden harika vücudun var bunu yüksek yağ ile görünümü bozuyorsun.

SSUO, PUMPING IRON 75 ve rabesantrata bunu beğendi.
  4. PUMPING IRON 75

PUMPING IRON 75 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim Üyesi
    Yer:
    İstanbul
    Yanlış cardio yaptığım doğru.. bunu mesajımda yazmayı unutmuşum. Senin dediğin gibi profesyonellerin gayet güzel yağ yakım programları var, biraz okusam,ve seninde örnek verdiğin musle fitnesse bir göz atsam müthiş yararı olacak fakat eriniyorum :) yinede tavsiyen ve önerin için teşekkürler.

5. bypala03

bypala03 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    o bel ne ya öle hayran kaldım resmen vücutla çok orantılı trapezleriniz geri kalmış diğer bölgelere göre kanat antrenmanlarınaz T bar roving eklerseniz verim alırsınız

6. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    İnanılmaz ve kendi söyleyişleriyle çılgınca bir beslenme. 575 gram protein, bizler için imkansız sayılar. O seviyenin kolay korunmadığının kanıtı olsa gerek.

Konuya dönersek, sırt mükemmel. Arkadaşların dediği gibi vücudun güneş görürse çok daha güzel gözükecektir, başarılar. Emeğin karşılığı her konuda tatmin edici oluyor.

7. Genisa

Genisa Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Abi kanatların vücuda uyumu süper valla tebrik ederim :)

Sayfayı Paylaş