Whey Proteini ve Mide Ağrısı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Ahmed tarafından 6 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Ahmed

Ahmed Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    23
    Arkadaşlar whey proteini aldığım günden beri sağ bel kemiğimin üstünde bir ağrı ve şişlik oluyor. Whey proteininden kaynaklandığı konusunda tam emin değilim, belki de başka birşeyden ötürüdür. Protein tozundan kaynaklandığını anlarsam, anında bırakırım.

Buna benzer şeyler yaşayan oldu mu yada bu konu da bilgisi olanlar paylaşırsa bahtiyar olurum. Teşekkür ederim.

2. Rhomboids

Rhomboids Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Sağ bel kemiğinin üstünde mide yok.Safra kesesi ve karaciğer var..Ağrıya whey proteinin sebep olduğunu zannetmem.Aile hekimine görünsen iyi edersin :)

3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Ben üünüden kaynaklandığını düşünmüyorum...Kısaca şöyle yapablirisn...

ürünü kullanmayı 15 gün bırak....bak bakalım ağrı devam ediyormu ..ona göre kararını verirsin...

4. Ahmed

Ahmed Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    23
    Açıkcası isminin ne olduğunu bilmediğimden mide dedim:D sağolasın. Belki de yanlış tarif ettim, bacakla karının birleştiği yerde vücudumuzun ön tarafında ve sağımızda bulunan kemiğin üstü.

Antreman yaptığım günler protein alıyorum. Demircan söylediğin iyi fikir belli bir güne kadar almayayım, bakalım ne olacak? Ağrım hafif biraz daha şiddetlenirse doktora giderim artık.

5. adamkral

adamkral Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşın tarif ettiği yer apandisit değil mi? sağ alt bacağın üstü.

Hemen bir doktora görünsen iyi olur.

6. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm :Supplementler

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

7. Ahmed

Ahmed Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    23
    Arkadaşlar doktora gittim, kas zorlanması olmuş o bölgemde. Yürürken bile zorluk çekiyorum. Önemli bir şeyim yokmuş, doktor zamanla düzelir dedi. Salonda tanıştığım birisi şöyle demişti: 'Ağır kilolar kaldırma, yavaş yavaş gelişsin ama gelişen senin olsun, bu sporda sakatlanmalar çok oluyor' Kitabın orta yerinden konuşmuş da ben anlamamışım. Bir arkadaşımın iki kolunda ki kasları çizilmişti, ondan sonra mecburen bodyi bıraktı.

Arkadaşlar ısınma hareketlerini ihmal etmeyelim. Antrenmandan önce ve sonra esneme hareketlerini yapalım. Kademe kademe oluyor bu iş. Benim çektiğim ağrıları sizde çekmeyin.

Sayfayı Paylaş