whey-bcaa-creatin-glutamine ve durumum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Kosavrst41 tarafından 4 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kosavrst41

Kosavrst41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar yaşım 19.Yaklaşık geçen ramazandan beri bu sporun içinde bulunmaya çalışıyorum.Başladığımda 180 boyunda 90 kg biriydim.Şu zamanlar 70 kgım.Sürekli olarak malesef yapamadım arada biraz ara verdiğim oldu.Birazda zayıflama hırsıma yenilip fazla hacim kaybettim fakat vucudum da bir sarkma söz konusu değil.Şuan ki resmimi paylaşmak istiyorum.Bu yaz çok boş vaktim olduğu için tek eğlencem olan bu spora adayacağım kendimi.Şu yukarıda bahsettiğim kombinasyona başlamak istiyorum.Daha önce 1 ay whey ve hydroxycut(3 kg verebildim) kullandım.Sizin fikirleriniz nedir?Biraz hacim kazanmak istiyorum tabi ki zamanla olacak bir şey fakat sizinde fikirlerinizi almak istiyorum.
    Buyrun resim:
    http://s7.postimg.org/cw7brczaj/Be_Funky_2013_05_16_09_jpg.jpg

2. yellow_captain

yellow_captain Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Kosavrst41 eğer maddi durumun müsaitse whey,bcaa,creatine,glutamine kullanmaman için hiçbir sebep yok.Benim fikrim kullanmadan yana yani demek istediğim vücut konusunda bir tereddütün varsa vücudun bunları kullanmak için gayet müsait.Bence şu an bunları kullanmak ve spora başlaman için gayet uygun bir vücudun var.Hacim kazanma konusunda bol şans ...

Kosavrst41 bunu beğendi.
  3. Kosavrst41

Kosavrst41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Peki önerebileceğiniz ürünler neler olur.Bu konuda bir tecrübeniz varsa gerçekten yararlanmak isterim.Kullanım şeklim nasıl olmalı.

4. yellow_captain

yellow_captain Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Önerebileceğim ürünler fiyat açısından çok çok değişebilir.Yani kendini bütçeni belirle ve o bütçedeki ürünleri supplementler arşivinde ki yorumlara ve anketlere,içeriklere ve fiyata bakarak değerlendir.Kullanım şekillerini de zaten forumda bulabilirsin.Hepsi antreman sonrası recovery (iyileşme,toparlanma) ürünüdür.

Sayfayı Paylaş