Weider Ultra Amino 3050

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve sarc4stic tarafından 23 Mart 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok başarılı

83,8%
  2. Orta karar

12,6%
  3. Başarısız

3,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 104 üye.
  1. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Ürün Bilgileri

Yetkili Satıcı: Weider Ultra Amino 3050

Hazırlanışı: 1 bardak su ile yutunuz veya çiğneyerek alınız.

Kullanımı: Tüm antreman günlerinde Weider Ultra Amino 3050 için 2 farklı kullanım zamanı sözkonusudur; antremandan 1 saat önce, antremandan hemen sonra olmak üzere:

> 80 kg: 6 tablet

>100 kg: 8 tablet

< 80 kg: 4 tablet alınız.

-hitman- bunu beğendi.
  2. reddevil

reddevil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    BAR_MAN
    Yer:
    çanakkale
    ben kullanmaya yeni başladım bu üründen önce amino 2200 kullanmıştım karşılaştıracak olursak tabletleri amino 2200 gibi oldukça büyük parçalamadan yutulcak gibi değil ama 2200 den daha kolay ağızda parçalanıyo hemen dağılıyor beni şaşırtan tek özelliği acımsı bir tadı var (biber acısı gibi değil) ama oldukça başarılı bir ürün her ikisinide tavsiye edebilirim... SAYGILARdumbelllls

3. ersint79

ersint79 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    tabletler aslında büyük değil dev diyebiliriz. ben ikiye kırarak da içemedim. ezip protein tozu ile beraber alıyorum. çiğnemeyi denedim de tadı da çok kötü, olacak gibi değil yani. miligram olarak fazla fakat boyut olarak da fazla, o yüzden pek birşey değişmiyor. Bir daha dener miyim bilmiyorum. Vücut üzerindeki etkisi konusunda ise şimdilik birşey diyemem, deneyip görücez.

gorkemkilic ve tolgahanç bunu beğendi.
  4. ForzaBeşiktaş

ForzaBeşiktaş Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    Bu ürünü nerden temin edebiliriz?
    Her yerde satılmıyor çünkü Weider...

alperhan bunu beğendi.
  5. CENTAUR

CENTAUR Guest

Arkadaşım kullanmıştı bunu tabletler 3001 inkinden az bişey daha büyük birde kenarlı, ayrıca dış yüzeyi pürüssüz değil buda yutma zorluğu yaratıyor. Memnun olduğunu söylüyordu bana tek kötü yönü yutma zorluğu demişti.

6. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    bende 3050 aldımda su kullanım zamanlarını tam anlayamadım. şimdi ben 87 kg mım ve 4 yılıdır bu sporu yapıyorum. antrenmandan 1 saat once 6 tane antrenmandan hemen sonrada 6 tanemi (yanı günde 12) yutmam gerekıyor?

7. soldiereye

soldiereye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    therion ben 2200 kullandım ozman 97 kiloydum 6 tablet diyordu ben 3 ant oncesi 3 snrası kullandım simdi 91 kg yim 3050 almayı dusunuyorum 80 kg ustu 8 tablet demiş 4 once 4 snra kullanmayı dusunuyorum bunuları içmesi bir sanat zaten firma sağolsun belirsiz bırakmıs millet bulmaca gibi cozsun diye :)

8. roosters

roosters Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar yorumlarınız gerçekten güzel...

kullanan arkadaşlar nereden, nasıl ve fiyat olarak bizleri bilgilendiririse çok sevineceğiz. :)

9. kaslipasta

kaslipasta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ****** .com bu adresten güvenle ürünleri alabilirsiniz türkiyenin heryerine bedava kargoluyorlar,weider,universal,all star ve aranan her marka var.fiyatlar salonlardan ve shoplardan cok daha uygun.ben 3050 kullaniyorum 320 tablet 165 ytl,2ay gider.5 antreman öncesi 5 sonrasi olarak kullaniyorum agizda kirarak su ile rahatca yutuluyor,agizda kirmassaniz veya ezmezseniz tuvaletinizde tablet görme sansiniz yüksek tadina 3 günde alisirsiniz basarili bir ürün dengeli beslenmeyle performans ve kütle artisi sagliyor.

Son düzenleme: 22 Ağustos 2007
  10. masum_seytan

masum_seytan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilginç.. bende amino asit almayı düsünüyorum. ama alımı konusunda kararsızım . ben 70 kiloyum. simdi antremandan önce 2 tablet sonra 2 tabletmı alim... tam olarak anlamış degılım. yardımcı olursanız sevınırım

11. masum_seytan

masum_seytan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    weider ultra amino 3050 kullanan arkadaslar.. nasıl gelişme varmı? bende almayı düşünüyorum... bilgilendirirseniz sevinirim..

12. orkunnn

orkunnn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sanirim Kullanan Arkadas Yok.. Yada Kullanipda Gelisme Saglayan .... Arkadaslar Yorum Yaparsaniz Sevinecem

13. orkunnn

orkunnn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kac gundur foruma gıren yada yorum yapan yokmu arkadaslar!!!!!!

14. bcaa76

bcaa76 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 3050 den 2 kutu kullandım daha once hardlıne kullanmıstım arasında kesınlıkle fark oldugunu dusunuyorum ben faydasını gördüm sabahları aç karnına kahvaltıdan önce 4 antraman öncesi 4 ve sonrası 4 günde toplam 12 tane içiyorum benim kişisel düşüncem 2 şer tane içecekseniz hiç içmeyin daha iyi...fiyat olarak 3050 yi fazla bulanlar yine weiderin super aminosu tercih edebilirler bir gömlek altı güzel bi ürün...

15. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede güzel bir ürüne benziyor 110 liraya 320 tabletlik kutusunu buldum, iki kutu alıp deneyeceğim.

bcaa76 bunu beğendi.
  16. bcaa76

bcaa76 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    piyasada 160 lıklarını 95ytlden verdiklerini düşünecek olursak 320 tablet 110 lira bence çok uygun hatta süper bir fiyat.

17. erkanerler

erkanerler Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünü kullanan sadece 1-2 kişimi o zmn ya iyi bi ürün değil yada pahalı olduğu için rağabet yok en iyisi ben alayım 1ay sonra yorum yazarım buraya.Kullanım konusunda sabah yüzünü yıkamdan 4 antrenmandan 45 dk önce 4 antrenmandan hemen sonra 4 toplam 12 adet antrenman olmadığı günler sabah 2 öğle yemeğinden sora 2.

18. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    benim farkettigim weider urunlerini amerikalilar pek sallamazken bizim ulkemizde cok el uzerinde tutulmasi + son nokta bir urunmus gibi gosterilip pahali satilmasi ,

bir de yurdumda universalin uretimi bitmis aminolarinin ne isi oldugu konusu var ki neyse girmeyelim burada

Atabeyler.sis bunu beğendi.
  19. ugurguler

ugurguler Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3050 amino olarak çok kaliteli iki kutu bidirdim ama tadı çok kötü yutmasıda çok zorr

20. Xanthium

Xanthium Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar,
    "fiyat olarak 3050 yi fazla bulanlar yine weiderin super aminosu tercih edebilirler bir gömlek altı güzel bi ürün"
    Bunu soylemenizin nedeni fiyati mi ?
    3050 nin Amino asit profilini bir türlü bulamadim.Fakat tek tabette 3000mg protein iceriyo sanirim.
    Kaba bir hesap yaparsak:
    Bir öğünde 8-10gr protein icerecek kadar tablet öneriliyor genelde.Bu da 1.5-2gr. BCAA;1.5 gr glutamik asit vs. iceriyor zaten.
    Yani super aminonun 1 öğününde 6tablet
    3050 de 3-4 tablet aliniyor.Fiyat farki amino icernden de olabilir,bu yüzdede.
    3050 nin Amino asit profilini bulan warmi acaba?

Sayfayı Paylaş