Weider Giant Mega Mass 4000 7 kg

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

90,2%
  2. orta karar

6,7%
  3. başarisiz

3,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 144 üye.
  1. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Hardline amino 3000-75ytl
    Hardline %80 whey protein-189
    Hardline 1000gr poşet creatin 79ytl
    Bunları kullanmanı öneririm 300ytlyesahip olsam bunları kullanırdım yaza girerken iyi gelir carb. takviyesinden ise protein ağırlıklı beslenmek daha iyi.Yağsız büyümeyi sağlar daha iyi...

2. mayhem

mayhem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Son. kul. tarihi

Selamlar herkese,
    Benim niyetim mega mass 2000 almaktı ama bir arkadaşımın aracılığıyla öğrendim ki, 4000'lerin son kullanım tarihi yaklaşmış olduğundan indirimdelermiş, 110 euroya düşürmüşler. Sizce 3 ayı kalmış ürünü almak doğru olur mu? Son kul. tarihi geçse bile bir süre daha kullanılabilir mi bu ürünler? Ben yukarıda arkadaşın dediği gibi 40 günde bitiremem, ayda 20 günden günde 75 gram kullansam ayda 1.5 kilo yani ürünü yaklaşık 5 ayda bitirebilicem.
    Bir de içerik olarak 2000 ile 4000 arasında fazla bir fark göremedim (birinde %1 yağ varmış, diğerinde 0'mış) , oysa weider'in kitapçığında 2000 yeni başlayanlar için, 4000 ise orta ve profesyoneller için olduğu yazıyor??

3. U.F.U.K

U.F.U.K Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Istanbul
    Re: Son. kul. tarihi

3 ayi kalmissa sorun olmaz.bence gunde 75gr cok az ben mega mass kullandigim zamanlarda gunde 150 gr iciyodum.uzerindeki kullanim talimatinda oyle yaziyodu ben antremandan once ve sonra olmak uzere 2 seferde iciyodum (75x2).

4. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    75 gr mega mass hiçbir işe yaramaz.Hiç kullanma daha iyi.298 kcal eder .Yarım kilo sütle karıştır taş çatlasa 600 kcal eder..

5. gurseshalil

gurseshalil Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    osmaniye
    kardeş perfect weight gain' e karşı biraz antipatim var. pek tavsiye etmem. çünkü hem oranı düşük hemde birkaç arkadaş kullanıyorduk, hepimizi birden rahatsız ediyordu. ondan sonra ise diğer protein tozu yada gainerlerle karıştırıp içmeye başladık..

6. XooRSLuG

XooRSLuG Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    makine muhendisi
    Yer:
    new york
    gym centerda giant mega mass 4000 7 kg 185 ytl ye udsmus ama son kullanma tarihi 09.06 sizce almak mantikli olur mu?

7. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    bitiremezsen bayatlar ziyan olur bitsin diye fazla fazla kullanıncada tuvamete gidiyo bilmiyorum ben almıycam ama çok alanda var

8. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Geçen yıllarda yine bu tarz bir kampanya yakalamıştım mega masss ta son kullanmayı 2 ay geçti ama yinede devam ettim.Tavsiye etmiyorum ama henüz ölmedim de hastalanmadım da.

9. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    ben aldim

ben aldim gayet memnunum gunde bir porsiyon aliyorum 150 g. 550 ml sütle 50 g. protein ihtiyacımı karsılıyor..
    ayrıca muzlunun tadına kotu demişler ama bence gayet guzel..
    kullanma tarihinine gelince 09.2006 ama 09. ayda kullanabilirsin...
    yani 2.5 ay war daha.. gunde 1 porsiyon kullanırsan (75+75) 46 gun gidiyor gozukuyor.. son kullanma tarihi bitimine yaklasık 80 gun war..
    10 üzerinden 10 veriyorum bu ürüne ;)

10. spyhunter

spyhunter Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    dışarda 49 euro olan malı burada 300 civarı kakalıyorlar akıl alacak iş değil,
    sonra da ellerindeki stoğu eritecez diye 2-3 ay kala nerdeyse yarı fiyatına çekiyorlar ki yine kar ediyorlar...
    fiyatı hala 185 ytl alacaklar için...

11. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    amerikada peynir ekmek fiyatına

arkadaşlar ben internetten bodybuilding.com adresine baktım weider giant mega mass 4000 9 lbs yani 7 kg 31.69 dolar, shipping yani kargo bedeli 39.99 dolar toplamında 71.69 dolar ediyo. kargo biraz pahalı ama bunun yanında bir ürün daha sipariş edip 100 dolar toplam yaparsanız iki ürünü kargo dahil 165 ytl ödüyorsunuz. adamlar bunun kutusunu burada 300 küsürlerden satıyorlar. bence türkiyede bizleri soyuyorlar. yukarıda verdiğim adrese girin bi bakın, birçok ürün buralarda fahiş fiyata bize kakalanıyor. ben bu ürünleri bu siteden sipariş etmeyi düşünüyorum. gümrükte 100 dolar üstü siparişler sorun olabiliyo. başka bi sitede forum da yazan arkadaşlar yurtdışından siparişleride sorun yaşamadıklarını yazmışlar deneyip ben de göreceğim. tavsiyem yurdışından alıp bu ürünlerin türkiye de satanların elinde patlatın. belki adam olup ucuza satarlar. kar olur da bu kadarına da pes doğrusu. milleti soyanlara hayır......

sultanmehmed bunu beğendi.
  12. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Arkadaşım ii güzel yazmışsında forumda belki en çok konuşulan konu bu biraz araştır hem bu konu hakkında bilmediğin şeyleri öğrenirsin yani pek tawsiye edilen bişi diil yurt dışından sipariş.

13. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    yanılmıyorsam moderatörü olduğum sitede 7 kıloluk mega mass 4000 son kullanma tarıhı yaklastıgı için 170 ytl satılıyor.tarıh gelmeden zaten normal kullanım ıle bıtıyor.bence kaçmaz fırsat.

14. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    türkiye ye nereden geliyo

türkiye ye nereden geliyor. bir kaç firma tekel oluşturmuş yurdışından perakende satış fiyatının daha da altında toptan alıp siz arkadaşlara 370 ytl den satıyorlar. tüm nitrution sitelerine bak fiyatlar aşağı yukarı aynı. yurt dışından getirmeni istemeyenler ellerinde bu malların kalmasından korkan kişiler.

15. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Bu laf sanki bize gelio gibi hissettim ama çok saçma sana yardım etmeye çalışanlara böle iftira atarcasına laf sölemek...sen en iisi netrition dan bi tane mega mass sipariş ver hatta fiyatlar çook uygun birkaç tanede amıno protein falan nede olsa geliomuş yurt dışından ama gelmediği zamanda paramı nasıl kurtarıcam die bi başlık açma bence..şahsen denedim bodybuilding.com dan paramı zor kurtardım bir arkadaşımda netritiondan sipariş verdi bir seferliğine torpili sayesinde malını gümrükten cekebildi ve buda bana ders oldu ama sen illa alıcam diosan al gelirse bende alırım..

16. javsin

javsin Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İZMİR
    ürün çok ii vede etkisi kanıtlanmış kullanmaya değer ama biraz pahalı!...

17. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    kimseye laf yok!!!!!

bu forumdaki insanlar bi tuhaf. dostum benimkisi bu saçma ülkenin saçma kurallarına olan bi tepki. gümrükten geçirilmemesi de zaten saçma. sevgili gerizekali gümrük memurunun o günkü ruh hali senin verdiğin siparişinin geçip geçmeyeceğine etki ediyor. genel geçer bi kural yok gümrüklerde. adam 20 küsür tane sipariş veriyo 15 tane takılmadan giriyo aynı ürün daha evvel geçmiş ama 16ncı da takılıyo. ondan sonra uğraş durki gümrükten malı çekesin. zaten dinine yandığım ülkesinde herşey ateş pahası, bu sporda malum pahalı bi spor, gelişmek için yemen lazım. yumurtanı, peynirini, etini, sütünü vs vs hergün alabilmen lazım. sorarım sizlere aranızda kaç kişi babasından büyük bir mirasa sahip. bir elin parmaklarını geçmez. onun haricindekilerin çoğu maddi imkanlarını zorlayıp belli giderlerden kısıp beslenmseine harcıyor. elin adamının bu sorunu yok. bu yüzden abd de en normal badiciyi getir bizim burada profesyonelim diyenleri alteder. adam suplementlere ulaşma ve beslenme konusunda sorun yaşamıyor. herşey elinin altında ve uygun. bizdeki aç satıcılar da bizleri soyuyor. benim itirazım buna ve bizimkilerde gidip 370 lik ürüne para verip alıyo. 370 ytl lik ürünü alacağına 370 ytl yi gıda ürününe verse aynı şekilde gelişecek belki. bu sporu yapmak için bu ülkede olmak büyük talihsizlik.......

sultanmehmed bunu beğendi.
  18. akib

akib Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Denizli
    Çok pahalı bir ürün ama kaliteli..

19. BreakerMarty

BreakerMarty Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tadını begendigim tek ürün bu....cok oldugu için bitme korkusu yaşamıyorsunuz.....içtikten 30 dakka sonra beyniniz şişiyor damarlardan akan kanı hissediyorsunu damarlar şişiyor...enerjiyi hissediyorsunuz ....bence cok guzel

20. turil

turil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar asagidaki urun hakkinda bilgisi olanlar yorum yapabilirmi...

http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/0724764.htm

Sayfayı Paylaş