Weider Giant Mega Mass 4000 7 kg

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

90,2%
  2. orta karar

6,7%
  3. başarisiz

3,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 144 üye.
  1. cihadd13

cihadd13 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Almanyadan kargo ile mi getiriyosun başkan?

2. Necromancer

Necromancer Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Ürünün içeriğinde ki şeker oranı çok yüksek değilmi sizcede ?
    Servis miktarı 6 yemek kaşığı denilmiş ve 6 yemek kaşığı yani 150 gramda tam 94 gr şeker olduğu görülüyo.

3. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Evet, çok yüksek.

4. StyLee

StyLee Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Almanya
    Bu ürün Türkiye'de 2,5 misli daha pahali satiliyor o_O Biraz önce 70 euro (200 TL) ye ismarladim. Umarim memnun kalirim ;)

5. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Bence memnun kalırsınız. Özellikle akşam yemeğinden sonra üç çay kaşığı Weider Giant Mega Toz Şeker'i çaya katıp içerseniz verim alabileceğinizi düşünüyorum. Ancak diyabet hastasıysanız kullanmayın, şeker komasına girmeniz an meselesi olabilir.

sosunaverenso ve Superman$$$ bunu beğendi.
  6. Fırattt

Fırattt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Elimde 1 adet Mega Mass 4000 (4kg) var. Bir heves aldım ama kullanmicam. İsteyen olursa 250 TL

7. serpiko

serpiko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    weiider 4000 giant megabas 3 kg si 50 dolar keratinliymis eve gelince okudum ustunu daha bugun aldim...ayrica weider 250 gr keratin pure olandan aldim 20 dolar...burda ucuz oraya gore....

8. Superman$$$

Superman$$$ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  9. muratfdaan

muratfdaan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Faturası duruyomu? Hiç mi kullanmadın

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

10. muhammed5858

muhammed5858 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    arkadaşlar ben Weider Mega Mass 4000 amıno3050 bide weider premıum proteın konbın yapmayı düşünüyorum sizce nasıl olur boy 176 kilo 58

11. wgenzo

wgenzo Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Weider a karşıyız, sömürülme dostum yarı fiyatına daha iyi bir supplement kürü yaparsın

12. byormantik

byormantik Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    çok paran varsa al kardeşim ama zar zor toplayacaksan hiç öyle bir küre girme forumu araştır onları alacağın fiyata hem kür yaparsın hem salon paranı verirsin hem beslenmeni süper düzenlersin.

13. Gym Commander

Gym Commander Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    byormantik dedigine katılıyorum. 530 tl bu ilaca verecegine 530 tl nin yari fiyatina super bir beslenme programi yaparsin geri kalanina da salon aydatini oder ve başka supplement alirsin .

byormantik bunu beğendi.
  14. denixex

denixex Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    harbiden çok pahalı bir supplement ama fiyatını hakediyorsa belki verilebilir

15. iAmNotDead

iAmNotDead Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    bunu alacak parayla 5 paket optiumum mass alırsın 20 kilo aldırır garanti

16. Fevzi Bilen

Fevzi Bilen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    hayatımı değiştiren ürün diyebilirim . 3 ayda 14 kilo başka hangi ürün aldırır??

17. wgenzo

wgenzo Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    @Fevzi Bilen reklam gibi cümleniz aynı spam illegal coinfler gibi, yani ürünün içeriği ortada yapmayın lütfen yıl 2014 nitrofullden biraz kaliteli bu sugar'e o kadar çok paranız varsa verin tabii

18. Fevzi Bilen

Fevzi Bilen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    ben 3 sene önce kullandım ve gayet memnun kaldım . reklamlık bi durum yok ortada sizin kuruntunuz.

19. ahmoyit

ahmoyit Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
  20. Thurin

Thurin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Azazel cidden hayretle bir çok yorumunu okudum.

Arkadaşlar, lütfen özellikle Azazelin yorumlarına aldanıp elinizdeki ürünü çıkarmak yahut almaya heveslendiğiniz durumdan vazgeçmek gibi bir kayıbı yaşamayın derim !

Neden bir TrueMass - HL Progainer - GainFast yahut SeriousMass değil de bir Mega Mass 4000 !

Cevaplayayım hemen ;

Mega mass servis sayısı 47. Örneğin bu servis sayısına kaç kilo yahut kaç kutu yukarıda ki ürünlerden alınır. Üstelik ürüne pahalı diyenlerde yanıtını burada bulacaklar :

Ortalama değerler ile

1- TrueMass - 10 kilo 3 kutu 450 TL servis gr. 165

2- GainFast - 11 kilo 2.5 kutu 560 TL servis gr.232

3- Progainer - 10 kilo 2 kutu 360 TL servis gr. 200

4- SeriousMass - 16.5 kilo 6 kutu 720 TL servis gr. 334

Yani, mega mass ile kullandığınız 47 servis ürünü diğerleriyle yapmaya çalışsanız maliyetiniz, tüketmeniz gereken miktar ve almanız gereken kutu miktarı yukarıdadır.

MegaMass 4000 - 7 kilo 1 kutu 450 TL servis gr. 150

-----------------

Mega Mass ürününün şeker içeriğinden dem vurulmuş diğer içeriklerini es geçerek.

Haydi isterseniz diğer ürünlerin servis miktarlarını Mega Mass ' ın 150 gr. uyarlayıp bakalım ne verdiklerine :

( Şeker içeriği çıkartılmıştır karbonhidrattan )

1- 60 gr karbonhidrat - 24 gr. protein - 550 enerji
    2- 54 gr. kar. - 24 gr. prt. - 550 ener.
    3- 76 gr. kar. - 27 gr. prt - 582 ener.
    4- 95 gr. kar. - 20 gr. prt. - 500 ener.

Buna karşın Mega mass
    31 gr. kar. - 48 gr. prt. - 600 ener.

Yoruma lüzum varmı ?

------------------------------------
    Peki amino asit bcaa profilleri nedir bu ürünlerin ???

Çoğunun amino asit profiline ulaşamadım. Kiminin isimleri verilmiş değerleri verilmemiş. Kimisinde yok. Bulan var ise paylaşabilir sıkıntı yok. Ne de olsa bir mega mass ' ın yanından bile geçemeyecektir !!!

İçeriklerinde yapay aromasından tutun yok ayçiçek yağı yok bilmem ne yağı yok jelatin yok aspartam...

Tüm bunlara karşın hiçbir içeriğini saklama gereği duymayan açık açık ne var ne yok ise yazan Weider Mega Mass 4000 amino asit bcaa profiline bakalım :

BCAA : 1 servis "150 gr." özelikle gramajını lütfen atlamayın !!! Ayrıca kombin için amino asit takviyesine gerek yok !

İzolösin : 3.2 gr.
    Lösin : 5.5 gr.
    Valin : 3 gr.

Harici bir amino ürünü almak isterseniz bakın ve karşılaştırın içeriğinde ki BCAA oranını :
    Örn. Multipower BCAA :
    İzölösin :1.5 gr
    Lösin : 3 gr
    Valin : 1.5 gr

Yani Mega Mass 4000 in içerisinde bulunan BCAA değerlerinin yarısı kadar.

Peki Mega Mass 4000 in içerisinde bulunan BCAA haricinde ki diğer aminoasit profilleri ne durumda ? Değerleri oldukça yüksek...Teker teker yazmayacağım fakat şunu söyleyeyim ; yukarıda yazmış olduğum ürünler ve benzerleri bırakın benzer oranları, diğerlerini yanından bile geçemezler Weider Mega Mass 4000 in, o derece yüksek bir aminoasit profiline sahiptir.

Tüm bunların yanında 3 gr. Kreatin içermektedir !!! Yanlış duymadınız ek olarak 3 gr. Kreatin.

Ve içeriğinde Aspartam ve Jelatin gibi maddeler içermemektedir.

Ve siz hala kalkıp şekerinden mi bahsedeceksiniz :) Gülünç olmayın lütfen. Bir ürünü bütününden ayırıp sadece içeriğinde ki şeker ile değerlendirip diğer birçok müthiş içeriğini es geçip insanları farklı yönlendirmek yanlış bir tutumdur.

Şeker konusunda da birkaç şey söylemek elzem oldu...

İeriğinde 30 gr. Yüksek moleküler nişasta karışımı bulunduran özel karbonhidrat hücre içi sıvı enerjisini destekleyen formülü vardır. Ve bunu o dilinizden düşürmediğiniz "şeker" kısmından alır. Tasa etmeyin, herşeyi bir kenara bırakın... Hammadde kalitesi sizin sporda tüm bu oranları harcayacağınız anlamına geliyor. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Üstelik diğer tüm içerikleri de dahil "hammadde kalitesinden" ötürü belirtilen değerlerin hepsinin tam olarak emilmesini sağlar.

Diğer ürünlerin hangisi tam emilim dahilindedir ?

Hammadde kalitesi ne orandadır ?

Tamamen muamma. Üstelik hava ata ata belirttikleri o az şeker oranı nedir ne değildir !

-------------------

Weider ile bir anlaşmam oldu evet. Kutusunu elime ilk aldığımda, daha doğrusu kucağıma :) Ona ondan en az 10 kilo vermesini istedim...Yanında performans, güç istemeyi de ihmal etmedim tabi :) E tabi hacim, kaliteli kas kütlesi vs.vb dahil...epey birşeyler sıraladım anlayacağınız :)

Ortalama 3 ayda düzenli beslenme ve uyku düzeniyle birlikte 12 kilo aldım. Kullanmadan önce karaciğer dahil birçok tahlil yaptırdım. Sonrasımı :) Bırakın zararı, birçok rahatsızlığım geçti gitti kül oldu :) Örneğin ara ara mahveden mide ağrıları... Barsak problemleri...Cilt, saç problemleri...

Unutmadan, yanına Glutamin kullandım.

Yorgunluk falan elbette sıfır. Güç performans müthiş. Hacim müthiş. Yağ mı :) Yok yahu yok... Mega mass size kaliteli tam emilim sağlayan müthiş bir profil sunuyor, eğer hakkını verirseniz karşılığını misliyle siz de göreceksiniz. Diğerlerinde bakın sakın unutmayın, aldığınız kilonun birçoğunu sporu bıraktıktan sonra kaybedersiniz, buna kas kütleniz hacminiz de dahildir !!!

Mega mass da böyle bir sıkıntı yok !!! Götürüsü hiç mi olmadı ara verdikten sonra...elbette oldu... 2 Kilo :) Yani anlaşmamızı Mega mass yerine getirdi.

Herneyse...

Tüm bunları sadece henüz bb e başlayacak arkadaşların yanlış yönlendirilmemesi ve azıcık da olsa diğer ürünler hakkında bilgi sahibi olması adına üşenmeden paylaştım.

Tekrarlıyorum, bir ürünü sadece bir değerine bakıp, onu da bilgi sahibi olmadan sırf adı "şeker" diye yerden yere vurup diğer tüm değerlerini yoksayıp körlemesine eleştiren kişilerin yorumlarına "aldanmayın" . Alın deneyin ! Fakat düzenli bir beslenme ve uyku düzeni ile ve bunu ek destek glutamin ile süsleyebilirsiniz sizin tercihinize kalmış. Bırakın insanların söylediklerini. İnsanlar herşeyi söylerler. Asla başaramayacağınızı, kaybedeceğinizi kulağınıza fısıldarlar. Unutmayın eğer bir tecrübe olacaksa bu tamamen size ait olmalı. Merak etmeyin ölmeyeceksiniz bu ürünü kullanınca :) O korktuğunuz ve ayrıca eleştirdiğiniz fiyat konusuna yukarıda değindim.

--------------

Yol sizindir artık...

Sayfayı Paylaş