Weider' göre Creatine antremandan sonra alınmaz ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve cengoo tarafından 3 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. cengoo

cengoo Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar,

Aldığım ürünün yanında Weider'in bir tanıtım kitabını yollamışlar. Creatine bölümünde sadece antremandan önce ve/veya sabah kalkar kalkmaz alınmalıdır, deniliyor. Ben bir ay boyunca loading dönemi ardından antremandan sonra 5 gr kullandım. Forumdaki creatine-mono konusunda da antremandan sonra alınmalı görüşü hakim. Bu konuda kafam karıştı, elimde creatine içeren Pump'ın da olduğu düşünerek nasıl bir kombinasyon yapmam uygun olur ?

"Optimum Whey, Animal Pump, Animal Pak, Uni Amino 2700, ON Creatin Mono" elimde mevcut. Weider'i de dikkate alarak şöyle düşünüyorum ;

ON Günler(5gün, Hafta içi) :

Uyanınca : Whey + 2 gr creatine
    - Kahvaltı
    - +Animal Pak

Antemandan 30 dk önce ; 2 tablet amino + PUMP (3 gr creatine içeriyor)
    Antremandan hemen sonra ; Whey
    45 dk sonra ; 6 tablet Amino

OFF Günler(2 gün, Haftasonu) :
    Uyanınca : Whey + 2 gr creatine
    - Kahvaltı
    - +Animal Pak

Öğle yemekten sonra ; 4 tablet amino (Veya gece yatmadan önce ?)
    *OFF Günler creatine alıp almama konusunda ve aminoyu alma zamanı konusunda kararım yok önerilerinizi bekliyorum.

Antremandan önce Pump sonra 2 gr creatine alırım diye düşünüyordum ama kitabı okuduktan sonra fikrimi değiştirdim. Tecrübeler teoriden çok şey ifade ediyor genelde, buna benzer kombinasyonları yapmış arkadaşlardan öneriler bekliyorum..

Son düzenleme: 3 Haziran 2011

Sayfayı Paylaş