vucudumda kabarıklar oluştu.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve roronoa54 tarafından 15 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. roronoa54
    Offline

    roronoa54 Üye

    Katılım:
    8 Mart 2013
    Mesajlar:
    2
    Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar nitrofull marka cla aminoasit ve l carnitine aldım. kullanmaya başladım 1 hafta sonra vucudumda kabarıklar oluşmaya başladı.
    alırken satan arkadaş cla sivilce gibi şeyler yapabilir demişti onlar önemli değil demişti.
    ama sivilce değil. daha çok sinek ısırığından biraz daha büyük kabarıklar oluştu vucudum çeşitleri yerlerinde.
    Bu sırada amix marka hydrolize protein tozu ve günlük sabahları 3 haşlanmış yumurta yiyordum.
    Sizce buna sebep olan şey nedir?
     
  2. boksbody
    Offline

    boksbody MOD Yönetici Moderator

    Katılım:
    9 Şubat 2012
    Mesajlar:
    4.311
    Beğenileri:
    2.754
    Ödül Puanları:
    123
    Cinsiyet:
    Bay
    doktora görünüp bilgi alsan daha iyi olur
    gerekli testleri yaparla ve daha net bişeyler söyleyebilirler
    tabi başından böyle bi şey geçen varsa burdan paylaşırsa iyi olur
     
  3. Reddie
    Offline

    Reddie Üye

    Katılım:
    8 Ekim 2005
    Mesajlar:
    1.213
    Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    doktora gorunmek en iyisi tabi

    benim basima geldi bu tarz etkiler, carnitin ile ilgili bir şey olduğunu sanmıyorum sonuçta tuz.
    bazi whey lere vucut boyle tepki verebiliyor örn. GNC nin siyah kutulu olanı. alerjik reaksiyon olarak düşünülebilir. whey almayı kesip bi bakmak lazım duruma
     

Sayfayı Paylaş