VPX Syngex Synergistic Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Ahmt9 tarafından 8 Mart 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 17
    58,6%
  2. Orta karar

oy sayısı 8
    27,6%
  3. Başarısız

oy sayısı 4
    13,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 31 üye.
  1. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28

Yetkili Satıcı: VPX Syngex

VPX® is proud to bring you a cutting edge NEW Whey Protein Isolate called, SpiroFuse Reverse Osmosis™ or SRO™! This invention is Whey Protein Isolate by Reverse Osmosis SpiroFuse Filtration™ or SRO™. Roughly 10 years ago VPX was the first company ever to release aceramic filtered Whey Protein Isolate supplement called cross flow microfiltration. This created quite a stir in the supplement industry because until that time only whey protein concentrate (WPC) or low grade Ion Exchange WPI was available. As you can imagine, there have been significant improvements in whey protein technology over the past10 years. As a result of these superior scientific advancements, VPX is utilizing super high tech new membrane systems that produce isolated proteins that are 99%+ pure and are ultra rich in potent low molecular weight micro-fractions (LMWF). VPX is also using a new Whey Protein Concentrate that is designed to keep the fat globule portion of the protein intact which preserves the integrity of the naturally occurring IGF-1 and IGF-2. Consequently, SYNGEX® was born – a synergistic blend of the world’s most cutting edge Whey Protein Isolate and Concentrate!The SYNGEX® flavoring system is also NEW and developed by VPX flavor experts. These new potent proteins and flavor technologies are only available inside of SYNGEX® and other VPX protein products. VPX is creating the future of muscle science, bodybuilding and performance enhancement for your success.
    New SRO™ (SpiroFuse Reverse Osmosis™) Whey Protein Isolate!
    Whey Protein Isolate by Reverse Osmosis SpiroFuse Filtration™!
    Intact Fat Globule IGF-Rich Whey Protein Concentrate!
    Teaming with Bio-Active Protein Micro-Fractions!
    Awesome Taste Engineered by VPX Flavor Experts!

The most consistent and effective way to lose weight and unwanted body fat is by consuming a high protein/low carbohydrate diet (with moderate dietary fat intake). This is primarily due to the fact that protein has a spectacular three-phase assault on body fat: 1) protein causes the body to release a hormone called glucagon that frees up stored body fat to be used as energy, 2)protein builds muscle tissue – the site at which fat is burned;consequently, more muscle equals greater fat burning capacity, and 3)to digest protein the body has to expend a great deal of energy; this process is called the "thermic effect" of dietary protein. Protein produces by far the greatest thermic effect of any food.

While it is true that one of the keys to losing weight is to expend more calories than we consume, the most important secret for long term fat and weight loss is to control the hormone insulin. Insulin release is consistent with the amount and/or type of carbohydrates we consume.This hormone causes our body to store fat and can prevent stored bodyfat from being utilized as energy. However, if we control insulin with a low carbohydrate diet, we can also reduce our body weight and bodyfat. SYNGEX® Protein is a synergistic blend of Whey Protein Isolate& Concentrate and can be utilized to supplement any type oflow-carbohydrate diet. Protein is unquestionably the single most important nutrient for dramatically redefining and improving your physique. Do what many of the greatest professional athletes,bodybuilders and movie stars have done – make VPX an integral part of your supplementation program today!

VPX %100 whey protein tozu
    85 porsiyonluk
    1 porsiyonda 20 gram protein

Bende bu urunden kullanıyorum fakat daha oncede kullananlar veya hala kullanımda olanlar yorum yazarsa sevinirim . bench_O

bide ben amino asit değerlerine ulaşamadım bulan olursa eklerse sevinirim.

2. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    bundan önceki protein tozum optimum nutrationdı şimdi bende hocamın tavsiyesi üzerine vpxe geçtim umarım memnun kalırım

3. dogann

dogann Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    bende bunun çikolatalısı var tadı iğrenç.

4. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    bendede çikolatalısı var ama surekli içmek istiyorum sanırım zevk meselesi bence takma sonucta etkisi için alıyorsun bide ben idmandan sonra karbonhidrat olması için muzlu sutle alıyorum :)

5. scorpionida

scorpionida Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Danışman
    Yer:
    Ankara
    Ben de aldım bundan henüz açmadım idman programımı değiştirdikten sonra başlamayı planlıyorum. türk forumlarında bu ürünü kullanıp yazan kimseyi bulamadım malesef.

umarım buradan iletişim devam eder :)

6. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    bencede iletişim devam etmeli kullananlar yorum yazarsa daha iyi olur

7. scorpionida

scorpionida Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Danışman
    Yer:
    Ankara
    Kullanmaya başladım spordan sonra bir ölçeğ'i su ile karıştırıp içiyorum tadı güzel bence
    etkilerini kullandıkça yazarım.

8. adengi

adengi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yaklasik 1 aydan beri kullaniyorum.tadi bence ne cok super ne de cok kotu,yani icilebilir. satin aldigim yerdeki adam optimuma gore daha cok islemden gecmis daha filtre bir urun olgunu soyledi.85 porsiyon oldugu icin bana cazip gelmisti fakat porsiyon basina dusen protein miktari biraz dusuk.

9. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    ben kullanıyorum 1 ayı geride bıraktım kanım şu şekilde gainer kullanırken kullanmıyodum ve fark edilir derecede antrenmanlara etki ediyordu tamir olayı toparlamıyordu kaslar .. ayrıca tek seferde 20 gr whey protein iyi bana gore sonucta musabık sporcu değiliz ne emebilirki zaten kaslar bence iyi bi ürün

10. scorpionida

scorpionida Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Danışman
    Yer:
    Ankara
    ben de sanırım 1 ay'ı doldurdum ürünle, daha önce başka bir whey ürün kullanmadığım için kıyaslama yapamayacğım ama memnunum. ben günde 3 ölçeğe yakın kullanıyorum.

1 ölçek sabahları muz kivi çilek yağsız süt etc blender'da geçirirken.
    diğer 1,5 2 ölçeği de antrenmandan sonra alıyorum. kardiyo günleri sadece sabah aynı şekilde içiyorum.

tadı da güzel ayrıca :)

11. Made In Turkey

Made In Turkey Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    Kaliteli üründür. Kullanma fırsatı olanlara VPX Zero Carb Protein tavsiye ederim.

12. road_ends

road_ends Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bende Vpx Syngex kullanmaya basladım bir haftadır kullanıyorum ama bende ishal yapıyor antreman sorası su ile ictikten 1-2 saat sora tuvalete gidiyorum( cok kotu degil 1 kere cıkıorum tuvalete midemi falan bozmadı daha) acaba sadece bendemi oluyor cevremde kullananlar var onlar bole bi sorun olmadıgını soyluyor cok tatlı olması da bende boyle bir etki yapmıs olabilir diye dusunuyorum. Ayrıca tadı guzel cabuk karısıyor ve fiyat olarakda cok uygun ama almadan once kullanan birinden alın deneyin bendeki gibi ishal durumu olabilir=(

13. lakers44

lakers44 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    çapraz akışlı mikro filtre teknolojisiyle uretilen bir urundur. capraz akıs olayı maliyetli bir yontemdir. her tozda bulamazsınız bu ozelliği. yani sindirilebilirlik ve emilim olarak ust duzey bir urundur. bence basarılı

14. Alfamatador

Alfamatador Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Prostardan vpx e geçiş yaptım. 160 Lira gibi bir fiyattan aldım,internet satış fiyatı 190 Lira civarı istenen parayı hak edip etmediğini göreceğiz.
    Ürünle ilgili yorumlarımı burdan paylaşacağım

15. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Etkileri gözle görülür bir ürün olmasına rağmen bende de ishal yapti ne yazikki :(

16. scorpionida

scorpionida Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Danışman
    Yer:
    Ankara
    ben de ishal yapmıyor aslında enteresan hatta arkadaşıma da verdim bir kısmını o da kullandı onda da sorun olmadı.

17. megadave

megadave Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Bu protein tozunu almayı düşünüyordum, içeriği işlenişi falan bakımından gayet kaliteli bir ürün fakat yabancı forumlarda bazı kullanıcıların her ne kadar genele göre bir azınlıkta olsalar da mide ağrısı, ishal, tuvalete çıkma ve sindirim problemlerinin baş gösterdiğini duydum.Yani tahmin ediyorum ki bazı insanlarda yan etki gibi bir şey yapıyor, bu yüzden kararsız kaldım.Sonuçta bu rahatsızlık bizde de oluşursa parayı çöpe atmış olmayalım sonra...

Alfamatador bunu beğendi.
  18. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    kişiden kişiye degişebilir ishal durumu herhangi bir ürün yapanbilir bunu markaya gore degıl ben zamanında bir süre optimum ve gaspari kullanırken yaşamıştım ama düzelmişti.

19. Warprow

Warprow Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    beyler ürün gayet iyidir
    fakat günde 2 ölçekden fazla kullananlarda ishal yapıyor

bana bunu satan satıcı yoğun bir proteini olduğundan 2 ölçekden fazlası ishal yapar diye uyarmışdı :)

20. SPARTACUS5

SPARTACUS5 Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Doctor
    Yer:
    İstanbul
    Gercekten de etkilerini gözle görmüşsün ;)

Sayfayı Paylaş