VPX NO Shotgun

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve diez tarafından 29 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 31
    49,2%
  2. Orta Karar

oy sayısı 24
    38,1%
  3. Başarısız

oy sayısı 8
    12,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 42 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    The Shotgun Approach To Lean Muscle Nitric Oxide Support!

VPX NO-Shotgun fuels episodes of physical intensity to induce insane muscle pumps that can lead to muscle growth. The biochemical and physiological response to when combined with intense resistance training causes extra trauma to occur to trained muscle. Greater resistance to muscle results in significantly increased internal pressure (the pump)…And as you know, the better the pump the greater the trauma caused to muscle-tissue. The end result: increased ability to build larger muscle!

NO-Shotgun is the first product of its kind to use a superior synergistic blend of effective compounds combined with a cutting-edge pharmaceutical delivery system that yields mind blowing, skin bursting effects, while additionally enhancing recovery and protein synthesis. Compounds such as
    Creatine (CEX),

Arginine (AEX),
    Glutamine (GEX),
    Beta-Alanine (BAEX)

and Branch Chain Amino Acids (BCAAEX) that are each combined with Ethyl Ester (EX) technology to insure maximum absorption and uptake! The Ethyl Ester Compounds used in NO-Shotgun help these potent muscle building ingredients enter the bloodstream nearly 100% intact, as opposed to the same ingredients without EX technology that might only be absorbed at 15% to 40%. This highly advanced EX technology shuttles these NO-SHOTGUN , compounds across the muscle cell membrane where they can cause explosive muscle growth!

Ürünün türkçe açıklaması:

Kas genlerindeki proteinleri %515 oraninda buyuttugu Universitece Kanitlanmis

Vpx sport takviyesi olan NO-Shotgun® MHF-1 turunun tek ötesinde bir kas buyutucusudur.Muhtesem harmanlanmis icerikleriyle ve etkili bilesim karisimlari sonucunda meydana gelmistir.Icerdigi Arginine (AEX™), Glutamine (GEX™), Beta-Alanine (BAEX™) and Branch Chain Amino Acids (BCAAEX™) maddelerinin hepsi maksimum emilim ve alim saglar.Içerdigi bilesenler bu guclu kas yapici iceriklerin neredeyse %100 unun kan akisina karismasini saglar,VPX e ait olan bu EX™ teknolojsi haricinde bu maddelerin sadece % 15 ile %40 arasinda emilebildigi gorulmektedir.Bu ileri EX™ teknolojisi NO-Shotgun® MHF-1 bilesenlerini kas zarinin otesine yani muhtesem kas buyuklugu olusturan yerlere tasirlar.VPX* NO-Shotgun® MHF-1 I siddetle antreman sonrasi urunu olan NO-Synthesize®* ile* birlikte kullanilmasini onerir.

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Eylül 2011
    sthammer bunu beğendi.
  2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Heralde bugüne kadar en büyük beklentiyi yaşadığım üründü..içeriğindeki

Creatine (CEX), (creatin ethyl ester HCL)
    Arginine (AEX),
    (Hydroxy L-Arginine Ethyl Ester)
    GEX™(Glutamine Ethyl Ester HCL)
    BAEX™(Beta Alanine Ethyl Ester HCL)

ve Branch Chain Amino Acids (BCAAEX)
    (as Branched Chain Ethyl Ester Amino Acid Matrix)

ile sanki eşi benzeri olmayan bir ürün diye düşünüyorsunuz..beklentilerimi karşıladığını net olarak söyleyemiyorum..nitrotech hardcore ve N-large 2 ile kombine etmiştim..kombinasyon aslında güzel sonuçlar verdi ama yinede Shotgun tek başına nasıl bir sonuç ortaya koyar bilemiyorum..

Buarada su ile shake yapınca kahverengi bir görüntü çıkıyor ortaya ve tadıda çekilir gibi değil bana göre..tek aroması var malesef..

sthammer bunu beğendi.
  3. wanderlei99

wanderlei99 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    eski bir yazı ama süper ürün :)

4. Petrucci

Petrucci Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    hiç kullanan yok mu yorum alsak? bana da kullananlar çok methetti ama yazıyı yazan arkadaş beklentilerimi karşılamadı demiş...

5. JaM

JaM Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bursa
    ürünü SyntheSize ile kombine ederek kullanmıştım
    ve diez'in dediği gibi beklentim büyüktü ama bu büyük beklentiye karşılık hayal kırıklığım da büyük oldu
    kullandığım dönemde gece uyku sorunum oldu
    anketde "orta karar" oyu vereceğim bir ürün

Petrucci bunu beğendi.
  6. wanderlei99

wanderlei99 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bence 2 kutu bitirilmeli çünkü tam olarak etkisini ilk kutunun sonlarına doğru yaşamıştım sytsizele beraber kullanmıstım bende

Petrucci bunu beğendi.
  7. ouzan

ouzan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    antrenmandan yarım saat önce alıyorum ben, inanıılmaz bi enerji patlaması yaşıyorum. ellerim kollarım ayaklarım karıncalanmaya başlıyo. 1bucuk 2 saat hiç yorulmuyorum. ben cok memnunum. ama tadı rezalet. öğüre böğüre içiyorum

8. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    superpump noxplode jack3d kullanmış biri olarak en iyisi shotgun diyorum harika bir ürün arttıramadığım benchi 5 günde 10kg arttırdı fruit punch aromasıda harika bayıldım resmen

9. binyamin

binyamin Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım çok güzel ama hacim artışı sağlayabildin mi ben 60 kg ım spor geçmişimde var fakat istediğim hacim almak kilo artışı yani tabi ki whey de kullanıcam ama ağırlık artışı güzel ama hacim oluyor mu ? birde no ürünleri bırakınca hacim düşüyor mu ? tabi hacim veriyorsa eğer

10. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    daha ağır kaldırdığın için hacim ister istemez artıyor ben bıraktığımda hacim düşmedi hacim istiyosan tavsiye ederim.

11. binyamin

binyamin Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım sadece off günlerinde mi kullandın bunu. ben sanırım sadece off günlerimde kullancam alırsam eğer hele bir iherb.com a gelsinde ondan sonra alıcam.

12. binyamin

binyamin Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    İherb e ürünleri geldi ama ne çare ki iherb artık türkiye ye dhl ile göndermiyor.

13. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    binyamin nasıl memnun kaldın mı?

14. reebok95

reebok95 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ürünü almayı düşünüyorum.bir sorum olacak.diğer pump ürünlerinin aksine bu üründe glutamine ve bcaa var. bu şekildede kas yıkımını minimuma indirgeyeceğini düşünüyorum.
    kullanan arkadaşlar tavsiye ediyor mu?

15. Petrucci

Petrucci Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Ben henüz kullanmadım ama kullanan arkadaşlar öve öve bitiremiyor. Jack3d kullanıyorum bitince bu üründen alacağım muhtemelen...

reebok95 bunu beğendi.
  16. Yusuf~~

Yusuf~~ Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu ürün antremandan kaç dakika önce kullanilmali ? Birde 1 ölçek ürün kaç ml su veya meyvesuyu ile karıştırılmalı ?

17. Petrucci

Petrucci Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Jack3d bölümünde de yazmışsın tesadüf ikisine de yazıyorum şimdi senin yazını gördüm ona da cevap vereyim. Antremandan 3 saat önce yemek yiyip antremana 15 dk. kala NO-Shotgun alırsan uçarsın ;) 1scooptan fazla kesinlikle kullanma ve yaklaşık 300 ml. suyla karıştır.

18. Dogu

Dogu Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bende bu üründen almak istiyorum ama kombine için aynı içerige sahip ama n.o olmayan shotgun ı da alıcam ve bunu nitrotech le desteklicem bu iki shotgun yerine vapor ve halo nasıl bir kıyaslama olur bana göre vpx ler agır basar gıbı geliyor ne dersiniz?

19. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    bence muscletech kullan.no shotgun kullanmaya değer bir ürün değil gibi duruyor.

20. Dogu

Dogu Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ne acıdan hocam bir çok insan oldukca etkili sadece tadı biraz farklı diyor kullanmaya deger durmuyor derken ne acılardan neden durmuyor ?

Sayfayı Paylaş