vücut tipim ne (herşey dendi)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mrtylmz1 tarafından 19 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mrtylmz1

mrtylmz1 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    bilgili birisi varsa yardım edebilirmi bodye ilk başladığımda 175 boy 65 kiloydum bulk yaptım 3 ayda 15 kilo aldım omuz 128 (2aşşağı 2yukarı olabilir) göğüs 108 kol 38 bilek 17 çok kolay yağlanıp kilo alıyorum omuz ilk başlarda 120-122 falandı çok kolayda kilo veriyorum yağsız kütlem 63 bide bu vücut iri olurmu 150419-140558.png 150419-140651.png

2. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    merhaba öncelikle senin yaptıgın bulk değil ben sana onu söyleyeyim sen ne bulduysan tatlı tuzlu aklımıza gelebilecek herşeyi götürmüşsün malesef ki öyle öncelikle bunu kabul edersen yanlışından dönmen kolay olur eğer bu sporu yapıcaksan sağlıklı beslenmen gerekiyor vücut tipin endomorf olduğu zaten apaçık ortada vücut tipininde önemi yok morelini bozmak istemem ama zorlu bir süreç seni bekliyor bu 3 ayda aldıgın kiloları en az 3-6 ayda verebilirsin düzgün bir beslenme programı ve antreman programı yaparsan düzeltebilirsin forumda mevcut programlar var günlükte açabilirsin yorum almak için. Vücudunu kabul edip kendini zorlaman gerekiyor her bakımdan şimdiden kolay gelsin.

3. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    )bu nasıl bulk abicim bulk demek herşeyi yemek değil allah aşkına definasyona girsen eski haline dönersin sadece yağmı yedin ne yaptın ? her vücut iri olur çalımaya bakar biraz daha fazla okursan elbet bir gün iri olursun...

4. mrtylmz1

mrtylmz1 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    kardeşim öncelikle yorumun için saol bu sporu çok seviyorum ve yapmak istiyorum salondaki hocadan program istedim bana program verdi ve bu programın içinde tatli tuzlu yağlı çok miktarda vardı bilgisizdim ama şimdi az çok herşeyin farkındayım gelecek bulk böyle olmayacak definasyona girecem kolay aldığım gibi verebiiliyorumda pek zorlanmam gibi düşünüyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Nisan 2015 ---
    saol kardeşim yorum için malesef bulku herşeyi yemek sandım hocamın verdiği programın dışına çıkmadım eski halime döneceğimi sanmıyorum kas kütleside elde ettim gelecek bulka daha profesyonel birinden yardım alcam

5. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    vücut yapın kötü değil uzun bir yapın var belini incelti sırt kısmına yüklenirsen çok güzel bir görüntü olur antrenmanlarına ve beslenmene dikkat et yaz geldi zaten biraz definasyona yönel yağı azalt 1 gr al. klio bası 1.8 2 gr protein al karbonhiratıda 2.5 3 gr al kalorinide hesapla yaza daha 2 ay var çok bomba gibi girersin

6. GurkanDln

GurkanDln Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Abi dirty bulkingin kralını yaptırmış sana hoca gördüğüm kadarıyla , sana tavsiyem bu vucudu tekrar bulkinge sokma , uzun ve zorlu bir sıreç var önünde yağ oranını eğer prof değilsen 12-15 arasına çekip temiz bulking yapmanı öneririm,vücut tipin gayet iyi duruyor iri yapılı bir fiziğin var gayet başarılı olabilirsin , kolay gelsin iyi sporlar.

7. mrtylmz1

mrtylmz1 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    yardımın için çok saol dediğini yapıcam hocamla konuştum hala şişmanlama programı veriyo bi boktan anladığı yok sanırım başka birine danışıyım
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Nisan 2015 ---
    yorum için çok saol kardeşim dediklerini dikkate alıcam

8. omerkerim.daimaguler

omerkerim.daimaguler Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Benim anlamadigim sey bunu sana hocanmi yaptirdi hocanin amaci neymis

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. omerkerim.daimaguler

omerkerim.daimaguler Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Benim anlamadigim sey bunu sana hocanmi yaptirdi hocanin amaci neymis

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. mrtylmz1

mrtylmz1 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    orasını bilemiycem henüz okadar bilgim yok muhtemelen bulk yaptırmaya çalıştı ona söyledim hızlı kilo alırım diye ama işte sonuç bu başından savmak için heralde bidaha ona sormam artık kendim yapmaya çalışcam programımı

Sayfayı Paylaş