Vücut hakkında yorumlarınızı bekliyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve GhqsT tarafından 30 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. GhqsT

GhqsT Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    demircan256 bunu beğendi.
  2. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    demircan256 bunu beğendi.
  3. GhqsT

GhqsT Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Okudum saten orayıda Resimde Bi sorunmu varda oku dedin bana ?

4. Eqo

Eqo Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Daha çok erken foto koyman için ve ben sende normal insan vücudundan başka birşey göremiyorum.

5. GhqsT

GhqsT Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ego gözlük alman gerek. gereksiz yere cevap atmayın arkadaşlar. bir bucuk ayda gelişim nasıl onu soruyorum. Ego bu arada normal bi erkeğin vücudu kız vücudu gibi olur. ne kas ne başka birşey olur

6. Eqo

Eqo Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    ee bende onu diyorum sende ne kas ne de başka birşey var :D

7. GhqsT

GhqsT Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ego amele amele cvp atıp benim canımı sıkma
    hem kas yoksa ben neden öğretmenlerle bilek güreşi tutuyorum 2 senedirde sınıfta 1.yim bilek güreşinde yada neden vg hocam bana gelişme olduğunu söylüyor ?

8. Eqo

Eqo Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    O bilek güreşi felan ayağı senin kasın yüzünden değil. Vücudunun kilolu olması yüzünden. Kolları baksana yumuş yumuş :D Herkesi yener o kollar . Bide sınıf birincisiymiş . Tebrik ederim :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:14 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:11 ----------

Bide konuyu karşılıklı tartışmaya çevirmeyelim. Sonu siteden atılma olur . Bu yüzden bitirelim

9. GhqsT

GhqsT Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    bidefa kiloyla bilek güreşinin ne alakası var burdan senin ne kadar mantıksız olduğunu anladım bide 100 kiloluk adamı yıktım ? boyda wardı kiloda adamda . bu arada sınıfın en güclüsü benim ne sacmalık sende kas yok dion kiloylamı güclüyüm sacma insan

Senin gibi ciddiyetsiz insanların Konularıma Msj atmasından nefret ediyorum
    Kumda böcek döğüştür

10. bb78

bb78 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    100 kiloluk adam demekki salakmış :D

11. GhqsT

GhqsT Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    vücuda yorum atın dedik size gereksiz yorumlara deil

12. Eqo

Eqo Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Forumda yaş sınırı olsun arkadaşlar... Bide hiç birşey bilmeyen kişiler konu açmasın. Mantığım bulandı bu çocuk yüzünden :D

Bilek güreşiyle ne alakası var demiş kilonun. Sen 90 kilosundur bileğin kalındır(kilodan dolayı)---- Karşındaki 70 kilodur şimdi ne alakası var olur mu kiloyla bileğin.

13. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi öncelikle şunları iyi dinle ve uygula.
    1-Savaşçı sana link vermiş orada nasıl ekleneceği uygun bir biçimde anlatılmış ona uygun koyman gerekirdi.
    2-Pozların pek uygun değil.
    3-Bu sporda 1.5 ayda gözle görülür bir değişim olmaz çatı dediğimiz alt yapı için bile 1 sene gerekir.
    4-Konuna yorum yazan insanlar seni geliştirmek için yazıyor kötü yorumlar da olacak.Hem senin vücuduna zaten şu aşamada olumlu yorum yapılamaz.Açıkçası EGO çok yumuşak yorumlar yazmış ve tartışmayı ateşlemeden bitirmiş bu açıdan onu tebrik ediyorum.
    5-Bilek güreşiyle kasın doğrudan bir bağıntısı yoktur,hatta çok cılız biri kaslı birini yenebilir,aynı zamanda kilolu olmak bilek güreşinde avantajdır.Daha çok bilek kalınlığı bilek gücüyle alakalıdır.Gücünde kasla orantılı olduğunu ama direk kasa bağlanamıyacağını söylüyeyim.Ayrıca hiç bir gücün olmadan sadece uygun tutuşla bile karşıdakini yenebilirsin.Yani bilek güreşi hiç birşeyin göstergesi değildir.
    6-Hocan geliştiğini tabiki söylüyecek yoksa üyeliğini sildirirsin moralin bozulur,adam işine bakıyor,para kazanıyor bu işte her 1.5 aylık üyeye kötüsün derse o salon nasıl dönecek?Ayrıca 1.5ayda olsa çok çok çok az gelişim tabiki olacaktır ama bu kayda değer bir değişim olmaz.
    7-Ayrıca gücün kaynağı hala tam olarak bilinmiyor çoğu genetik.Kaslı olmadığında resimlerden çok net anlaşılıyor.Herkesin karşısında fotoğrafların da mevcutken kaslı olduğunu iddaa etmen seni komik durumuna düşürüyor.Güçlüyüm diyebilirsin ama kaslıyım diyemezsin.
    8-Gelelim vücuduna biraz kilo vermen gerekiyor.Dışarıdan V.g yaptığın anlaşılmıyor bile.Yani gelişim gözükmüyor.Zaten gözükmemesi de doğal.
    9-Burada polemik oluşturmaya kalkacağına söylenenlerden az ders çıkarmaya bakki o zaman yağsız bir vücudun olabilsin.

baris1319, demircan256 ve Eqo bunu beğendi.
  14. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Töbe töbe ya :D sen kimimle şaka yapıyon Ghst birader :D koymuş 10 tane çıplak vücud, vücudda ne kas var ne bişey, sınfın en güçlüsüyüm diye böbürleniyo :D sen millete kumda böcek dövüştür diceğine

KENDİN GİT ADAM GİİBİ VG yap ondan sonra Resim koy :D

15. GhqsT

GhqsT Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    XxBadyxX doğru http://img192.imageshack.us/img192/6112/resim002ww.jpg burdaki kas değil yağ demi ? "GİT ADAM GİİBİ VG yap" demişin senden daha dikkkatli özenli yemeye dikkat ettiğim kesin evde dahi spor yapıyorum

gelelim kötü cocuk tamam saol uzun uzun yazmışın ben bir bucuk ayda kaslandım felan demedim bu resimdeqi kas deilmi gelişme deilmi ? ben size bunu soruyorum yaş 17 dedik kücük gördünüz galiba ?

16. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Benim yaptığım diyeti sen yapsan ölürsün Be.

sabah kalkıyorum 1 bardak şekersiz çay yanına belki bi çatal peynir
    öğlen yarım paket burçak kepekli
    akşam 1 tabak çorba ekmeksiz 0 ekmek

salonda 3 saat çalışıyorum dinlenme günlerinde cardio yapıyorum evde canım sıkılınca tek seferde 200 mekik yapıyorum.. sen bunları yapsana

17. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    GhqsT bence fazla konuşmamalısın.Bak gerçekten bu sporu öğrendikçe ne kadar komik duruma düştüğünü göreceksin.Cahilce konuşuyorsun.Ben buraya seninle tartışmak için değil yaptığın yanlışı düzeltmen için yazıyorum.Genelde muhattap olmam.O gösterdiğin kas 7 yaşımdaki kız kuzenimde de var.İnsanlar Kassız mı doğarlar sanıyorsun?Kasları ile doğarlar.Üstelik annen git oğlum marketten 2 paket un al diyor gidip alıyor eve getiriyorsun.Torbaları taşırken kol kasların çalışıyor.2 yaşında bebekken emeklerken kol kasların çalışıyor.Hyr neyi iddaa ediyorsun onu anlamadım madem çok kaslısın güçlüsün niye V.G yapıyorsun demezler mi adama?Yav onu geçtim az kaslı bir vücudu geçtim zayıf bir vücudun olsa neyse.Yağlı bir vücudun var yani normal bir vücut bile değil.Bunları seni rencide etmek için yazmıyorum.Yanlışını anla diye yazıyorum.Yoksa böyle ben kaslıyım,güçlüyüm diye yağlı yağlı dolaşırsın millette belki içinden belki dışından kıs kıs güler bu ukala haline.O resimdeki kaslanma değil o zaten vardı.1.5 ayda mı oldu sanıyorsun o kaslanma?(Yukarıda açıkladım kas zaten hep olan birşey).Yaşınla bu durumun pek alakası yok ne alakası var?17 yaşında süper bilgili çocuklarda mevcut.Bunları nasıl aşacağını anlattım dinle burada yazılanları yoksa hep gülünen olursun.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:33 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:30 ----------

XxBadyxX çok yanlışsın sende malesef.Sabah kahvaltın tam bir fiyasko.Sabah çok tahıllı ekmek yemelisin.Domates salatalık yumurta yemelisin.Öyle kahvaltı olmaz.Diyet demek kötü şeylerden uzak kalmak demek aç kalmak demek değildir.Öğlen yemeği artık yemek denmez ara öğün o oda baştan yanlış.Birtek akşam yemeğin doğru.Salonda 3 saat çalışmak baştan aşağı yanlış kasların yanar.Hem o kadar açlığın üstüne vücut dayanmaz.Yakacağın kütle yağdan çok kas ve sudan olur.Tek seferde 200 mekik yapman konusunu tebrik ederim.Ama konuyu tartışmaya çevirmeniz ve Ego tatmini içine girmeniz hiç hoş değil.Siz gelişmek mi istiyorsunuz dövüşmek mi anlamadım?Sürekli tartışmak kendinizi ispatlamaya çalışmak yerine birilerinden birşeyler kapmaya çalışsanız çok iyi olacak buda benden size tavsiye.

Son düzenleme: 30 Mayıs 2010
  18. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul

-----GhqsT krdşm kusura bakma ama bu mesajlarına hiç gerek yok madem küçük değilsin büyüksün o zaman bir foruma yeni gelmişsen biraz uslüba dikat etmek lazım sen eğer yorum v.s istiyorsan bu yorumlar illa ki olumlu olacak diye birşey yok tabikide olumsuzda olacaktır...bence hemen her mesaja alınma gücenme bunlar sana hırs versin....şimdi sen kalkıp bana cvp yazarsın sanane diye sorun değil yazabilirsin..ama gerek yok..aşırıya kaçma banlanırsın..burda edineceğin bilgileri ciddiye almanı öneririm..kolay gelsin krdşm...

19. GhqsT

GhqsT Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Tamam haklısınız ama ben sizden yorum istedim. bir bucuk ayda gelişim varmı yokmu die adam kas herkezde olur diorda tamam war. walla bizim arkadaşlar şişirio cıkan birşey yok ? o nasıl olcak ? tabi onların kası dönmüş demi xD içe doğru zuahzauhzuah

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 31.05.10 00:00 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 30.05.10 23:56 ----------

Yokmu mod felan silin şu lanet konuyu

20. rido_knight

rido_knight Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ghost çok agresifsin kardeş sakin ol önce doğrudur çıkmıştır bisiler de senin yorum yapın dediğin vücutta o adamlara göre bisey yok doğru soluyolar 1.5 aylık vucutların tartışıldığı bı forum degil ki burası :)) bu forumdaki herkes birbirine yarDım etmek için var ve biraz saygılı ol bence cogu kisi senden yasca büyük...calismaya devam 10.5 ay sonra tekrar resimlerini paylaşman dileğiyle :)) göğüs falanda çalış bu arada bı programa başla adam gibi pazuyu bosver çok asılma oraya...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş