Vücud gelişimi-Beslenme

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve ordakal39 tarafından 26 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ordakal39

ordakal39 Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenciyim
    Herkese Merhaba,
    Ben 18 yaşndayım 75 kg 1.78 boyundayım.Evde Dumble ile çalışma programına başlayacağım,kas gelişimi yapıyoruz beslenmeye çok dikkat edilmesi gerekir,bana önerebileceğiniz tavsiye edeceğiniz beslenme programı var mı ,hangi gıdaları almamız konusunda tavsiye ederseniz..
    ßn sadece kaslarımı geliştirmek değil fit olmakta istiyorum,Bana önerebileceğiniz egzersiz programı var mı kas programından önce hem ısınma olur,Öneri ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim

2. Gwindor

Gwindor Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    çok ayrıntılı olmasada kafanda bişeyler oluşturmak için bikaç şey söyliyim;bol protein almalısın tereyağı,un,hamur,şekerli şeyler,asitli icecekleri hayatından çıkarmalısın yağında sağlıklı olanlarını az miktarda tüketmeli sağlıklı karbonhidrat almalısın kolay gelsin umarım az da olsa yardımı dokunur.

3. DeaqLe

DeaqLe Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Artvin
    Konuyu açman gereken yer beslenme bölümü , yemek tarifleri bölümü değil.Ayrıca biz ne amaçla (kilo alma ,verme) program istediğini bilmediğimiz için pek sağlıklı bir yorum yapamayız.Öncelikle forumu , beslenme bölümlerini iyice araştırıp , yeni başlayanlar bölümünde örnek bir program var ona göre kendi programını düzenleyebilirsin .

Kolay Gelsin .

Sayfayı Paylaş