uzun süreli bu supplement kombinasyonu hakkında fikirlerinizi bekliyorum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Dogu tarafından 26 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Dogu

Dogu Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar hepinize iyi çalışmalar diyorum ve sizden bu supplement kombinesi hakkında fikir ve görüşlerinizi bekliyorum

1: antreman öncesi vpx no shotgun

2: antreman sonrası vpx no Synthesize

3: protein desteği bsn syntha-6

4: ganier desteği bsn true mass

evet arkadaşlar uzunca bir dönem bu kombineyi kullanmayı planlıyorum fikir ve görüşlerinizi bekliyorum ve şunuda sormak istiyorum bu kombinedeki ürünlerin özellikleri gözönüne alındığında ayrıca bir amino acid takviyesi yapmaya gerek varmı ? şimdiden teşekkür ediyorum tahmini kombine süresi 12 ay.

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Temmuz 2012
  2. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    gayet güzel bi kombine yalnız synthesize yerine scivation xtend almanı tavsiye ederim

3. brhmcr

brhmcr Guest

Bu ikili iyi is cikariyor, xtend de son donemin populer urunu. Bence aminoya gerek yok haricen.

4. Dogu

Dogu Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    tevsiye edilen günlük toplam 3 ölçek kullanımda 18 gün gitmesi nedeniyle tavsiye edilen kullanım şekli ile 1 ay giden ve kalite ve içerik açısından aynı seviyede olan n large 2 yi tercih ettim ! elimdeki syntna 6 ların bitmesiylede vpx zero carb sro proteine geçicem ayrıca amino şimdilik bende düşünmüyorum ilerleyen zamanda duruma göre bakarız. bu arada no Synthesize ye glince ben kendi adıma konuşursam hem etki ve lezzet hem kullanım miktarı hem kullanım şekli vede shotgun a uyum açısından benim için en iyi antreman sonrası ürün. şimdilik değiştirmeyi düşünmüyorum...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:34 ----------

yani kısaca VPX forever :)

1 kişi bunu beğeniyor.

Sayfayı Paylaş