Uzman Görüşü Lazım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Haleluyah tarafından 19 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Haleluyah

Haleluyah Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İyi günler arkadaşlar,

İnternette de çok araştırdım yanlız detaylı bir bilgiye veya kullanan insanlara rastlamadım. Amazon.com da benzer ürünler olmasına rağmen (TESTOJACK) türkiyede bir muadiline de rastlamadım...

Benim asıl problemim eskilere dayanıyor. Varikosel ameliyatı ve vitamin takviyeleri yaptım zamanında. Her sene de üşenmeden yeni bir şeyler araştırıp kendime kür yapıyorum 6 ay kadar. Genelde testestoron ve azospermle alakalı oluyor tedavi amaçlı.

Yaptığım araştırmaya göre 5 tane temel ürün var :
    - Tongkat Ali (100-1000mg günlük doz)
    - MACA (300-1500mg günlük doz)
    - Tribulus (300-2000mg günlük doz)
    - Horny Goat Weed (250-750mg günlük doz)
    - Arginine (1500-2000mg günlük doz)

Geçen seferki kürüm tribulustu. Bir müddet kullandım. Faydasını gördüm yalan yok. Yanlız benim bilmek istediğim bütün bunları aynı anda kullanan var mı ?
    Ya da aynı anda günlük dozlarda kullanırsam nasıl bir etkiyle karşılaşırım.
    Çünkü kafamda şöyle bi şey var. Bu ürünlerin tozlarını bulup ideal saflıkta birbirine benzer gramlarda karıştırıp sabah ve akşam 1er çay kaşığı olarak kullanmayı düşünüyorum. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim? Bana öneride bulabilecek bir arkadaş var mı ? YAŞ 30 bu arada ...

Konuyu nereya açacağımı bilemediğim için buraya açtım. Doğru yere moderatör arkadaşımız yönlendirirse ayrıca da çok sevinirim.

2. Berkay YAŞACAN

Berkay YAŞACAN Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rize
    Tribulus,arginine,horny goat weed,Maca yı beraber kullanmanız sorun teşkil etmeyecek diye düşünüyorum fakat Tongkat Ali hakkında hiç bir bilgiye sahip değilim.
    Tongkat Ali hakkında başka bi arkadaş bilgilendirirse daha doğru olacaktır ama diğer 4 ünü birlikte kullanmanız bi sorun teşkil etmez

3. Haleluyah

Haleluyah Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Peki bu 4 ürünü ne kadar oranda kullanmam gerekiyor ?
    yazdığım MG lar doğru mu ?
    Vucüduma etkisi ters teper mi yoksa daha fazla etkili mi olur bilemedşm ??

4. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Ben Tongkat Ali kullanmıştım zamanında.Now marka testo jack 200 ürününü kullanmıştım.Çok etkili bir afrodizyak.Libidoyu kısa sürede zirveye çıkarıyor.Resmen öküz gibi böğürtüyor :)
    Maca da ikinci derece tesirli bir köktür ve hormonları dengeler.Tribulus bence gereksiz ve zayıf bir madde.Diğer azgın teke otu da bir çok karışımda var ama ayrıyeten hiç kullanmadım.Sakınca yok fakat benzer etkilerde olduklarından bence gereksiz masraf olacaktır.İlla kullanacam diyorsan ya Tongkat Ali+Arginin yada, Maca+Arginin kullanabilirsin.Her hangi bir zararı yok.

5. Haleluyah

Haleluyah Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    TEstojack i bende gördüm yanlız çok pahalı, zaten çok fazla yerde satılmıyor. bende o yuzden https://www.amazon.com/Horny-Goat-W...86847&sr=8-2&keywords=passion+horny+goat+weed bu ürünün az kapsüllü olanını buldum, 1 aydır kullanıyorum sabah 1 kapsül aksaşm 1 kapsül. aşırı bir fark görmedim. performans olarak demek istedim.acaba günlük daha mı fazla kullanmam gerekiyor bilmiyorum. fark var aslında ama istediğim kadar değil.
    bende bu yüzden biraz riske girerek TOZ hallerini sipariş erdim kendim karıştıracağım ve çay kaşığı ile sabah 1 akşam 1 sefer olmak üzere kullanmaya başlıyacağım. ama hangisini neyle karıştırmam gerektiğine karar veremedim bir türlü.
    Hepsini bir de karışrtırabilriim ayrı ayrı da kullanabilirim. O yuzden UZMAN BİLGİSİ lazım.

Sayfayı Paylaş