ustalarimdan yardim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve scream422 tarafından 27 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. scream422

scream422 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    Merhabalar ... 20 yasindaym 176 falan boy 76 kilodayim . Spora gidemiyorm param yok cok sikisikliktayim ama vucudum bni mahvediyor. Aslinda o kadarda kotu degil ama etkileniorm psikolojikmen. Ustalarim hocalarim yaklasik bnm temmuza kadar vudumu duzeltmem lazim ama nasil? Evde l cartinite ve bca aminoasit war bide sadece dumbell var. Yaklasik 5 ayda neler yapabilirim . Ozellikle gogus kismim cok kotu omuz ve sort iyi ama gogusler 15 yasindaki kizlar gibi gobkde az war orantisiz bi wucudum var denize bile rahatca giremiorm neler yapabilirim bana yardim edermisiniz?

2. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    scream422 öncelikle burası çıkma yada yedek parça forumu değil ustayı çırağı bir kenara koy :)

Konuya gelecek olur isek , şu vakite kadar vücudumu düzeltmem lazım diye birşey söz konusu değil.Düzenli bir beslenme ve düzenli bir antreman programı ile çalışırsın gerisi senin vücudundan gelecek verime kalmış.Sabahları erken kalkıp koşuya çıkabilirsin , gündüz evde ağırlık çalışabilirsin.Antreman ve beslenme programına gelince forumda mevcut fazlasıyla hemde.O başlıklardan faydalanabilirsin.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Alıntı:
    Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş