1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

ustalar yorum gerek,bilgi gerek

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve gurgula tarafından 10 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

1. gurgula

gurgula Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    selamun aleykum arkadaşlar
    ortalama 17 aydır bu sporun içindeyim.17 aya 2 kez 8 er haftalık 100mg primo kürü,bir kez 180 lik hard line amino,çok az bi zamanda perfect l-carnitine sığdırdım.primoları 100 mgden fazla yapamadım.ancak ikinci kürde keşke 200 mg veya 300mg yapsaydım dedim.ilk başladığım zamandan bu yana elbetteki değişim oldu.ama memnun edici nitelikte değil.biliyorum bu işte beslenme çok önemli düzen çok önemli sanırım istediğime ulaşamamamın en büyük nedenide beslenmeyi iyi yapamamam.
    yaş:26,kilo:94,göğüs:111,kol:43,5(sıcak),omuz:129,bel:104
    bu ölçüler 1 ay evvelki ölçülerdi.şimdi durum ne bilmiyorum.spora başlamadan evvel kilo sorunum vardı hayatım boyunca hep oldu.göbekten ve bel yağlarından bir türlü kurtulamadım.ancak hacim kaybetmeyi göze alamadığım için adam gibi diyette yapmadım.3 foto yolluyorum.bu işi bırak,devam et,olmadı,oldu,şunu yap,bunu yap aklınıza ne geliyorsa söyleyin.teşşekkürler...

2. zargy

zargy Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Bence anabolic steroidlere gerek yok.Sağlam diyet yapmaktan korkmamalısın çünkü biraz fazla yağlısın diye düşünüyorum.Ama illa steroid kullanıcam kür yapıcam diosan,sadece anabolizan alıp bol bol su tutup yağlanmak yerine,definasyon kürlerini uygulayabilirsin.senin için daha olumlu oalcaktır.

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Steroitten önce eksiklerini kapatman gerekir çünkü steroit olanı buyutur eksiği kapatmaz
    Vucudundaki yağ fazlasını atmanı tavsiye ederim kilo veremeyişimizin en büyük sorunu gırtlak hakimiyeti

Ayrıca 17 aydır omuz hiç çalışmadınızmı ? mutlaka omuz çalışmanızı ve trapezus bölgesini şuanda çalışmamanızı öneriyorum

4. gurgula

gurgula Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sayın hocam omuz idmanı günleri trapez çalışmalarını kaldırayımmı ek omuz hareketlerimi alayım programa ne önerirsin.omuz konusunda büyük sıkıntım var farkındayım.ayrıca sağlam diyet lazım inşallah sorunları kaldırmaya gayret göstericem.
    4 omuz hareketinden sonra mutlaka trapez çalışıyorum şu an.

5. dukr

dukr Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ticari koordinatör
    Yer:
    İstanbul
    önce yaptığın kürü vücudundan temizlemen gerekir. bence en kısa zamanda üçlü süper setlere başlamalı, her antrenman sonrası sıkı kardio yapmalıın. bol su tüketip, şeker, alkol, ve supplementları tamamiyle kesip vücudunu temizlmelisin. ayrıca bir karaciğer kontrolü tavsiyemdir. bulk olmandan dolayı her nekadar gelişimin net olarak belli olmasada, söylediğim şekilde yapacağın 2 aylık bir çalışma sonrası seni tatmin edecek bir vücuda kavuşacağına eminim. zor günler seni bekliyor. tavsiyem en az 5 günlük bir program hazırlaman. ayrıca beslenmenide düzene sokup, en az 6 öğün halinde bol proteinli ve temiz karbonhidrat içeren besinleri kullanman. yağlı yemekleri kesinlikle unut. beslenmeni protein ağırlıklı düzenle ve öncedende dediğim gibi vitamin hariç bütün diğer supplementleri unut. Son olarakta unutmaki bulk olurken bile olabildiğince az yağlanmaya bakman lazım. ülkemizde ne yazıkki bu konu hiç umursanmıyor ama çok önemli. başarılar.

6. gurgula

gurgula Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    açtığım başlıkta yazılanların tamamını dikkate alıp ona uygun birşeyler yapmaya çalışcam.herkesin her bilginin değeri büyük yazanlardan Allah razı olsun...

Sayfayı Paylaş