USPlabs Jack3d

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve bossyildirim tarafından 20 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Nasıl ?

1. İYİ

oy sayısı 146
    66,7%
  2. ORTA

oy sayısı 52
    23,7%
  3. KÖTÜ

oy sayısı 21
    9,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 142 üye.
  1. ultrAslan-BH

ultrAslan-BH Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    benim jack hiç açılmamış kutusunda serin bir yerde duruyor şu anda bir sorun olmaz heralde

2. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    açılmadıysa sorun olmaz sonuçta size gelmeden de uzun süre bekliyor fabrika olsun ambar olsun.

ultrAslan-BH bunu beğendi.
  3. ultrAslan-BH

ultrAslan-BH Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    aslında evet mantıklı olanda bu aslında fakat benim bildiğim bu tür maddeler koyu yada siyah plastikte olmalılar her ihtimale karşı (içine ışık girmemesi için)fakat beyaz bir kutuda geliyor jack3d o yüzden insan tedirgin oluyor

4. jakooo23

jakooo23 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    hava almasından çok az miktarda olsa nem girdimi bu tip tozlarda arıza olabilir.

bende netritiondan 2adet sipariş ettim yeni olan üzüm bublegum olanından bakalım nasıl bişey .....

animal pumpdan sonra kullanıcam (12 adet kaldı)......bench_O

5. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    183
    Ödül Puanları:
    0
    eyvah nem bu tozları etkiliyorsa ozaman ben çantamdan anabolic halo ile no xplode ı cıkarım hemen cantada mayo havlu flan filen derken kesin nem e mağrus kalıyorlar demek. Simdiye kadar bende animal pump nano vapor hardcore ve no xplode kullandım. en tıraşı animal pump zaten hic bir işe yaramadı. nano vapor guzel ama bende antreman sırasında cok fazla miğde bulantısı yapıyor. no xplode uda daha yeni basladım kullanmaya fena bir urun değil ama ben ekşi limonlusu aldım aroması gerkceten cok ekşi almayın derim :). no xplode bittigi zaman bende deneyecem bu 3 boyutlu jack i :)

6. jakooo23

jakooo23 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    benim 3d ler geldi 15 günde airmail ile pumplar bitince deneyip sonuçları yazarımbench_O

7. major24

major24 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ömer
    Geçen haftalarda başımıza gelen bir durumdan söz etmek istiyorum;
    Arkadaşıma kullanması için 2 ölçek jack3d vermiştim. Bazı nedenlerden dolayı ürünü içmeye fırsat bulamamıştı. Ama ürün yaklaşık 2-3 gün su dolu bir cam bardakda ve su dolabında durmuştu. sonrasında arkadaşım 3 gün bekleyen ürünü içtiğinde ilk defa karıncalanma hissettiğini söyledi.

Sizce ürünün bu şekilde beklemesinin bir zararı olur mu ?

Arkadaşım ve ben nox, superpump ve jack3d'dan kısa süreli olasa kullandık ama hiç karıncalanma hissetmemiştik.(nescafe içmeyiz)

8. Ayberk.K

Ayberk.K Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Genelde küçük çaplı bir karıncalanmanın hissedilmesi gerekiyor.

9. caneser

caneser Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kayseri
    jack3d özellikle ellerde karıncalanma yapıyor. normal bişeydir korkmanıza gerek yok

10. major24

major24 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ömer
    Karıncalanma olması normal ama benim ve arkadaşın sorunu nox-superpump-jak3d bu 3 üründede karıncalanma hissetmememiz. İlk defa şans eseri arkadaşımın 3 günlük jack3d ı içerek karıncalanma hissetmesi oldu. Bunu forumda paylaşmak istedim. Belki bir açıklaması vardır diye.

11. jakooo23

jakooo23 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    bidahaki sefere içine muz kabuğu felanda ekleyip bekletin bikaçgün küf deneyi tam olsun......

hocam bidahaki sefere beklemiş ürün kullanmayın bence sakıncalı olabilir, ama karıncalanma bulantı felan arada olabiliyo no ürünlerindebench_O
    bende mesela antreman ortalarında paso ufaktan bulantı yapıyo ama sorun yaratmıyo....................

uzk bunu beğendi.
  12. lazur

lazur Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    rize
    arkadaslar dun basladım bugun kack3d le 2 . antrenmanımı yaptım dun gogus ve onkoldada çalştım gerçekten etkısı super daha once bsn xplode kullandm bu ondan baya ıyı geldı bana tabı bu bunyeye gore..

13. paradisse

paradisse Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    etkisi gözle görülür 2 .haftada başlıyor.....

14. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    Benim su an 4 uncu kutum ve vucut her zaman ayni tepkiyi gosteriyor.Vucut buna alismiyor. Guzel yani bu. Bu kutudan sonra bsn kullanacagim ve tekrar jack3d ye donecegim.2 haftalik bir urunum kaldi..

15. omrbrk

omrbrk Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünü 2 haftadır kullanan biri olarak artık benimde bir katkım olsun isterim:

Ürün şu ana kadar beklentilerimi karşılayamadı açıkçası.. İlk hafta 1 ölçek kullandım hissedilir bir güç artışı olmadı sadece pump etkisi kayda değerdi. İkinci hafta göğüs-biceps günümde benchte kilo artırımı yapmak istediğimden 2 ölçeğe çıkarmaya karar verdim; soyunma odasında kollarımı görünce baya umutlanmıştım çünkü özellikle önkol damarlarım her zamankinden belirgin ve kalındı.. Fakat antreman tam bir hayal kırıklığıydı benim için.. O kadar damarlanmaya rağmen yine herhangi bir kilo artışı olmadı :( bir sonraki göğüs günümde 3 ölçeğe çıkarmayı planlıyorum antremandan sonra etkilerini tekrardan yazarım ama bildiğim birşey var o da vücudumun şu ana kadar bu ürüne tepki vermediği :(

16. triggerx

triggerx Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    olumsuz yorum yapanların aksine ve hiç bir ek besinden mucize beklemeyen biri olarak şunu diyebilirimki ilk defa kullanmamdan itibaren 20 dakika içinde yorulma olayını tamamen çözüyor ve müthiş bir enerji patlaması yaşatıyor..

17. omrbrk

omrbrk Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    2 buçuk ölçek denedim pump dışında yine herhangi bir güç artışı hissetmedim sanırım bu supplement bana göre değilmiş...
    saygılar;

18. lazur

lazur Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    rize
    arkadaslar sizinkadar ileri sevıye degılım belkı ama bende jack3d 2. hafta şu etkılerı gosterdi tabı daha oncesınde uzunbır başlama donemım var agırlık arttırmaya jack3dle geçmeye karar vermıştım..

2 haftalık aradan snra
    1.2.3.4. hafta optimum kreatin optimum whey ve supradayn vitamın attım
    5.hafta optimum kreatin ve optimum whey

benc press :50 kg 10 tekrar 70 kg 8 tekrar 90 kg 6 tekrar
    incline dumbel benc press 20 kg 8tekrar 20 kg 8 tekrar 25 kg 8tekrar

6.hafta optimum whey + animal pak +jacked (1.5 OLÇEK)+optimum kreatin (antrenman sonrası whey le aldım)

benc press :50 kg 10 tekrar 70 kg 8 tekrar 90 kg 8 tekrar
    incline dumbel benc press 20 kg 10tekrar 25 kg 8 tekrar 25 kg 8tekrar

7.HAFTA optimum whey + animal pak +jacked (2 OLÇEK)+optimum kreatin (antrenman sonrası whey le aldım)

benc press :50 kg 10 tekrar 70 kg 10 tekrar 94 kg 8 tekrar
    incline dumbel benc press 20 kg 10tekrar 25 kg 10 tekrar 30 kg 8tekrar

Son düzenleme: 10 Ağustos 2010
  19. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
  20. Ko

Ko Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Jack3d : fiyat olarak uygun bir ürün fakat antrenman sonrası vücudda inanılmaz bir yorgunluk yapıyor no-explode ve vapor un yanında başarısız

BSN-no explode : bu ürünüde denedim ama bende biraz kaşıntı yaptı ( yan etkilerinden biri ) jack3d tan daha etkili;antrenmanlarımı daha hızlı bitirdim

Muscle tech NanoVapor pro : Kullandığım ürenler içinde en iyisiydi ki hala kullanıyorum,tek rahatsız eden nokta tadı :) bu urunlerı tadı için içmiyoruz ama ölçeği 2 ve 3 e cıkardığımda biraz rahatsız etti..

Ayriyetten her ürün herkezde aynı etkiyi göstermiyor; ben nanoVapor'u içtikten 15 dakika sonra ağırlığa giriyorum.Kullanan başka bir arkadaşımda 30 dakikada etkisini görüyor..Yani sindirim,ürünün kana karişması vücudun hazmetmesi vs herkezde farklılık gösteriyor.Ama JACK3D I KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM ANTRENMANDAN SONRASI AYAKTA ZOR DURUYOR İNSAN

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş