USPlabs Jack3d

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve bossyildirim tarafından 20 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Nasıl ?

1. İYİ

oy sayısı 146
    66,7%
  2. ORTA

oy sayısı 52
    23,7%
  3. KÖTÜ

oy sayısı 21
    9,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 142 üye.
  1. caneser

caneser Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kayseri
    bu ürünü bende kullanmaya başladım. daha öncesinde no-xplode kullanıyordum. güç açısından no-xplode dan daha etkili diyebilirim. fakat pump etkisi düşük. ama ürünün servis miktarının 5.5 gr olması kullanım kolaylığı sağlıyor ve içimi rahat. kullanmaya başlayalı 2 gün olduğu için çok sağlıklı bir deneyim olmayabilir fakat ilk izlenimim olumlu yönde. ilerleyen zamanlarda tekrar yorumumu belirtirim.

2. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    bugün 1.5 ölçek kullandım etki yine 0.

İki gün dinlenmeden sonra 2 ölçek deniycem bakalım ne olucak.

3. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    aç karına alın mesela 1.5 saat açken alın.

4. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    tavsiyeniz için sağolun deathlifter, fakat minimum 2 saat oluyor son yemeğimden jack3d e kadar , hatta karnım bile acıkmış oluyor,dün ;1.75 ölçekte 500 ml su aracılığı ile bünyeme tatbik edilen jack3d yine kifayetsiz kaldı ve beni üzdü, 2 ölçek deniycem artık, bu sefer de etkili olmazsa sıkıntı var.

5. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    1 kerelik olsun antreman öncesindeki öğünü atlayıp kullanıp etkisini öyle denesen?

6. caneser

caneser Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kayseri
    ben 2 ölçek kullanıyorum. etkisinden çok memnunum. müthiş derecede terlyorum ve resmen ağırlıklara saldırıyorum. fakat bugün antrenmandan önceki öğünümü biraz geciktirdim ve bir etki hissetmedim. kısacası en az 2,5-3 saat önce yemek yemek çok önemli. tok karnına hiçbir etkisi olmuyor.

7. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    şöyle söyliyim, sabah uyanıyorum whey içiyorum 15 dk sonra , 4 beyaz 3 sarıdan ve 150 gram yulaftan oluşan oat payı yiyorum 2.30 saat sonra idmana gidiyorum, yaklaşık 14:00 gibi idmana başlıyorum, yani öğün atlama imkanım yok, bir de 2.30 saat mide boşalması için bence çok uygun bir süre, diyorum ya jack3d i yollarken karnım acıkmış bile oluyor, aç karnıma alıyorum.

8. caneser

caneser Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kayseri
    bende explode dan fazla etki alamamıştım. her bünye farklı olduğu için böyle şeylerin olması normal. bu işler biraz deneme yanılma.

9. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    evet bu da denenebilir açlık süresini uzun tutmak mesela 2.5 saat gibi. ama daha fazla aç kalmak da negatif etki yapar.

10. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    evet deathlifter bu dediğinize sonuna kadar katılıyorum, aradaki ince cizgiyi tutturabilmek lazım, zengin fakat ağırl, olmayan bir öğünden sonra mide daha rahat boşalıyor, şu iki gündür idman yapmıyorum omuz biraz sıkıntılıydı, yarın 2 ölçekle giricem görücez sonucu

saygılar

11. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Daha önce Superpump, No-xplode, Labrada Super Charge ve bu ürünü kullandım.

1,5 ölçeği henüz geçmedim. Pump konusunda bence en etkili olan ürün, ara vermeme rağmen aynı hırs, aynı motivasyon, isteksizlik yok. Tabi ki güç konusunda düşüş oldu ancak çok hızlı bir şekilde ilerlediğimi hissediyorum ve en garibi ara vermeme rağmen ÇOK az ağrı oldu kaslarda.

Kesinlikle çok güçlü ve etkili bir ürün. En son kullandığım NO ürünü Superpumpu yan etkilerden (uyku sorunu ve huzursuzluk yaşamıştım) dolayı bırakmıştım. Diğer ürünlere göre porsiyonuda çok düşük olduğu için ayrı bir puan hak ediyor.

selim4141, builtman, eyelander ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  12. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    2 ölçek bile artık ben de hiçbir olumlu etki yaratmıyor, moralim bozuluyor...
    Pazartesiden itibaren 3 ölçek giricem, bu seferde istediğimi alamazsam şu kesinleşicek ki, jack3d benim bünyemin pre-workoutu değil

13. Lorath

Lorath Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Jack3d'yi ne kadardır kullanıyorsunuz?

14. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    20 gün civarı oldu başlıyalı, zaten en başında beri istediğim performansı yakalıyamadım, 2 ölçeğe ilk geçişimde staminada bir yükselme oldu , sonra o da gitti

15. Lorath

Lorath Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Peki yağ oranınız kaç birde yemek yedikten ne kadar sonra kullanıyorsunuz?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:29 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:22 ----------

Yukarda mesajınızı gördüm. Antraman öncesi iki buçuk saat aç kalmak çok fazla max 2 saat aç kalınmalı jack3dı 3 scoopa çıkarırsanız kesinlikle vurur. Nox ürünlerini kullanırken etkileri kişinin yağ oranına görede değişe biliyor..

16. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    ben bundan önce bir sürü pre workout ürünü kullandım usulü biliyorum jack3d bende hiç ama hiçbir işe yaramadı daha çok susuyorum bide daha fazla terliyorum hani öyle bi yazıyosunuzki illa etki edicek 3 ölçek kullanmayıda düşünmüyorum 1.5 ölçekle bitene kadar devam

17. Lorath

Lorath Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Etki etmiyorsa vucut jack3d a alışmıştır dediğim gibi dozajın arttırın ve öyle deneyin..

18. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara

evet ,ben bu ürüne para verdim, dolayısıyla etki etmesini beklememden daha doğal birşey olamaz herhalde değil mi?
    Bir de 2 ölçek etki etmiyorsa belki 3 ölçek etki edecek? Denemiyeyim mi?,
    Etki etmeye etmeye gereksiz yere kullanmanın ne anlamı var anlamadım, ben şahsen supplementleri spor olsun diye kullanmıyorum, yaptığım spora katkı sağlasın diye kullanıyorum...

jimraynor bunu beğendi.
  19. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    sanki biz zevk olsun diye kullanıyoruz hala anlamıyorsunuz her supplement her bünyede aynı etkiyi vermeeeez ilk kullandığımda da hiçbir etki vermedi
    madem işe yaramıyor başka firmayı deneyeceksin üstünde 3 ölçeği geçmeyin yazıyor istersen 4 ölçekde dene vücut senin vücudun

jimraynor bunu beğendi.
  20. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    her supplement her bünyede aynı etkiyi vermiyor tamam, fakat şuda var ki jack3d'in işe yarayıp yaramadığını bir de son sınır olan 3 ölçekte denemek istiyorum, çünkü param boşa giderse gerçekten üzülücem...
    sonuçta şu var eğer işe yaramıyorsa gereksiz yere 1 ölçek bile jack3d sokmak istemem bünyeme, fakat işe yarıyacaksa da 3 ölçekten çekinmem...
    Bakıcaz görücez

saygılar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş