Universal Nutrition Beef Aminos

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve Despo tarafından 5 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 106
    46,3%
  2. Orta karar

oy sayısı 97
    42,4%
  3. Başarısız

oy sayısı 26
    11,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 105 üye.
  1. jay cutlar

jay cutlar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    burak şengül
    Yer:
    Ankara
    Porsiyon olarak değerleri belli etmemişler. Misal 2 veya 3 tabletteki amino değerleri şu kadar deselermiş daha iyi olcakmış. 100gr kırmızı etin değerin vermişler. Eğerki 100gr et ile eşdeğerde bir amino asit ie hiç bir işe yaramayacağını düşünüyorum. Porsiyonunda 100gr etteki kadar amino asit varsa da mükemmel ötesi bişey.

2. desk

desk Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    San Francisco
    2 tableti 3 gr protein içeriyor

3. emrah_yazgan

emrah_yazgan Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Nasıl etkiler? kullanan arkadaşlar yorum belirtirlermi ? teşekkürler

4. desk

desk Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    San Francisco
    şu an kutunun yarısındayım diğer ürünlerle beraber kombineli kullandığım için tam birşey söyleyemem ama hacim artışı oldu bende bence yararlı bir ürün zaten ben bi ürünün yararlı olup olmadığına bodbuilding.com da aldığı puana bakarak karar veriyorum :)

emrah_yazgan bunu beğendi.
  5. Guardian86

Guardian86 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Yakın zamanda Universal UNİ-LİVER 500 tablet olanını bitirdim.
    Ben ihtiyacım olan desteği tam olarak alabildiğimi söyleyemem ürün için yazılanları okuduktan sonra daha iyi bir etki bekliyordum acıkcası benim için orta derece bir ürün deneyimi oldu.

6. Markus

Markus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu ürünü yakın zamanda aldım ve hep protein tozum ve bcaam da var antreman öncesi bcaa ara öğünlerde beef amino ve antreman sonrası da protein alcam sizce nasıldır

7. desk

desk Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    San Francisco
    en verim alacağın şekilde alıyorsun zaten ;)

8. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    bu urun para tuzağı. başka birşey demiyorum. ve nasıl bir sığır etinden elde ediliyor acaba bir dusunun. sığır etinin aminosunu yapmak ciddi masraftır. zaten bu yuzden bu urunler hep wheyden elde ediliyor. ikincisi raf omru sorunu. ben bu urunun tamamıyla gereksiz olduğunu baştan beri soyluyorum. bide per serving vermiyorlar tam bir komedi. universal gibi bir firmaya yakısmayan bir deneyim bence. ama arz talep meselesi. buna para vermek isteyen varsa universalde bunu uretir. bu urunde anca bizim gibi kırmızı et tuketemeyen toplumlara kakalanır. abd de yada avrupada sizce bunu alan varmıdır soruyorum ????

1reex1 bunu beğendi.
  9. desk

desk Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    San Francisco
    bb.com da ki puanı gayet iyi yalnız...

10. V€η1Øм™

V€η1Øм™ Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Building Antrenör
    Yer:
    ASR Spor Center
    kullandım ve etkisi ßence orta kararın ßiraz daha üstü.. fiyat kaLite oranında ise iyi ßir ürün.

11. feitosa_33

feitosa_33 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Bence fiyat/performans açısından gayet başarılı bir ürün.

Kıyaslamak gerekirse Uni-Liver ya da başka bir Liver tableti daha tercih edilebilir görünüyor, ama aşağı yukarı aynı fiyat aralığındaki normal aminoasitlerden alacağıma bu ürünü alırım.

12. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    kullanan arkadaşlar souyorum sizce amino 1900 mu yoksa beef aminos mu tercihiniz nedir ? ona göre seçim yaparken dikkat edicem teşekkürler

13. p.seco

p.seco Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    kullandım. protein tozu ile birlikte kullandım. ben de ara öğünlerde aç kalınca falan 5 tablet alıyordum. ahım şahım bir etki görmedim.alınsa da olur alınmasa da gibi.

14. aceofspades

aceofspades Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba,

1 senedir body building yapıyorum, 1.70 boy - 70 kiloyum. yaklaşık 3 kilo yag fazlam var. Çok duzenli beslenemiyorum. optimum protein tozu kullanıyorum. Bunu amino ile desteklemek istiyorum, sizce %100 beef amino mu kullanmalıyım yoksa universal amino 2700 veya baska bir urun mu tavsiye edersiniz?

15. Zodiac

Zodiac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim de sorum aynı.Optimum protein tozu kullanıyorum sizce bunun yanına %100 beef amino mu almalıyım yoksa başka bir ürün mü?

16. bukalemun82

bukalemun82 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    üniversal beef 400tablet

:lol:ürünü aldım yaklaşık 10gündür kullanıyorum amino asitten daha etkili geldi bana günde 6tane alıyorum sabah aç veya tok karnına 1tane alın öğlende 1tane alın ve antrenmana gitmeden önce en az45dakika önce 2tane alın antrenmanda sonra 2tane daha alın araara su içiniz su içinizki kaslar rahat gelişir su içmezseni sürekli boğazınız kurur bu iyi değildir evet bu üniversal beef enerji ve kasgelişiminde çok etkisini gösterdi tabi bunlar insanların vücut tepkisine bağlı gelişimine bağlı kiminde hemen etkisini gösterir bünye farkı var herkesde düzenli beslenme mutlaka olmalıdır beslenme bu haplar yemeklerde takviye ile mükemmel gelişim yapıyor antrenmandan öncede yapabilirseniz 1tane elma veya muz yiyiniz mükemmmel tempo ile çalışırsınız..

17. mcirpan81

mcirpan81 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    ben bu amınonun hangı sıgır etınden yapıldıgını merak edıyorum..bb.comdan arastırdım hep beef (sıgır etı) kelımesı gecıyo..bufalomu dana mı kuzu mu domuz mu..nedır?? istemedıgımız bı et amınosu tuketmıyelım sonra..

18. emr84

emr84 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar,

ben foruma yeni üye oldum. beef aminoyu kullanmaya başladım fakat 1 servisindeki amino asit değerlerini hala çözemedim. 1 servise denk gelen 2 tabletin ammino asit profili kutuda yazan 100 gr kırmızı etin amino asit profiline mi denktir? bu konuda kesin bilgisi olan var mı?

teşekkürler

19. malaz12

malaz12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 4 aydır bu sporu yapıyorum gecen yılda bir 4 ay kadar yapmıstım boyum 1.86 kılom 70 2aydır power whey kullanıyorum weider artık amıno asit almak istiyorum en sağlamı hangisidir banada iyi gelice şimdiden teşekkürler mega forte fazla gelir mi benim bünyeme onu düşünüyordum

20. feitosa_33

feitosa_33 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Universal üründe kullandıkları etin doğal besili Arjantin danası etinden elde edildiğini iddaa ediyor. Sanırım doğru çünkü Uni-Liver ile bu ürün aynı tip danalardan elde ediliyor bildiğim kadarıyla .

---------- Post added at 18:12 ---------- Previous post was at 18:08 ----------

Ürünü bir süre kullandım ve Amino 1900'den daha iyi bir ürün diyebilirim, amino asit kullanmayı düşünen ve bütçesi kısıtlı arkadaşlara tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş