Universal Nutrition Animal Cuts

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Despo tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 288
    52,7%
  2. Orta karar

oy sayısı 205
    37,5%
  3. Başarısız

oy sayısı 54
    9,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 268 üye.
  1. islam

islam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İyi Akşamlar Konunun Üstünden Baya Geçmiş Ama Ben Weider 500mg Çiğneme Tableti Kullandım Memnun Kalmadım Lipo 6 Black Yada Animal Cuts Kullanmayı Düşünüyorum Hangisinden Daha Fazla Verim Alırım 130Kg yim yaş 17 Boy 1.90 Faydasını Görürmüyüm Ürünün

2. oldbiker

oldbiker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben grenade termo yağ yakıcı kullandım, low carb diyeti ile birlikte . spor olarak günde 30-40 mekik ,40 şınav ve 1 saat tempolu koşuyla 1 ayda 6 kg verdim. not: askerdeydim.

3. DKN

DKN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    cuts ile diyeti o kadar sıkı tutmadığım halde 1 ayda 7 kilo verdim bende.

4. vivalabruno

vivalabruno Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    iki ürünü de aynı diyetle kullandım. Grenade'yi tek geçerim. Hem Cuts'tan sonuç almak istiyorsan yanında önerdiği takviyeleri alıyorsun. Ama Grenade öyle değil.. ;)

5. DKN

DKN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    o zaman granade alıyım bu bittikten sonra. (2 haftalık kaldı şuanda) satıcı arkadaş daha önce cuts aldın şimdi de bunu dene istersen belki daha iyi olur demişti ama yine cuts almıştım.

6. Mert Sebep

Mert Sebep Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    iyi aksamlar ben 18 yasındayım 120 kiloyum 1.81 boyum vay yaklasık %40 civarı bır yag kutlem var biran önce zayıflamaya karar verdım ve animal cuts almak istiyorum bazı yorumlarda gordum animal nitro ile birlikte daha yararlıymıs yaklasık bir haftadır sıkı bır dıyete gırdım salona basladım bu ilaçları almak istiyorum yardımcı olursanız sevirim

7. vivalabruno

vivalabruno Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13

Tavsiye ederim ;) ama Cuts bittikten sonra 10 gün ara ver.. Hemen peşine alma.
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Ocak 2016 ---

Spor ve takviye geçmişini bilmediğimden net bir şey diyemem. Fakat eğer ilk defa alıyorsan daha basit yakıcı tercih etmelisin. Mesela CLA+L-carnitine kombinasyonu.
    Animal serisi senin bünyen için fazla. Bu yaşta yüklenme o kadar. Düzenli spor, kaliteli uyku ve kaliteli yemek 3 ayda işini görür. Sabır işi bu iş. ;)

Mert Sebep ve suskunprens74 bunu beğendi.
  8. Mert Sebep

Mert Sebep Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cla alsam istahımı kesermı sizce benım amacım istahımın kesilmesı onun için animal cuts almak istiyorum birde cok etkili oldugu için sizce bir yan etkisi olurmu?

9. vivalabruno

vivalabruno Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Cla iştah kesme özelliği yoktur. Belki psikolojik bir etki yaratabilir. Grenade de iştah kesiyor. Benim 3.cü kutu olacak çok iyi de sonuç aldım. İlk 3 5 gün direkt tuvalete çıkartıyor. Ama Cla ; iyi bir yağ yakıcıyla çok iyi bir ikili oluyor..

Mert Sebep bunu beğendi.
  10. Mert Sebep

Mert Sebep Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cok tesekkurler tavsiyenizi deneycegim

11. DKN

DKN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    hocam ayda kaç kilo verdin ? totalde kaç kiloydun kaça düştün ?

12. ayberkerdinc06

ayberkerdinc06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kilo almak isteyenler için nasıl vitargo ve diğerleri varsa yağ yakıcılar içinde oxy ve diğerleri var. Çok büyük umutlarla aldım kutuyuda açtım ama 90 kapsülün 90ıda duruyor kullanmak nasip olmadı. Salonun yıllık parasını nakit ödeyeceğim bu yüzden acil paraya ihtiyacım var önümüzdeki ay tekrar alacağım inşallah. Almak isteyen varsa uygun bi şekilde satabilirim dediğim gibi 90 kapsülün 90ıda duruyor sadece açtım nedir ne değildir göreyim diye. Oxyelite pro super thermo yazıyor en iyisi bu oxylerin içinden hemde yeni versiyon. 160 diyorum fiyat olarak ama cidden alacaksanız yardımcı olurum. 0553 475 44 40 wp, mesaj veya arayarak ulaşabilirsiniz forumu aktif olarak kullanamıyorum pek.

13. vivalabruno

vivalabruno Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yeme-içmeye dikkat edip disiplinli ve yoğun çalışarak 16 kg 3 ayda verdim. Duruş bozukluğum, 2 fıtığım ve avuç içimdeki atardamara rağmen :)

14. ayberkerdinc06

ayberkerdinc06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kilo almak isteyenler için nasıl vitargo ve diğerleri varsa yağ yakıcılar içinde oxy ve diğerleri var. Çok büyük umutlarla aldım kutuyuda açtım ama 90 kapsülün 90ıda duruyor kullanmak nasip olmadı. Salonun yıllık parasını nakit ödeyeceğim bu yüzden acil paraya ihtiyacım var önümüzdeki ay tekrar alacağım inşallah. Almak isteyen varsa uygun bi şekilde satabilirim dediğim gibi 90 kapsülün 90ıda duruyor sadece açtım nedir ne değildir göreyim diye. Oxyelite pro super thermo yazıyor en iyisi bu oxylerin içinden hemde yeni versiyon. 160 diyorum fiyat olarak ama cidden alacaksanız yardımcı olurum. 0553 475 44 40 wp, mesaj veya arayarak ulaşabilirsiniz forumu aktif olarak kullanamıyorum pek. Hydrox, animal cuts, thermo detonator vs. hepsini kullanmış bir abimin tavsiyesi üzerine bunu aldım en nirvana etkiyi bu göstermiş.

15. losesome94

losesome94 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci-lisans
    Yer:
    Tekirdağ
    Grenade diyosunuz yani animal cuts'tan ziyade? Bi denemek lazım da çok pahalı hala her sitede.İnsan ister istemez karnitinlere dönüyor ya..:mad:

16. Batu16

Batu16 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    18- birisinin kullanımında sakınca varmıdır?

17. Onur AYDIN

Onur AYDIN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar selam.
    Daha evvel birkaç kez 3-5 ay fitness yapip birakmisligim var. Yaklasik 2 aydır tekrar başladım. 5 Mart 2016'da kilom 84.9 kg , bel çevrem 98 cm , pazu 36 cm olarak ölçü alındı. Boyum 1.80 ve yasim 28.
    1 gün kardio - Ertesi gün ağırlık - ertesi gün kardio - ertesi gün ağırlık seklinde 45-50 gündür haftada 5-6 gün spor yapiyorum.
    19 Nisan 2016'da tekrar elektronik cihaz ile ölçüm alındı. Kilom 79.1 kg çıktı. 5.8 kilo vermişim ve tamamı yağdan gitmiş. Bel çevrem 93 cm'e düştü.
    Pazu olcum hala 36 cm.
    Bel çevremi 87-88 cm'e indirmek istiyorum. Sanırım bu oranları koruyacak şekilde yani kas oranimi koruyup , yağdan kaybetmeye devam edecek sekilde antremana devam edersem sanirim 73-74 kg'a düştüğümde belim 87-88 cm'e düşecektir. Tabii ki bunlar %100 öyle olacak diye birşey yok , ufak sapma payları var.

Bu doğrultuda beni daha hızlı hedefe götürmesi için herhangi bir yağ yakıcı onerebilir misiniz ?

Teşekkürler.

18. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Salı'dan beri kullanıyorum yağ oranım tahminen %10-11 civarında hakikaten etkili ürün ben şahsen verim aldım enerji artışı bariz şu 4 günde 8 pakette bile gözle görülür değişim olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.Tavsiyem bu ürünü fazla yağlı arkadaşların kullanmaması yönünde %15 yağ oranından yüksek yağ oranına sahip arkadaşlar pek verim alamayabilir.Bu ürün son nokta atışı ürünüdür yani yağ oranın yüksekse önce l-carnitin - cla alırsın %15-%14 oranına çekersin daha sonra kullanmaya başlarsın.Bu ürünler mucizevi şeyler değil şahsen beslenmem dört dörtlük diyebilirim diyetim iyi cardiom iyi bunlar %90 faktör yağ yakmada %10 da termojeniğin etkisi

19. DKN

DKN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    (Tavsiyem bu ürünü fazla yağlı arkadaşların kullanmaması yönünde %15 yağ oranından yüksek yağ oranına sahip arkadaşlar pek verim alamayabilir) bunu ne dayanarak söyledin ? yağ oranı yüksekse l carnitin cla demişin üstelik bilmeden. böyle kesin biliyomuş gibi konuşarak bilmeyen arkadaşlarımızı yanıltmayın

suskunprens74 ve marsfield bunu beğendi.
  20. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Bu ürün içerik olarak her ne kadar USA versiyonuna göre hafifletilmiş olsada ileri düzey sporcular için uygundur.2 yıldır spor yapıpta %20 lerde yağ oranına sahip biri öncelikle beslenmesini idmanını gözden geçirmeli l-carnitin ile yağ oranına azaltmaya çalışmalı daha sonrasında animal cuts gibi içerik olarak termojenikler arasında en ağır içeriğe sahip tarzda bir termojenik alması daha doğru olur diye düşünüyorum.İsteyen kullanmakta denemekte özgür isteyen istediğini yapar bu benim düşüncem bunların hiçbiri öyle içince 2 adım atınca %8 yağ oranına indirebilecek ürünler değil.Amerikada 27 dolara satılan ürünün Türkiye'de 200 tl ye satılmasından dolayı ülkemiz koşullarını eline alırsak 200 tl az bir mebla değil haliyle insanlar bir beklenti içinde oluyor ürün bittiğinde çoğunlukla hayal kırıklığına uğruyorlar.Yani demek istediğim %20-%25 yağ oranına sahip birinin öncelikle içerik olarak daha hafif yağ yakıcılara yönelmesi daha doğru olur hem verim almak bakımından hemde maddi bakımdan.

Sayfayı Paylaş