Universal CarniTech Liquid

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Vorenus tarafından 9 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Universal CarniTech Liquid

1. Başarılı

70,8%
  2. Orta

29,2%
  3. Başarısız

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Diğer İçerik Maddeleri Türkçe : Saf su , gliserin , sitrik asit , papaya aroması , sodyum benzoat , kore ginsengi , yeşil çay tozu , guarana tozu ve aksöğüt

Tavsiye edilen kullanım günde 2-4 yemek kaşığı , antrenmandan 30-60 dakika önce alınız . Açtıktan sonra dolapta saklayınız . Şişeyi aşırı sıcaktan koruyunuz .

Ürünün üzerinde Made in a GMP yazar açılımı "Good Manufacturing Practice" , Amerika'da gıda ve ilaç şirketlerinde uygulanan güvenilir üretim uygulaması anlamına gelmektedir. İlaç ve supplementlerde GMP logolu olanları güvenle kullanabilirsiniz. Etikette ne yazıyorsa içeriğinde en ufak bir farklılık olmadığını belgeler

Son düzenleme: 9 Ekim 2011
  2. patientia

patientia Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba,

ben 3. şişemi bitiriyorum. bir arkadaşın tavsiyesi üzerine başladım. daha önce gnc' nin hap şeklinde olan l-carnitine'lerinden de kullandım.

rakamlar şu şekilde:

107 kiloydum ilk şişeye başladığımda.
    şu anda 87 kiloyum.

4 aylık bir süreçte verdim kiloyu.

1 yemek kaşığı antremandan 30dk önce aldım.
    1 yemek kaşığı da hemen antreman sonrası.

öğüler sonrasında cla da kullandım.

düzenli antreman ve diyet yaptım. artık ne kadarı l-carnitine yardımı ile oldu bilemicem.

yorumlarım bu kadar.

3. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Antremandan sonra niye kullanıyorsunuz ki?

L-carnitine'in antremandan sonra bir etkisi olacağını zannetmiyorum

4. patientia

patientia Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar.

yapılan araştırmalara göre yağ yakım işlemi antreman sonrasında 1 saat kadar gibi bir süre daha devam etmekte.

eğer maddi veya fizyolojik bir sorun yoksa bu sebeplerle l-carnitine' in bu 1 saati değerlendirmek için kullanılması gerektiğini söyliyenler var.

tabi takdir sizin.

5. mrtylvz

mrtylvz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok mu başka deneyen bu ürünü arkadaşlar içeriğini okudum ve çok hoşuma gitti karnitine olmasının yanı sıra guarana ve ginseng olması yağ yakımının dışında bariz bi enerji verceğinide gösteriyor

6. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    ürün çok düşük dozlara sahip ve fiyatı ne içeriğini nede porsiyon miktarını haketmeyecek kadar yüksek.90 lira bu ürüne verilmez.

residente_calle bunu beğendi.
  7. özel

özel Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    evet 335 ml yanı yarım kılo bile deil 80 liraya düştü su an fakat hala pahalı aynı zamanda kullanımı çorba kaşıgı ile yanı kendı sişesinde bir ölcegi yok fakat kaliteli b,ir ürün ama dedigim gibi 335ml ...

8. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Bende yeni aldım kullanmaya başlayacağım belirtirim.

9. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar dün ürünü ilk defa kullandım ve sahilde 10 km koşuma devam ettim daha önce hiç bu kadar fazla terlememiştim. Koşu bittiğinde dahada giderdim enerjim çok iyiydi. Normalde bitirdiğimde eve kendimi zor atıyordum bilmiyorum ilk kullanışta farkedermi yoksa birazda psikolojik mi ama ilk şişeyi bitirdiğimde net bilgiyi yazacağım buraya

10. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    ben de bu gün myofusion ile beraber aldım. 3 beyazdan da uzak durmaya çalışıyorum tuz, un, buzdolabı. bana da iyi gelir umarım.

11. siyah13

siyah13 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bı suredır sabahları erken saatte kalkıp yuruyus yapıyodum 2 gündür sabah kalktıgımda 3 yemek kasıgı bu urunden içip yuruyuse cıkıyorum normalde 10-11 km cıvarlarında yuruyorum bugun 12.5 km yurudum ve hıc yorgunlukta hıssetmedım.dikkatimi ceken su oldu yuruyusten sonra eve geldıgımde soguk suyla uzun bı dus yaptım fakat yarım saat gecmıs olmasına ragmen hala terlemeye devem edıyodum.ayın 7 sınde doktordaki sonuca göre 25.2kg yag vardı ayın 16 sında tekrar doktora gıdıcem bakalım ne degısıklıkler olacak .

12. Onuralp Özkan

Onuralp Özkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende ürüne yeni başlıyacağım bilgiler için teşekkürler

13. kanunsuzsüvari

kanunsuzsüvari Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar meraba banada bu ürünü bi arkadaşım tavsiye etti ürünün ismi l-carnitin 70-130 yazmış 70-130 ne oluyor anlamadım onu önce soruyum ? bide CLA 50-80 tavsiye etti belbölgesi yaglanmasını önlüyor diye. kilom 102 103 boyum 1.86 filan ne tavsiye edersiniz bunları kulandıktan sonra yani kılo verdikten sonra tekrar alma ihtimalım varmı devamlımı devam etmek lazım .bide şuan fiyatlar nasıl bi bilgim yok eczaneye gidemedim daha ucuza temin edersek ordanda alabilirm ?

14. omerfb333

omerfb333 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    öncelikle merhabalar abilerim,ablalarım, kardeşlerim uzun zamandır animal cuts ve rage kullanıcısıyım acık konusmak gerekirse cuts ve rage i daha öncede bir arada kullandım tahmini 2 ay kadar =) ancak o zamanlar işten çıkmıştım ve bittiğinde alacak durumum olmadı sporada uzun süre ara verdim su an tekrar spora, cuts'a ve rage'e basladım.
    sizlere sorularım şunlardır;
    *Cuts ve rage'i bir arada kullanarak doğrumu yapıyorum? (Amacım kesinlikle kas yapmak değil. Ben kilo vermek istiyorum aşağı yukarı bir 20-25 kilo kadar.)
    *bu iki ürünü ( cuts ve rage) kullanırken carnitech (universal'ın karnitini) almamda bir sakınca varmı? yada gereksizmi?
    *piyasadaki en iyi carnitin weidermidir? yoksa fiyatı abartımıdır?
    *son sorumda bu ben definasyon yada spor için değil bildiğiniz vebalı gibi kilo kaybetmek istiyorum bunun için cardio yapmam gerektiğini biliyorum ancak ne kadar süre ile? ve beslenmemde neye yönelmeliyim protein karbonhidrat vesaire.

değerli görüşleriniz için hepinize çok teşekkür ederim

15. Chevq

Chevq Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    beyler hydroxycut elite ile bunu kombin yapsam sorun çıkar mı ? bunun içindede kafein var hydroxynin içindede

16. omerfb333

omerfb333 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kullan dostum hiç bişe olmaz ben neleri nelerle kombine ettim banamısın demiyo bünye :D Ama hydroxy yerine bununla cuts kullanmanı daha cok öneririm eğer ciddi çalışacaksan

Chevq bunu beğendi.
  17. Chevq

Chevq Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    hocam sizin kilo aşırı değildir umarım benimki 130 kilo kalp felan durmasın .D
    en son stajda kahve + enerji içeceği içmiştim ve duvarları yumrukluyodum :)
    o kadar param yok hocam hydroxy ile ya universal alcam yada hardline l carnitine

18. ayberkerdinc06

ayberkerdinc06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kilo almak isteyenler için nasıl vitargo ve diğerleri varsa yağ yakıcılar içinde oxy ve diğerleri var. Çok büyük umutlarla aldım kutuyuda açtım ama 90 kapsülün 90ıda duruyor kullanmak nasip olmadı. Salonun yıllık parasını nakit ödeyeceğim bu yüzden acil paraya ihtiyacım var önümüzdeki ay tekrar alacağım inşallah. Almak isteyen varsa uygun bi şekilde satabilirim dediğim gibi 90 kapsülün 90ıda duruyor sadece açtım nedir ne değildir göreyim diye. Oxyelite pro super thermo yazıyor en iyisi bu oxylerin içinden hemde yeni versiyon. 160 diyorum fiyat olarak ama cidden alacaksanız yardımcı olurum. 0553 475 44 40 wp, mesaj veya arayarak ulaşabilirsiniz forumu aktif olarak kullanamıyorum pek. Hydrox, animal cuts, thermo detonator vs. hepsini kullanmış bir abimin tavsiyesi üzerine bunu aldım en nirvana etkiyi bu göstermiş.

Sayfayı Paylaş