Universal Animal Pump

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve B3RkOvi tarafından 2 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 136
    62,7%
  2. Orta Karar

oy sayısı 64
    29,5%
  3. Başarısız

oy sayısı 17
    7,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 129 üye.
  1. ihsanerol

ihsanerol Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Elimde animal pak olduundan dolayı 2animal urununu kombinelemek istediimden dolayı pumpı daha cok dusunuorm ama onun dsnda bsn no xplode flnda dusundum
    pump yerne ama asıl merak ettim
    sey 18yasının altnda olan birisinin no artrcı falan kullanması buyuk bir sıkıntı yaratrmı çarpıntı ishal kusma gibisinden benim asıl merak ettim oydu utku :)

2. feitosa_33

feitosa_33 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci

Universal tüm Animal ürünlerini birbirleriyle kombine yapılabilsin diye üretmiş ve bence bu serinin en güzel özelliği de bu.

Pak, serideki hemen hemen bütün ürünlerle beraber gönül rahatlığıyla kullanılabilir ve bu birazda günlük kullanım için olduğundan olsa gerek. Pak-Stak ikilisi gayet amaca uygun olacaktır, fakat Pump-Nitro ikilisi hem hacim hem de kuvvet artışı yönünden harikalar yaratacaktır diye düşünüyorum. kendim de çok övülen BSN no-xplode'u sırf meraktan bir süre deneyip bittiğinde ise, antreman öncesi pump sonrasında ise nitro olacak şekilde bir kombine yapmayı planlıyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:27 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:13 ----------

Bu soruna ben cevap vermek isterim. NO ürünlerinin bileşimlerinde bulunan kafein ve türevlerine karşı herhangi bir hassiyetin, yahut kalp ritminde bozukluk, bir dolaşım sistemi rahatsızlığın söz konusuysa (bunu 45 dakika içinde belirli aralarla 3 kupa sade -sert nescafe içerek test etmiştim kendi üzerimde =) ) kesinlikle uzak durmalısın.

Bunların dışında bu ürünlere koyulan Beta-alanin maddesi de genel yan etkileri itibarıyle titreme , ellerde karıncalanma , yüzde elde kolda uyuşma yapan ve rahatsızlık hissi - irritasyon veren bir amino asittir.

Artı NO ürünlerini akşam 6-7'den sonra kullanırsan uykusuzluk sıkıntısı çekmen olasıdır, malum içeriklerindeki yüksek enerji verici bileşikler metabolizmya alarmda olması için sürekli bir sinyal gönderiyorlar =)

Son olarak 18 yaş altında olsam herhangi bir NO ürünü kullanmayı kesinlikle düşünmezdim.

ihsanerol bunu beğendi.
  3. frightfull

frightfull Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben 3 aydır spor yapıyorum 2 haftadır da on whey protein ve universal creatine kullanıyorum..şimdi animal serisi öneriyorlar ne yapmalıyım?bide creatine kullanımı akkında somut bi bilgi verebilirmisinz yani ne zaman ne kadar kullancam vs..

4. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    sana tavsiyem en aşağı 3 4 ay daha kullanma
    vucudun otursun ondan sonra düşünürsün.
    yerinde olsam kreatine devam ederim.

5. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    beler bu noxplode süper bişi etkisi harika ama kutu açlışnda :) sonunda 3 ölçeklk toz kaldı elimde bir dahakine super pump veya animal .pump arasında kaldım s.pump daha iyi gibi gelsede salondan 1 saat ewwel okadar sıvı tüketmek canıma tak etti sizce hangisi daha iyi

6. reqal

reqal Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yurtdışından almıştım animal serisinin pak-stack-pump ürünlerini. güzel bir kombine oldu. benimde ilk denemem di performans arttırmakiçin. gayet etkili oldu ve karşılığını aldım. kaliteli bi ürün fakat türkiye de çok pahalı fiyatlara satılıyor. almak bütçenize bağlı elbette. ama ben gerçekten bir kuvvet artışı ve gelişme sağladım. kullanmakta tereddüt eden arkadaşlara; eğer maddi açıdan problem yoksa bu 3 lüyü kombine ederek alın. sonrasında da tabiiki protein ve bcaa takviyesi yapılmalıdır. yan etkileri olarakda birde 30 tane hap yutmak psikolojik olarak kötü hissetiriyo kendine ve idrarınızın rengi değişiyo. ama başarılı bir ürün.

7. anac10da

anac10da Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    pumb mi daha etkili yoksa BSN N.O Xplode mu

hangisini tavsiye edersiniz

8. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    no xplode kullanmadım ama psikolojik açıdan çalkalayınca patlayan bi karışım yerine animal pump tercih ederim ki şu pumpı ne zaman kullansam antrenmanlarım dehşet geçiyor.

bi kaç gün önce yaklaşık 5-6 ay ara sonrasında bahar yorgunluğu bahanesiyle yeniden pump aldım ve de bacak günümdü. aman allahım nasıl bir antrenmandı hala unutamıyorum. quadricepsler kendinden geçti valla :D

9. anac10da

anac10da Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    kaç tane hap var içinde

10. anac10da

anac10da Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    yurtdişindan sipariş etsek gelmeyecek mi şimdia32

11. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    geçen supplementler.com ile görüşmemde
    animal pumpların 5 aydır gümrükte takılı kaldığını söylendi
    ancak girişi yakın gibisindende manidar bir yorum bıraktılar
    ümid edelimde gelsin.

12. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    pre workout ürünlerinde cok basarılı buldugum bir ürün ancak bunun yerine bsn no explode denemelimiyim sizce?

13. cengoo

cengoo Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Soruma cevap verirseniz sevinirim, pazartesi geliyor Pump.

6 haftadır creatine kullanıyorum, bildiğiniz gibi 2 hafta ara vermem gerekiyor.. Creatine'e ara vereceğim ama pazartesi Animal Pump'a başlamayı planlıyorum, onun içinde de creatine var pek ara vermiş gibi olmayacağım o yüzden. Ara vermediğim için vücut alışıp, creatine özelliğini kaybeder mi, yoksa creatine 2 hafta ara verip Animal Pump'a başlasam yine verim alır mıyım ?

14. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    denemelisin bence (Y)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 08:33 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 08:31 ----------

ara verirsen, verimi boşver böbreklerini kurtarırsın :) 2 hafta ara ver bence dinlensin vücudun biraz.kreatine karşı bir bağışıklık olamaz kreatini ne zaman alırsan performansın artar.

cengoo ve Kaanrlz bunu beğendi.
  15. cengoo

cengoo Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0

Bende de sabırsızlık var, yeni salona geçtim ağırlıkları iyice arttırmak istiyorum, böbrek möbrek dinlemeden alacağım gibi görünüyor.. :) Benim öğrenmek istediğim creatine'in özelliği kaybedip kaybetmeyeceğiydi onu da öğrendim, burdan yoğun bir tepki görmezsem pazartesi Pak-Nitro-Pump kombinasyonuna başlamayı düşünüyorum. :D

Son düzenleme: 28 Mayıs 2011
  16. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    sende pak'ta mı var.pak ağır bir supp ben 2 defa aldığım günlerde böbreklerim sıkışıyodu.bence ara ver biraz kreatine.yoksa çok yüklenirsin gerçekten.

17. msxx

msxx Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba bugün elime geçen animal pump ürünüm 9 haplıydı ve kırmızı hap yoktu acaba ürünmü yenilendi

18. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    üretici firma olan farmatek 'i veya aldığınız yeri arayıp sorabilirsiniz.

19. msxx

msxx Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    ilgilendiğiniz için teşekkürler ithalatçı firma 5e kadar çalışıyomuş galiba yarın arıycam ürünü aldğım site bana 10 aydır türkiyeye girişinde sıkıntı olduğunu ürünlerin 15 gün önce olduğunu ve yeni revizyonlu oldğunu söyledi amerikadaki ürünle birebir tutmayabilir dedi içinden 9 tane hap çıktı ve kırmızı hapa rastlamadım 6 kapsül 3 tablet şeklindeydi kokusu birebir animal kokusu bilirim yani animal ürünlerini kullananlar bilir:D ama ürünü ilk defa kullandım /pump enerji artışı olmadı ağırlık kaldırırken set tekrarlarıma pek yardımcı oldğunu söylenemez minimal miktarda belki biraz güç verdi gibi ama etkili bir güç değil ithalatçı firmayla yarın konşucam aldığım sitede bu dediğimi ileticekmiş alırken dikkatli olun derim 15 gün önce gelmiş ürün türkiyeye değişmiş içeriği benim gözlemim bu

20. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    animal pump kullanan kişilerin bazıları ilk antremanda değilde daha sonraki 2. veya 3. antremanda falan etkisini görmeye başlıyorlar.sizde biraz daha kullanın isterseniz ürünü belki faydasını görürsünüz.söylemek isterim bütün animal ların kokusu birbirine benzemez.animal pak leş gibi b vitamini kokarken animal cuts ot kokuyo.pump ın kokusu nasıl bilmem ama hepsi aynı diye algılamayın yani.

Sayfayı Paylaş