Universal Amino 3001

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

82,3%
  2. orta karar

15,3%
  3. başarisiz

2,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 266 üye.
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    universal_amino_3001_160_tablet_1809.jpeg
    Yetkili Satıcı: Amino 3001

1 Tablet 3001 mg Amino Asit İçerir

Kullanım Şekli:
    Gıda takviyesi olarak 1-4 tablet boş mideye yemeklerden önce ve antrenmandan sonra alınız, (günde toplam 6-12 tablet). Kullanım dozu bir uzmanın önerileri ile değiştirilebilir. Tabletler yarıya kırılarak da bol su ile alınabilir.

BESLENME BİLGİLER
    Servis Miktarı 1 Tablet
    1 Tabletteki Miktar % GD
    Calories 12 6%**
    Protein 3 g 210%
    Vitamin B6 4.2 mg *
    Phenylalanine 94 mg *
    Lysine 274 mg *
    Glycine 63 mg *
    Tryptophan 42 mg *
    Methionine 66 mg *
    Arginine 82 mg *
    Tyrosine 105 mg *
    Isoleucine 200 mg *
    Serine 153 mg *
    Valine 188 mg *
    Alanine 153 mg *
    Threonine 148 mg *
    Proline 193 mg *
    Histidine 58 mg *
    Cysteine 52 mg *
    Aspartic Acid 311 mg *
    Leucine 308 mg *
    Glutamic Acid 512 mg *
    Camitine 20 mg *
    Chromium Picolinate 25 mcg *
    **Günlük Yüzde Değerler 200 kalorilik beslenmeye göre belirlenmiştir.
    *Günlük Değer belirlenmemiştir.

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Şubat 2017
    adonis, puffin ve tolgahanç bunu beğendi.
  2. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    90 kilonun üstünde, belirli oranda kas kutlesine sahip kisiler icin, kullanılabilecek en saglam Amino... Bir cok firmanınkini kullandım, ama en ii etkiyi bunda gordum...

Amino kullanmadıgınız zaman agrılarınız fazlalasır.. Amino regenerationu ( yenilenmeyi ) hızlandırır.. Ama universal 3001, bu konuda hepsinden hızlı etki etti

SAygılar

3. s1nan

s1nan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    It & Organisation Manager
    Yer:
    Ankara
    turkiyede bulabileceginiz en iyi aminolardan biridir.

2001 yilinda kullandigim zaman faydasini gormustum. kaslari iyi sertlestirir. haplar biraz buyuk yutmakta zorluk cekebilirsiniz

4. cagatay

cagatay Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yenı aldım 2 gun oldu

arkadaslar unıversal amıno3001 ı ınternetten yenı aldım 2 gun once..gercekten buyuk ama ben bır hamlede yutabılıyorum hapları..neyse kullanmı net degıl arkasındada yazıyo bırının tavsıyesıne gore degsıtırebılırsınız dıyo..yemeklerden once 3 antereman sonrası 3-4 dıyo gunde toplam 6-12 karısık yanı ben hocamla konuscam buyuk ıhtımalle sabah 4 antareman oncesı 4 sonra 4 alcam..sızın bılgınız varmı kullanmı hakkında

5. s1nan

s1nan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Ankara
    selam,

alacagin miktar genelde ne kadar zamandir antreman yaptigina, beslenmene ve kilona bagli. Tabii antremanda ne kadar guc sarfettigin de onemli, yani basmaya basladin mi, zorlaniyormusun limitine ulastin mi. bunlarin hepsini degerlendirip kendin karar vermelisin. tabii hocanla da mutlaka konus. o da senin durumunu biliyordur mutlaka. herkesden tavsiye alabilirsin ama yeterince tecrubeli ve bilgili olduguna inandigin zaman kararlari sen vereceksin. cunku kendini en iyi kendin bilirsin

6. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar, bende bu üründen hep uzak durdum, çünkü fiyat/miktar orantısı çok yüksek geliyordu, gerçi simdi bir firma, 160 tabletlik kutusunu 60 YTL.'den satıyor, nisbeten ucuz bir fiyat.
    Ben zamanında ısrarla 1900 kullandım, mantığım şuydu, ikiside aynı yöntemle elde edilmiş, sadece hap boyutları farklı, ama siz en iyi ürünlerden biri diyorsunuz, fark neden kaynaklanıyor sizce?
    Chromium Picolate ve Carnitine'den mi?

7. s1nan

s1nan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Ankara
    Universalin 1900'u ile fark yok bence, 3000 yanlizca mg olarak fazla...3000'i agir calisirken gunde 9 tablet aliyordum. sabah ac karnina, antreman oncesi ve antreman sonrasi olarak. 1900 alirsan eger 9 tablete es deger olarak 14 tablet alman gerekli. ayni miktarda alirsan fark olacagini zannetmiyorum. Chromium Picolate ve Carnitine in hissedilir fark yapacagini dusunmuyorum.

adonis bunu beğendi.
  8. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba Karasan,
    Benim amino mantıgım:
    anterman sonrası gün agrılarımın ne oranda azaldıgı ile ilgilidir... Bu noktada uinversal 3001 cok etkin.. cok agir bir antreman yapın, amino aalmayın hic, bi gun sonra kıvranıosuunuz.. regernaration olmuyoru, recovery olmuyor... kas yıkımı dewam ediyor.. ama amino kullandıgınız zaman, cok farkedilir sekilde azalıyor agrılar... Hardline 3000 nini kullanmıstım, ama Universal'inki kesinlikle daha etkili

Aminoların iceriklerini cok incelemem sahsen..

9. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bende böyle düşündüm S1nan, birinin kutu başına protein miktarı 600 gr. civarı, diğerinde 480 gr. hem 3 gr. tableti yutmak daha zor.
    Bir ara, 3001, amino 1900'den daha pahalıydı, simdi bazi firmalar, 3001'in fiyatını düşürdü, ama genede, protein miktarına göre fiyatı daha yüksek kalıyor.
    O zaman küçüğü almak daha mantıklı, gerçi Pump Forever, bunu tavsiye etmiş, acaba o ne düşünüyor.

10. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    1900 gram
    3000 gram

ben 3000 den 6 tane alıorm 18 gr essential amino demek
    1900 den 9-10 tane almak gerekiyor..
    1900 ün fiyatını bilen var mı? ve kac adet olduguunnu icinde

11. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Valla en son duyduğum 2000'ni 65 ytlye bizim arkadaş almış marka vermeyim :D

12. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    bolt kısımlarda yazan olayın gerçeği hakkında tam bılgısı olan varmı. çok araştırmıştım ama bulamadım. Ertesi gün ağrıların şiddetli olması (ezilmiş hissi veren ağrı) kas yıkımına mı işarettir.

13. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Walla sahsen tam neye isaret bilmioyurm ama hosuma da gidiyor aslında oyle bi agra, no pain no gain hesabı...
    benim mantıgım su deli333;
    amino acid in temel ozelliklerinden biri agrıyı azaltması recoveryi hizlandırması, kas yapımını desteklemesi.. BCAA alırken de farketmistim, ne zaman amino almasam aynı dozda bi antreman sonrası cok fazla bi agrı oluyor... ama aldıgımda bu agrı kalmıyor.. demekki recoveryi bi sekilde hizlandırıyor we recoverynin hizlandıgının belirtiside agrının gecmesi... Tabi bi de agrıdan agrıya degisen durumlar soz konusu.. Bu bahsettigim agrı, surekli olan bi agrı...
    senin bahsettigin agrı, ezilmeye benzeyen, ve lokal olarak o bolgeye parmakla bastırdıgınızda agrıyan agrı .. o bolgenin gelistiginin bi gostergesi olarak algılıyorum

14. BLUE

BLUE Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar,ben istanbulda salon işletiyorum,eskiden üniversal ürünlerinin isatanbulda şatışı vardı şimdi yok nerden ulaşabilirim salonda satmak amaçlı ve kendim kullanmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler

15. adanalıcocuk

adanalıcocuk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar weider2200 den baska kullanmadşm simdiye kadar ama simdi bu ürünü kullanmak istiyorum sizce hangisi bir denemek istiyorum

16. ıceman

ıceman Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    karşılaştırma

arkadaşlar bende weider2200 kullanıorum.sizce weider2200 mü daha ii yoksa universal3001 mi?

17. C666

C666 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben yeni kullanmaya başladım. accaip bişey. tavsiye ederim. kendini hissettiriyo. tek sorun yutmak imkansız. 4 e bölüp atıyorum ama o bile kasıyo beni. yutucam diye 1 litre du içiyorum. zaten bol du içmek gerek, yerini buluyo:) antremandan önce 2 sonra 2 çakıyom.

ADANALI1980 bunu beğendi.
  18. tonymontana

tonymontana Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    iletişimci
    Yer:
    ankara
    arkadaşlar weider 2200 im yeni bitti şimdi sizce sıradaki supplementım için uygun bi adaymı?
    bu arada bu sporda 8 ayım kilo 94 boy 185 yaş 17 pazu 40

19. soldiereye

soldiereye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    3001 mi 2200 mu

arkadaslar merhaba bir sey sorucam ben kick boks yapıyorum ayrıyetten hız direnc ve kasları belirginlestirmek için az kiloyla tekrar yapıyorum 4 set 25 tekrar ama cok yoruyor amimo ben hangisini kullansam daha yararlı olur amino 3001 mi yoksa 2200 luk falan mı veya dorgumu kullanmam amino cunku whey proteyinde kullanıyorum beni aydınlatırsanız sevinirim simdiden tesekkurler

20. Myth

Myth Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar bende aldim ama sizlerin yorumlariniza dayanarak aldim insallah güzel sonuclar verir

Sayfayı Paylaş