Universal Amino 2700 ile ilgili

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Enthusiasm tarafından 18 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Enthusiasm

Enthusiasm Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    öncelikle merhaba
    Universal amino 2700 ü kullanmayı düşünüyorum çok uygun fiyatla bulduğum için bu ürün üstünde yoğunlaştım...Forumda biraz araştırdığımda ilgili başlıkta bu aminonun geç sindirildiğini ve diğer aminolara göre daha yetersiz olduğu söyleniyor ama bi yanlışlık mı var bu bilgide bunu öğrenmek istiyorum çünkü

Supplementler.com da;
    Universal Amino 2700 Nedir?

Universal Amino 2700 tablet formda olan bir kompleks amino asit ürünüdür. Amino 2700’ün her 1 tabletinde, emilim hızını arttırmak için üretilmiş olan, Konsantre ve Hidrolize Whey Proteinden elde edilmiş 2000mg değerinde kompleks amino asit bulundurmaktadır.

ve Universalın kendi sitesinde bunu doğrulayan açıklama mevcut

Universal’s Amino 2700 is a high quality, sustained release amino acid formula packed with L-form and peptide bonded amino acids. Amino 2700 contains a full spectrum of essential, non-essential and conditionally essential amino acids. Our amino acids are derived from whey protein concentrate (WPC) and whey protein hydrolysate (WPH) which allows for quicker assimilation into muscle tissue. Each tablet is packed with over 2,000mg of amino acids, and when taken prior to each meal, it becomes ideal for increasing overall amino intake throughout the day.

şimdi arkadaşlar bu bilgiye dayanarak hangisi doğru geç mi sindiriliyor erken mi ? bilgili biri bizi aydınlatabilirmi?
    bunun yerine
    Nutrabolics amino power 2000 daha mı iyi olur?
    yada Gaspari 8000 MAX

Lütfen bu konuyu kilitlemeyin,haklısınız ürünün konusu var ama tüm sayfaları okumama rağmen buna bi cevap alamadım teşekkürler iyi forumlar

Son düzenleme: 18 Şubat 2014

Sayfayı Paylaş